Jak dlouho jste s partnerem, se kterým plánujete mimíse?

nicol22
20. dub 2014

Jak dlouho jste s partnerem se kterým plánujete nebo čekáte mimíse? 🙂

palomitacheca
14. kvě 2014

Jsme spolu od konce kvetna 2008, v breznu 2009 jsem neplanovane otehotnela, v prosinci 2009 se narodil syn, v unoru 2010 jsme spolu zacali bydlet, v srpnu 2012 se narodila dcera a v srpnu 2013 byla pohadkova svatba 🙂

mysutkaaa
14. kvě 2014

Já jsem s manželem od roku 2007. V roce 2012 jsme měli svatbu a teď čekáme miminko v červenci. Vyloženě jsme to neplánovali ale už jsme tomu nechali volný průběh. 😉

hanushkatess
14. kvě 2014

Jsme spolu rok a kousek... 🙂 původně jsme to chtěli začít zkoušet "na Ježíška"...byly by to dvě mouchy jednou ranou... nastávajícím babičkám pod stromeček...příteli by se drobek narodil k narozeninám...(bych aspon ušetřila za dárky... 😀 ) nakonec jsme se rozhodli že nebudem čekat a zkusíme to hned... tak uvidíme...

lenynka
14. kvě 2014

Začali jsme spolu s manželem chodit v roce 2001 (byla jsem v prváku na střední 🙂 ) a v r. 2008 se nám neplánovaně narodilo první mimčo 🙂

enalga
19. kvě 2014

My jsme spolu rok a měsíc, miminko plánujeme od prosince 2013, ale zatím bezvýsledně. Mám již 3 děti z předchozího manželství, partner bude skvělým otcem, protože je přijal za vlastní a mají spolu nádherný vztah. Ještě před rokem bych o dítěti ani nepřemýšlela, ale když vidím, jak je dokonalým tátou, neváhám 🙂

suzief
19. kvě 2014

8,5 let se známe a z toho skoro 2 roky manželé, bydlíme spolu v podstatě od začátku vztahu, takže se opravdu moc dobře známe, ovšem dřív, jak za rok či dva bych do toho nešla, to se člověk ještě furt může přetvařovat a je tam ta zamilovanost.

suzief
19. kvě 2014

Jo a teď po 8,5 letech spolu čekáme 1. mimi

babanci
18. čer 2019

Po 4 letech. Musel mě dost přemlouvat, měla jsem už dvě děti z prvního partnerství a do dalšího se mi nechtělo. Tlačil na pilu fest a tak jsem jednou souhlasila. Můžeme to jednou zkusit a víckrát už o tom nebudeme mluvit. 😀 Doufala jsem, že to nevyjde. Výsledek? Dcera Johanka. Dneska jsem šťastná, že jí máme.

katy48
18. čer 2019

Na výročí 3 let jsem poprvé uslysela 💖 nasi princezny. Po 2 letech jsme to nechavali nahode jestli se povede