Jak dlouho jste s partnerem, se kterým plánujete mimíse?

nicol22
20. dub 2014

Jak dlouho jste s partnerem se kterým plánujete nebo čekáte mimíse? 🙂

blahova_andrea
26. dub 2014

my se seznámili v srpnu 2009, v říjnu spolu začali chodit, někdy na jaře 2010 jsme spolu začali bydlet a v květnu 2011 jsem zjistila, že jsem těhotná. letos spolu budeme 5 let a čekáme druhé miminko. přítel si se mnou miminko přál už snad po půl roce, to já tedy ještě matkou být netoužila. ten rok, co jsme spolu žili jsme se spíš jen nechránili a nechali to na osudu 😀

vercik83
28. dub 2014

My jsme se po pěti letech vzali a pak nechali příchodu miminka volný průběh a zadařilo se brzy. taky by chtěl kliině dřív, ale pořád byly zajímavé věci kvůli kterým jsme odkládali /stáže, cestování, atd atd.../, chtělo to do toho "chtění" uzrt...te´d s etěšíme..

jamia
28. dub 2014

Chodili jsme spolu půl roku, zadařilo se nám okamžitě a ve 13. tt byla svatba 🙂

petrabajgarova
28. dub 2014

Ahojky, my s manželem jsme chodili spolu od srpna, v listopadu jsem se k němu nastěhovala, v prosinci mě požádal o ruku a v lednu jsem byla těhotná 🙂

luciejanku
28. dub 2014

Ahoj 🙂 V kvetnu 2013 jsme se seznamili a okamzite na to spolu zacali chodit. V srpnu se ke me nastehoval, v zari pozadal o ruku a ted na rocni vyroci budu koncit 3.mesic tehotenstvi 🙂

crazyduck85
29. dub 2014

My spolu začali chodit v lednu 2014, od března 2014 spolu bydlíme a už plánujeme mimíska. Někdo si možná řekne, že je to brzy, ale my to tak cítíme, že to tak má být. A příští rok v létě bude svatba, letos to už bohužel nestihneme.

pear
29. dub 2014

Jsem s manželem od roku 2005, 2013 byla svatba a na Nový rok 2014 už bylo zaděláno 🙂 - ale otázkou je kolik vám taky je let - když jsem poznala nynějšího manžela bylo mi 15 - takže je samozřejmé, že jsme měli čas čekat - potkat ho ve 30 letech přemýšlím jinak.

saminomimino
29. dub 2014

s mužem jsme byly 5 měsíců když jsem plánovaně otěhotněla a jsme spolu doposud,vzali jsme se a čekáme čtvrté miminko 😵 😵

barunka1985
29. dub 2014

s přítelem jsem půl roku, zatím spolu bydlíme o víkendech, jinak každý bydlí jinde. do budoucna máme bydlení zajištěné. moje touha po miminku stoupá, ráda bych to stihla do 30let, ale uvidíme, zatim o tom moc nemluvíme, jen kolem nás všichni rodí 😀

dendasek
29. dub 2014

S manzelem jsem se seznamila v cervenci 2006, protoze bydlel moc daleko, tak jsem se za nim v srpnu nastehovala, v prosinci 2006 jsem planovane otehotnela...porad jsme spolu a deticky mame dve🙂

angelaaa
29. dub 2014

rok a půl...

iz
4. kvě 2014

Sme spolu 4 roky. Před nedávnem sme měli svatbu a bylo kolem plno nervů, ale teď když už je po tak sme na to huspli 😀 😉

teenyel
4. kvě 2014

Jsme spolu 2,5 roku. Pred rokem jsme meli svatbu 🙂

majkylove
4. kvě 2014

My jsme spolu rok a půl a máme týden od svatby 🙂

simonceli
4. kvě 2014

@nicol22 byli jsme spolu 3/4 roku, kdyz jsem otehotnela. Takova nehoda a ted cekame druhe dite a jsme spolu 6 let a cekame druhe dite.

ladenka
4. kvě 2014

Jsme spolu letos 14 let, po osmi letech svatba, po deseti první dítě, po třinácti druhé dítě, třetí už asi nebude. 😉

madulinka
4. kvě 2014

na konci měsíce spolu budeme 14 let, po 9 letech svatba, po 11 první dítě, druhé uvidíme kdy 🙂

joyride
11. kvě 2014

Jsme spolu 5 a půl roku, za 13 dní máme svatbu. Uvidíme, kdy se zadaří... nyní vyčkávám jak dopadl 1. pokus 😉

marryjanew
12. kvě 2014

jsme spolu od prosince roku 2011 a snažíme se. Kdyby ale přišlo hned první měsíc po seznámení vůbec by mi to nevadilo 🙂 Teď se začínáme snažit aktivněji.

luciesofi
12. kvě 2014

Začali jsme spolu chodit v záři 2009, bydlet v lednu 2010, svatba byla v červenci 2011, v červenci 2012 se nám narodila prvni dcera a v bŕeznu 2014 druhá 🙂 Buďe mi 28, manžel je o 18 let starší.

nonnni
12. kvě 2014

Bydlet jsme spolu zacali po tydnu, svatbu meli za necele tri roky, prvni dceru za 5 let, druhou za osm, tretiho sviste budeme mit po 14. letech...museli jsme pockat, az manzel trosku dospeje, uz takhle se zenil ve 22. letech, ja jsem o vice jak 5 let starsi 🙂

1kacaba1
12. kvě 2014

@nicol22 My jsme spolu byli bez týdne asi rok, když jsem taky otěhotněla neplánovaně. Každý už své děti máme, takže teď se budu starat dohromady o 5 dětí...🙂

pisisvori
12. kvě 2014

my jsme se seznámli v červnu 2006. V březnu 2007 společné bydlení, červen 2008 svatba ..v říjnu jsme se začali snažit a hned se podařilo. Červenec 2009 dcera a po jejím narození jsme měli obrovské problémy. Ani nevěřím, že jsme přežili🙂. Druhé jsme se začali snažit v červnu 2013...podařilo se taky v říjnu a moc doufám, že situace po porodu bude lepší🙂, protože až teď v tomhle těhotenství mám pocit, že jsme opravdu partneři, přátelé...

pejullka
12. kvě 2014

s prvnim jsem byla rok a s druhym partnerem 5 let

chris_n
12. kvě 2014

Jsme spolu od roku 2006. Nejdřív jsme spolu dlouho chodili a bydleli každý jinde, po třech letech jsme se k sobě sestěhovali. Loni po necelých 7 letech jsme se brali a ted čekáme mimčo.

mvkoty
12. kvě 2014

Byli jsme spolu pořádně asi měsíc dva a já zjistila že jsem těhu. Dneska máme krásnou 3letou treperendu a skoro 5ti měsíčního rošťáka a v létě budeme 2roky manželé. A lepšího chlapa jsem si nemohla vysnít.

ninive211
12. kvě 2014

My jsme se brali téměř přesně 6 let po seznámení (srpen 2007), v podstatě hned po svatbě jsme začali pracovat na miminku a to se nám má narodit letos v říjnu, měsíc po 7. výročí chození a asi měsíc a půl po prvním výročí svatby 🙂

simca1987
12. kvě 2014

My jsme spolu se současným přítelem od loňského dubna. V té době, kdy jsme se dali dohromady, jsem zrovna byla v 13tt těhotenství s bývalím přítelem, který se po zprávě, že jsem těhotná otočil zády a nechtěl o tom ani slyšet.... Skončilo to samozřejmě jak už to tak bývá rozchodem... Můj přítomný přítel neměl nic proti, že jsem těhotná a i přesto,že malé nebylo jeho měl radost a těšil se zárověň semnou. Bohužel přišla smutná zpráva po pár týdnech a já potratila ☹ Nesla jsem to špatně, protože to bylo druhé mimi, o které jsem přišla. Vzdávala jsem už vše. Přítel mě ale držel nad vodou a pomohl mi se z té situace dostat. Pak řekl, neboj, za rok určitě budeme opět tři a už se těším. A ejhle, v říjnu 2013 jsem otěhotněla a dnes se těšíme na našeho chlapečka, který se má narodit v červenci. Jsem mu vděčna za to, že semnou byl i v těch nejhorších chvílích a jsem ráda že ho mám. Myslím, že nezáleží na tom, jak dlouho jsou dva spolu, ale i na tom, jak se milují a jak jsou připaveni na rodinu. Za nic na světě bych svého přítele nevyměnila, i když kolikrát si lezeme na nervičky 🙂 Ale i tak je to moje zlatíčko a miluji oba dva strašně moc 🙂

luciejancarova
12. kvě 2014

My jsme spolu s manželem 4 roky, před týdnem jsme se brali a teď plánujeme mimíska 🙂

volodka162
14. kvě 2014

My jsme se začali snažit po 8,5letech chození a v podstatě ode dne konání svatby. Né, že bysme to před svatbou nedělali, ale zrovna mi došly prášky a tak jsme si řekli, že uvidíme kdy to klapne - a klaplo za půl roku (tělo se nejspíš muselo trochu od té antikoncepce za 8let vyčistit...). 😝