Jak dlouho jste s partnerem, se kterým plánujete mimíse?

nicol22
20. dub 2014

Jak dlouho jste s partnerem se kterým plánujete nebo čekáte mimíse? 🙂

whitelilith
20. dub 2014

My jsme spolu 5 let, ale i kdybych s ním byla rok a souhlasil by, tak bych do toho šla a nejde o chlapa, ale o to že jsem dítě chtěla ve 30letech :D

jarmulka
20. dub 2014

Máme spolu Tomika, je mu 7 měsíců a jsme spolu teprve 3 roky. Tomik se naplánoval sám - ale jsme za něho moc rádi! A čas nehraje roli - můžete být spolu roky a nemusí to vyjít a naopak... 🙂

kajjina
20. dub 2014

teď to bude 4 roky...budeme se brát, čekáme miminko, které přišlo samo neplánovaně 🙂 ,ale jsme za něj moc rádi 🙂

curdibilka
20. dub 2014

Byli jsme spolu 3 roky, když jsme neplánovaně i přes ochranu počali. 🙂 Loni v prosinci jsme začali 9. společný rok. 🙂

zuzazidkova
20. dub 2014

My se začali snažit o miminko teď po skoro 7 letech vztahu 🙂 ...ale bylo pro nás důležité nejdřív vyřešit vlastní bydlení, našetřit na svatbu a až teď přišel ten správný čas 🙂

baraz
20. dub 2014

Nelinka se nám narodila po 7 letech, do té doby jsme 3 roky stavěli dům

alenka_p
20. dub 2014

My se začli snažit po necelém roce vztahu, teď jsme spolu už přes 4...no a jsme rádi, že jsme se začli snažit včas 🙂

chlupacek
20. dub 2014

My tak cca po roce 🙂

ivet1987
20. dub 2014

8 let 🙂 Ale opravdu záleží na podmínkách, individuální 🙂

caboonek
20. dub 2014

První rok chození jsme si pořídili psa,druhý rok miminko

kaca08
20. dub 2014

Po 9 letech, ale snažit jsme se začali po 5 - 2xIVF a nakonec se nám syn podařil přirozeně a po 13 čekáme druhé 🙂

laurital
20. dub 2014

Ihned, oba jsme citili, ze je to osudovka a tak se nam k prvnimu vyroci seznameni narodila dcera, dodavam, ze to nebyla nehoda.Vzhledem k tomu, ze jsme spolu uz temer trinact let, nebylo asi uplne marne dat tehdy na instinkt 😉 .
Zvladli jsme spolu vsechno od krusneho manzelstvi dvou studentu a nocnich brigad pres uceni na statnice s nemocnym miminem az po zacatky podnikani a vse okolo...mam pocit, ze nas dva jen tak neco neporazi a nikdy jsem nelitovala...a porad je to fajn.
Nicmene zrovna nas postup vetsine moc nedoporucuji 😀 .

berynka
20. dub 2014

byli jsme spolu sedm měsíců, nastěhovali se pár měsíců po svatbě 😉... letos to bude 8 let

nicol22
autor
20. dub 2014

@laurital Tak to jsem ráda že nejsem jediný exemplář....😀 jsme s přítelem sedm měsíců a pravděpodobně jsem těhotná....zatím to říkám hodně opatrně 🙂 ale taky jsme od začátku věděli, že je to osudovka 🙂

berenika39
20. dub 2014

V květnu jsme se seznámili, v září poprvé zkusili malého Peťu a prosinci se povedl🙂. Bydleli jsme spolu asi pět měsíců po seznámení.
To nejde nějak naplánovat, každý to má tak, jak to přijde🙂

marketa11112
20. dub 2014

jsme spolu vice jak 7 a pul roku, brali jsme se loni -- v den 7 vyroci 🙂), nyní se snažíme o mimco. resili jsme nejdříve praci, skoro 4 roky bydleni --staveli jsme domek. ted je mi 30 a tak hr na to 🙂)

heliik
20. dub 2014

Nám se Kristynka narodila po 2 letech... 🙂

samik2008
20. dub 2014

Po tydnu seznameni spolecne bydleni,po roce svatba,3 mesice po svatbe pocato miminko... Minuly tyden sme slavili 10.vyroci

ange_de_la_morte
20. dub 2014

u nás to bylo takto - do měsíce od seznámení jsme spolu chodili, po 10 měsících jsem se k němu stěhovala ( abych nemusela na vš kolej), po 2 letech vztahu mně požádal o ruku, přesně na 3 výročí od seznámení jsme se brali, a o dalšího půl roku později jsme se začli snažit o miminko, na 1.výročí svatby jsem už byla v 12tt, letos v červenci oslavímě 6 let spolu, z toho 3 rok svoji a s rok a půl starým synem 😀 .... mezi tím proběhlo 2x stěhování, naposledy pár týdnů před svatbou na statek, kde už snad zůstanem navždy 🙂

dora13
21. dub 2014

Nam se prvni dite narodi par dni pred sedmym vyrocim. Ale hodne zalezi okolnostech, zacali jsme spolu chodit, kdyz mi bylo jednadvacet, kdybychom se poznali az ted, urcite bychom sest let necekali 🙂

domca89
21. dub 2014

S bývalým po 2letech, nepovedlo se a ještě nedopadl ani vztah a po 5,5letech jsme se rozešli, teď jsem se současným partnerem rok a čtvrt a 3měsíce čekáme miminko, plánovaně a jsme za něj rádi, přítel chtěl taky do 30 mimčo a to se asi povedlo, letos oslavil 30 narozeniny. 🙂

maqggienka
21. dub 2014

Letos v létě, to bude 13 let, co jsme spolu. Od mých 16 let, takže na miminko bylo dost času. Minulý rok jsem otěhotněla plánovaně, ale nevydařilo se. 2x tak doufám, že se do třetice zadaří a bude vše v pořádku.

gwennie
21. dub 2014

My jsme spolu bydleli měsíc, když jsem otěhotněla :D
A zatím docela v klidu, teď čekáme druhé. Jsou dobré i horší chvilky, asi jako všude 😀

katie_46
21. dub 2014

Po 7 letech co se známe a pařili jsme společně, každý se svým partnerem, jsme si k sobě našli cestu, po třech měsících jsme naše odstěhovali na vesnici a my si nechali byt ve městě 🙂 po dvou měsících společného bytečku se nám poštěstilo mimi, svatbu plánujeme po 11 měsích a mimi se narodí po 13 měsících vztahu 🙂 a jsme absolutně šťastní 😉

vercas01
21. dub 2014

My jsme spolu 4 roky. a z toho 9měsíců manželé 🙂

makuka88
21. dub 2014

My se začali snažit po krusnem roce a pul.. teď spolu budeme 2 roky a už je vše ok a těšíme se. Už máme 3 psy a místo 4. bychom radši mimi... předtím vztah 7 let a nikdy jsem mim co nechtěla. Teď si myslím. Ze čím dřív tím lip... 😀

lrg
21. dub 2014

Zasnoubili jsme se po třech měsících, brali se po devíti měsících a Ema se nám narodila přesně devět měsíců po svatbě 🙂 Ale my jsme takový pohlaváři, do všeho hned po hlavě 🙂 Nelituju, bylo úžasné vdávat se a čekat miminko v té největší zamilovanosti. Ale pravdou je, že když se narodila dcera a opadla právě ta zamilovanost, byl to celkem šok a museli jsme k sobě hledat novou a jinou cestu.

ladyes
21. dub 2014

Po mesici chozeni jsme spolu zacali bydlet ted jsme spolu rok a dva mesice a snazime se 🙂

pavlapl
21. dub 2014

my jsme z manželem 13 let a první dceru jsme měly po 6 letém vztahu. Teď čekáme 3 potomka a termín mám téměř na výročí svatby.

mat_ova
21. dub 2014

začali jsme se snažit po dvou a půl letech, hned na to se sestěhovali, půl roku na to se vzali....a teď po pěti letech konečně čekáme 🙂