Jak dlouho necháváte spermie po styku uvnitř?

janinka186
7. dub 2014

Holky, snažíme se manželem o mimčo. Po styku chvilí vyčkám a pak nechám spermie vytéci z pochvy, asi po 5 minutách.. Není to špatně? Někde jsem četla, že se mají nechat na svém místě klidně po celou noc. Děkuji za rady 🙂

kkarolinka
10. dub 2014

@gwennie ono je to oravdu těžké si říct, tak teď je mi 25 let, jsem na tom po biologické stránce nejlépe, měla bych na to vlítnout a pořídit si hned dítě. Myslím, že nejdůležitější je, aby dítě přišlo do láskyplné rodiny s partnerem kterého jsme si vybrali a chceme s ním strávit celý život. A je jedno jestli je mi 25 let nebo 35 let, láska si prostě přijde, až se jí zachce. Určitě máš pravdu, že plodnost u žen klesá věkem, ale myslím si, že jsme každá originál a některá je ve 40 letech po biologické stránce úplně jinde než třeba druhá. 🙂

janinka186
autor
11. dub 2014

@eviks děkuji za odpověď a hlavně moc hezky jste to vše napsala!! Děkuji

janinka186
autor
11. dub 2014

@alyssa.anna děkuji, určitě po styku nepůjdu hned do sprchy, budu to dělat tak jak to dělám, protože si myslím, že to ničemu neškodí a já mám z toho aspoň dobrý pocit 🙂 a o to přeci jde, všem snažilkám přeju, aby to co nejdříve vyšlo 🙂

alyssa.anna
11. dub 2014

@janinka186 Přesně. Jestli máš pocit že stačí 5 min. ležet a hotovo tak v poho a jestli máš pocit že pak musíš hodinu po stát na hlavě - taky v poho, prostě správně je to tak, jak to cítíš ty 🙂

z_kopretinka
11. dub 2014

@gwennie ty jsi vážně hloupá ženská bez kapky empatie. Zkus se podívat do očí ženě, která má podle tebe odborníka ideální věk, sportuje, nedělá kariéru, nekouří, je hubená... a řekni jí, že si za to může sama, že nemůže otěhotnět, chtěla bych vidět co ti na to řekne. Jsi gynekoložka, že to tak jasně vidíš? To že tobě vše v životě vychází neznamená, že pokud se někomu zrovna nedaří může si za to sám a je blb.
A za další: ne každá má takové štěstí jako ty potkat toho správného partnera do 25 a pořizovat si dítě jen tak jen aby bylo je pěkná hloupost. Já osobně nevidím u zdravé ženy problém otěhotnět i po 30. Jen o tom to není.
Sorry, ale tvoje příspěvky jsou prostě urážka všech žen, které chtějí být také matky, ale musí překonat mnoho překážek, které si do cesty nepostavily samy. Já je nepovažuji za pitomé, já je obdivuji... za to co všechno vydrží (zákroky, injekce, hormony, zklamání z nevydařených pokusů) i přes všechnu tu fyzickou a duševní bolest a dojdou k vysněnému miminku.

janinka186
autor
11. dub 2014

@alyssa.anna přesně 🙂 jak tady psaly snažilky, nebo ty, kterým se moc nedařilo, tak je jasný, že každá z nás zkouší co se dá a připadlo mi, že tento server existuje za učelem, aby včetně jiného, jsme se my snažilky ptaly zkušenějších i třeba na blbé dotazy, aniž by se jejich "hloupým" dotazům někdo vysmíval!! Takže se holky nedejte a dělejte tak, jsk to samy cítíte!! 🙂

janinka186
autor
11. dub 2014

@alyssa.anna ta zpráva patřila i tak celkově do éteru 🙂

janinka186
autor
11. dub 2014

@z_kopretinka také tyto ženy obdivuji!! Jsi obrovsky empatická!! Drží pěsti ať Vám to v říjnu všechno dobře dopadne!! 🙂

z_kopretinka
11. dub 2014

@janinka186 Díky. Jinak pro "obraz" je mi po 30, nesportuji, zhubnout bych nutně potřebovala a to dost. Od vysazení HA nám to vyšlo na 4. cyklus - takže ono je to prostě u každé jiné. Nejde jednoduše říct jestli má vliv věk, postava, poloha nebo jak dlouho ležíme po nebo zkoušíme cokoli z babských rad 🙂 V práci máme spoustu maminek a většina jich je po 30. s prvním miminkem. Držím palce ať se vám také brzy zadaří.

janinka186
autor
11. dub 2014

@z_kopretinka určitě máš pravdu, je to vysoce individuální! Samozřejmě v různých vědeckých studií hraje věk důležitou roli, ale stejnou roli hrají i jiné faktory!! Házet vše na všeobecně známé je omezenost a ještě k tomu se odkazovat na informační média!! Děkuji za palce 🙂

luciebx
11. dub 2014

ja s nema spim.... 😅 😅 vim ze to nekomu bude pripadat neprijatelny.. nejit do sprchy ale ja vzdy usnu 😀

trefulka
11. dub 2014

@luciebx Bodejť ne, po sexu se usíná nejlíp 😎

trefulka
11. dub 2014

teda po dobrým sexu 😀

luciebx
11. dub 2014

@trefulka ja si teda pripadam jako slimak druhej den ale furt si rika ze to delam pro dobrou vec 😀 😀 😀 😉

trefulka
11. dub 2014

@luciebx Tak nato musíte vlítnout vždycky o pár minut dřív 😀

lu777
12. dub 2014

@gwennie no nevím, okolo mě většina těch co mají potíže s otěhotněním tak jim bylo 20-30 let....
a naopak tři mé kamarádky neplánovaně otěhotněly mezi 38 a 43 lety....
ono totiž hodně toho závisí i na partnerovi a spermiogramy jsou čím dál tím horší... a to hlavně u mladších ročníků, bohužel....

lennaaa
14. dub 2014

@luciebx taky s něma povětšinou spím..ale zatím teda 11 měsíců zbytečně..
@lu777 mě se zdá že všechny ženský kolem mě jsou v tom hned, kromě mě 😀

janesafari
14. dub 2014

Ahojte všechny-já se teda nesnažila a s první dcerou sem otěhotněla ve 24 letech a nesnažili sme se,ale stalo se a na rozdíl od UŽ bývalého sem byla štastná a dítě si nechala-ikdyž bylo víceméně jasné,že do budoucna zůstanu s dítětem sama !
Druhé dítě-syn-byl plánovaný v mých 35 letech,ale nechávali sme tomu volný průběh,protože sme koupili zrovna pozemek a začínali sme řešit dřevostavbu,tak bylo moc starostí...Ještě i můj současný nastávají přišel,jestli ještě mimi o pár týdnů nebo měsíců neodložíme,at stihnem postavit,ale už sem tušila že sem těhotná 😀 -po 6 týdnech od vysazení HA...
A za necelý rok chceme ještě třetí-tak uvidíme 😉

janinka186
autor
14. dub 2014

@lennaaa neboj sama v tom určitě nejsi!! 🙂 minimálně já a dalšich ix dalších 🙂

prokopka98
14. dub 2014

nebojte se , spermie, pokud jsou zdravé a dravé a vy máte zdravé prostředí v hrdle děložním, tak tam přežijí až týden 🙂

luciebx
14. dub 2014

@lennaaa zlato ja 2 roky 😒

prokopka98
14. dub 2014

také jde podpořit mužskou plodnost potravinovými doplňky, ono je třeba, aby ty spermie byly fakt zdravé 🙂

marketa11112
14. dub 2014

ahoj, tak me je ted 30, na mimco se citim az ted --tedy mam praci, kde bydlet a vhodného partnera --vse , co k mimcu potrebuji. jsem zodpovedna a bez těchto vhodných věci jsem dite jednoduse nechtěla ---navíc k tomu musí sam clovek dospet --nebudu mit dite jen proto, ze ho mají ostatní ! budu mit dite az když ja budu chtit. ted to necham na prirode, deti miluji a samozrejme doufam, ze bude vse ok. ale rikam na rovinu ---v kojenaku a decaku je tolik krasnych deti, které potrebuji rodinu. takze za vlastni dite budu moc rada, chci jej pro svého manžela, rodinu i sebe. ale pokud k nam prinese cap i dite odjinud taky dobře. 🙂)
procetla jsem diskusi a urcite chápu maminky, které dite chteji a jsou smutne, když se nedari --kdo by nebyl ? a ten hloupy nazor ---muzou si za to sami ...... to je smesne. cigani, bezdomovkyne, fetaci, socialove mají deti jako smeti --- a nedodrzuji nic, nemaji ani zakladni hygienu a jde to. zeny , které mají vse potrebne --od veku, stravy , pohybu, a stejne to nejde , delaji spatne co ?
je pravda, ze u zeny moznost poceti klesa ---ale spis az po 35 roce, ale spousta zen je výjimkou a mají deti i o moc později. . navíc lekari dnes opravdu mohou hodne pomoci a k vytouženému diteti. drznim vsem snazilkam palce a jdu skocit na manžela , at pro to taky něco delam. 🙂) ---- to je taky ten spravny pohyb, ne?

ninjisu
14. dub 2014

My mněli sex od svatby to je srpna pořád a hlavně v době ovulace, manžela to přestávalo bavit pač asi vytušil že chci sex často kvůli miminku. Nic méně když se to nedařilo a já i v prosinci dostala ms tak jsem to obrečela na záchodě že už jí nechci. A byla jsem tak naštvaná že jsem odmítala sex že to stejně nemá vliv. Prostě sex byl jen když jsme mněli oba opravdu chuť se milovat. Nic méně v lednu proběhl sex jen jednou pač jsme byli unavení z práce atd...a v únoru nepřišla ms ani o 6.týdnech a já mněla pozitivní test 🙂 Tkže naše miminko mohlo vzniknout jedině z jednoho styku kdy jsem už ani nedoufala. A tím párem vím že jsme počali 11.ledna sedí to i dle ultrazvuku 🙂 TAKŽE HOLKY NEMYSLET NA TO,,,,, OPRAVDU TO FUNGUJE

emha13
14. dub 2014

@janinka186 Já vždycky po sexu utíkám na záchod čůrat a do vany se osprchnout. Takže jsem to tam dlouho neměla a zadařilo se téměř hned. 3měsíce po vysazení antikoncepce a dneska mám 4týdenní holčičku. 🙂 Držím palečky ať se zadaří. 🙂

cta
7. kvě 2014

@gwennie prepáč ale pripomínaš mi jednu dievčinu ktorá mala koľko? ani už neviem tiež nejak okolo 20 a tvrdila, že všetky matky sú chudery lebo žiju len z toho, že rodia deti a poberaju dávky a, že sú to obyčajné chudery ktoré nevedia nič inšie len doma vylihovať a tvrdiť, že sa staraju o deti.
Ja osobne som tiež nebola za to mať dieťa lebo som to jednoducho nepovažovala za nutné a navyše v dnešnej dobe dieťa stoji veľa a je dobre keď si človek zarobi nejaké peniaze ako keď potom vyplakáva, že nema na to. Ja som tiež uprednostňovala karieru pred dieťaťom pretože som nebrala ako svoje poslanie splodiť a vychovávať dieťa a toto mam doteraz. Si mlada vyštudovala si vysoku ale skôr mám z teba dojem, že sa iba hlúpo vysmievaš ženám lebo ty si hneď otehotnela. Síce beriem tvoje slová s rezervou pretože na nete aj ja môžem tvrdiť niečo a realita môže byť ina.
Takže aby sa nepovedalo ja si myslím, že tebe sa nechcelo jednoducho ísť makať tak si si urobila dieťa aby si sa mal na čo vyhovoriť a potom tu slovne napadaš ženy ktoré sa x rokov snažia otehotnieť. Len tak mimochodom mala som spolužiačku ktorá mala už synčeka, začala s nami chodiť do školy bola to pekná mlada štíhla baba mala tak okolo 23,24 neviem už presne tiež sa stravovala zdravo nefajčila nič a mala problém otehotnieť nakoniec sa jej to podarilo až keď sa vykašlala na školu a po roku porodila krásne dievčatko. Takže prosím ušetri svojimi blbími rečami a obvineniami ostatne ženy ktoré sa síce snažia ale nemaju dosť dobre vajíčka alebo organizmus aby boli také šikovne ako ty a otehotneli na prvý raz ako ty tvrdiš 😠

elvira
7. kvě 2014

No, když si přečtu na některých diskusích, jak řádí "paní chytrá", tak už se jen usmívám...
Zkušenost není nepřenositelná...
A to, že se někdo nepotkal s tím, že některé věci nejdou tak, jak by si přál, představovala chtěl, je jen dočasné...
Život už je takový - někde přidá, jinde ubere, že? 😀

postfach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
enalga
19. kvě 2014

Já se vrátím k tématu - jsem asi čunče, ale já nechávám spermošky celou noc 🙂 Ráno jdu do sprchy, to je jasné, ale nechci nechat ani kapku nazmar ( ono vždycky něco vyteče)

ladenka
19. kvě 2014

@janinka186 na toto jsem se kdysi ptala svého gynekologa a ten s úsměvem prohlásil: "Co nedostříkne, to nedoteče." 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Myslím, že to mluví za vše.
Je pravda, že jsem ani u jednoho dítka stojky a podobné prostocviky neprovozovala, a taky jsem otěhotněla. U prvního po 8 měsících u druhého ihned.