Jak dlouho trvá, než se povede počít?

finlay
4. srp 2011

Ahoj,
chci se zeptat,jestli je mozne nejak vseobecne rict,jak dlouho trva nez se "to" povede? ;)
Radi bychom se uz zacli snazit o mimco,ale v praci mam porad smlouvu na urcito. Ale nechci porad jen cekat. Diky ;)

sova33
4. srp 2011

To se všeobecně říct nedá. Někomu se to podaří na první pokus a někdo se snaží několik let.

zdeniii
4. srp 2011

Jjo přesně tak někomu se zadaří hned a někdy si počká rok, dva i tři... třeba moje kamarádka 5... prostě přijde až se mu bude chtít, ne jak vy si to naplánujete 😎 😀 není to krásné?!

berenika39
4. srp 2011

@finlay to ví jen ten nahoře....kdyby se to dalo nějak vypočítat, zjistit, to by bylo proti přírodě....žádná smlouva na určito neurčito na to nemůže mít vliv....
Až to bude, tak to bude - to nezměníš a nikdo ti to neřekne.

katka_mel
13. bře 2013

Asi se to nedá říct.

vendullka
13. bře 2013

Přesně tak, my měli třeba štěstí, že senám povedlo 2x napoprvé, kamarádka čekala 7 let, druhá 5....

andelka
13. bře 2013

Průměrně prý 3-6měsíců..ovšem to je tak obecně, někomu se povede napoprvé (nám 2x 😵 ) a někomu za rok, nebo i později...záleží jestli je nějaká pravděpodobnost že by mohl být problém..nebo jestli se něco neukáže při snažení. Dopředu se to moc odhadnout nedá, jak dlouho to bude trvat.

2hanah
13. bře 2013

Moje zkušenost je taková, že ten, kdo počítá, že se to povede ,,až někdy", tak otěhotní hned (příklad je moje kamarádka, která vysadila antikoncepci a hned za měsíc otěhotněla, takže to zjistila za dva měsíce od vysazení) a ten, kdo chce rychle mimčo a nemůže se ho dočkat, dá si požehnaný stav načas.