Jak dlouho jste s partnerem, se kterým plánujete mimíse?

nicol22
20. dub 2014

Jak dlouho jste s partnerem se kterým plánujete nebo čekáte mimíse? 🙂

ajny123
21. dub 2014

My jsme spolu začali v říjnu, zasnoubili se v dubnu, začali se snažit o miminko v červenci, vzali se v srpnu a otěhotnět se povedlo v lednu. Takže po roce a půl jsme manželé a těšíme se na prcka. 🙂

sykorkaa
21. dub 2014

My budeme v srpnu 4 roky...a na příští rok plánujeme svatbu 🙂

duliinka
21. dub 2014

Ahoj.
My jsme spolu 2 roky a 5,5 měsíce 😀 Příští rok se chceme vzít.

snecek.v
21. dub 2014

Nám se první dcerka narodila k sedmému výročí vztahu 😉 Jsme spolu přes devět let a z toho skoro čtyři roky manželé 😉

pellullinka
21. dub 2014

První se narodil po 3letech vztahu,po 4,5letech jsme se brali a teď po 8mi letech se nám narodil druhý syn 🙂

buldrik
21. dub 2014

Po prvnim rande spolecny bydleni, po dvou letech svatba a otehotnela jsem tyden po svatbe 😀

vendy_em
21. dub 2014

My jsme se po necelých 5 letech brali a teď po dalších 4 letech čekáme v červnu plánovaně miminko....celkem nám trvalo, než se to povedlo....🙂

rituska88
21. dub 2014

My jsme spolu byli akorát 3 roky, když jsem neplánovaně (ale chtěně) otěhotněla 🙂

speedygon
21. dub 2014

Lenička se narodila po cca 3letém vztahu a Tomík pomalu o 4 roky později, takže v cca 7 letech trvání...no a jsme spolu stále, blíží se nám 8. rok 🙂

bambulal1
22. dub 2014

Po 11mes sme se rozhodli,že chceme potomka a vůbec nelituju 🙂

kattherinne
22. dub 2014

My jsme se po 8-mi měsících vztahu na první dovolené zasnoubili, naplánovali svatbu na březen za dalších 8 měsíců a 30.září jsem byla na prvním ultrazvuku. Svatbu jsme měli nádhernou a miminko nám přijde na svět za 23 dní, celkově po 18-ti měsících vztahu...Myslím, že na čase opravdu nezáleží, když to tak cítíte oba, tak to tak má asi být...Měla jsem vztah, který trval sedm let a nedostali jsme se ani ke koupi společného bydlení, nezájem ze strany chlapa, možná i spíš pohodlnost, no a pak přišel můj teď už manžel a bylo jasno, oba dva jsme věděli, co od vztahu čekáme a tak nějak i zlepšení mého zdraví rozhodlo...🙂

tarra27
22. dub 2014

Nam se narodila dcera po 4 a pul letech, bydleli jsme spolu po mesici..tudiz jsme se dobre znali.

Doporucuji si hodne dobre rozmyslet s kym si dite poridite...s tim clovekem vas bude pojit 20let urcite. Urcite by me zajimalo jak se chova k druhym lidem - jak cizim, tak v rodine...a jak se chova k detem...jaky ma nazory a jak resi stresove situace. Jak spolu vychazime, jak si pomahame, zda dokaze najit kompromis...a jaky je v krizi treba na dovce,kdy se nedeji veci podle planu....

deni1990
22. dub 2014

Ahoji, potkali jsme se v listopadu 2012, spolu začali žít v dubnu 2013 a v září 2013 jsem byla těhotná! Nelituju!
Vztah není přechozený. A k tomu jsme se 11.1. 2014 stihnuli vzít. 😉

glimmer
22. dub 2014

My jsme spolu byli 7 let, z toho 4 roky manželé.

lksim
22. dub 2014

Ahoj. Spolu budeme 6 let. Společné bydlení od jara 2011. V létě 2012 svatba a přesně za rok bez jednoho týdne první miminko 🙂

kubikubi
22. dub 2014

Já začala se svým přítelem chodit při nástupu na VŠ v roce 2007. V lednu 2013 jsme pořídili domeček, ten samý rok jsem stihla být požádána o ruku a svatba bude teď před završením 7 společného roku...No a teď už teda jen to mimčo 🙂

maudn
22. dub 2014

miminko se nám narodilo necele dva roky po svatbe, rok pred svatbou jsme spolu zili a rok pred tim jsem jeste bydlela u rodiců,ale jezdila k nemu na víkendy

edeltraut
22. dub 2014

My jsme si první mimčo pořídili po 4 letech chození - bylo mi 20 a jemu 21 🙂. Vzali jsme se a k desátému výročí svatby jsme si pořídili třetí 😀

sarriku
22. dub 2014

My jsme se se vzali po třech letech, v červenci máme 2.výročí svatby a v říjnu se nám narodí malinký 😉

marukm
22. dub 2014

5 let jsme spolu, půl roku manželé, 28tt.🙂 Neměnila bych.

aluskacz
22. dub 2014

4 roky spolu, z toho 3,5 roku společné bydlení. 8.září máme výročí svatby 2 roky a v říjnu se nám narodí potomek 🙂 Pro některé z mého okolí rychlovka, ale já bych neměnila a ničeho nelituju. Je to super! 🙂 😉

nufie
23. dub 2014

Jsme spolu skoro 11let. Poznali jsme se v mých 15ti a jeho 18ti letech. Po škole jsme zařizovali bydlení, pak se minulý rok vzali a od příštího týdne se budeme snažit 🙂

wwera
23. dub 2014

My jsme spolu po dvou měsících chození začali bydlet,po třech letech jsme se rozhodli pro mimčo a svatbu,místo jednoho mimča se nám po 3měsících snažení povedli dvojčata takže jsem se brali až když byl klukům rok a půl..

wendy_
24. dub 2014

My se zacali snazit po 7 letech vztahu, ale vse je dano vekem. Ja se seznamila s manzelem ve dvaceti. Potkat ho ve triceti, tak si nemuzu dovolit 7 let cekat.

viwy
24. dub 2014

Zoznámili sme sa v DE 🙂 mala som 18 a on 28, bol zadaný a k tomu ešte z CZ 😖 vzdialenosť medzi mestami 500km, ale po 5 mesiacoch ma požiadal o ruku, po skončení strednej sme spolu opäť odišli do DE, po 5 rokoch bola svadba a minulý rok sme sa rozhodli o miminko, ale začali sme sa snažiť až od januára tohto roku a sme spolu 8 r. 🙂

marecekavendulka
25. dub 2014

@nicol22 my se s přítelem znali 14 dní,pak jsme si ukouleli chlapečka (plánovaně) a teď čekáme holčičku..spolu jsme od 7:5.2008..

camelinka
25. dub 2014

My se znali od 2001, o tri roky pozdeji sme spolu zacali chodit, ve 2010 sme se vzali a v 2011 se nam narodila dcera 🙂

hedusska
25. dub 2014

když jsem otehotněla , tak jsme spolu byli 2 a pul roku cca..🙂 z toho 2 roky a asi 4 měsíce jsme spolu bydleli..🙂 svatbu neplánujem

laska.nezna.hranic
25. dub 2014

miminka vysloveně neplánuji, to snad ani nejde, ale vítám 🙂
poprvé se to podařilo skoro zázrakem, chlapík měl zřejmě nesmrtelné spermie 😀 ale neklaplo to... 😢 na další mimi jsem si tedy musela další dva roky počkat. to jsem akorát potkala manžela. seznámili jsme se na konci léta 2007 - typická letní láska, pak jsme se viděli za další dva měsíce. strávili jsme spolu cca dva týdny a znovu se sešli až za další půlrok, kdy jsme se rovnou sestěhovali a bylo to vyřešené. rovnou jsme se začali snažit o Karíska, povedl se třetí měsíc, týden po zasnoubení. za dva měsíce jsme se brali a když mi šmoulík odrostl z miminka, tak hned napoprvé se nám přesně v jeho roce a půl zadařil Sofík. neříkám, že to nebylo bez několika krizovek, které vyplynuly právě z neznalosti (nebo spíše potřeb) druhého, no ale do roka bychom se rádi těšili na třeťátko, takže asi tak 🙂 letním láskám zdar 😎

giovanna2012
26. dub 2014

Po roce jsme se rozhodli, že už je čas.