Jak dlouho vám trvalo, než jste počali druhé dítko?

snezenka123
15. led 2009

Ahojyk chtěla jsem se zeptat,jak dlouho vám trvalo,než jste počali druhé dítko...?Jestli to trvalo delší nebo kratší dobu,zda se porodem něco změnilo. Chceme druhé a tak by mě zajímali vaše zkušenosti. Vím,že každá jsme jiná,ale i tak 🙂
My jsme se o první snažili 4 měsíce a zadařilo se(i přes to,že měl manža ne moc dobré výsledky spermiogramu-a já vynechala po 7 letech HA)
Díky moc.

junovka
15. led 2009

my sme sa o Nely snazili 2 roky 😉

very
15. led 2009

My odlepili Evru, počkali jsme jedny měsíčky a následující měsíc hned otěhotněli..takže jsme otěhotněli hnes..bohužel to ale nevyšlo.. Synovi v době druhého otěhotnění byli dva roky a tři měsíce.

mercy
16. led 2009

Hneď na prvý raz.Ale antikoncepciu som predtým po pôrode prvého syna nebrala.Prvý raz to trvalo-po vysadení HAK -9 mesaicov

titkovamiriam
16. led 2009

tak ako som necakane prisla k prvemu tak pri druhom sme sa 2 roky snazili a az nakoniec meranie teploty a plodne dni sa to podarilo

peroli
16. led 2009

Nám to trvalo asi 14 dní :o) Rodit mám teď v nejbližších pár dnech - 11 1/2 let od prvního porodu.

titkovamiriam
16. led 2009

ako ja 😀 ale od druheho 😀

luciauk
16. led 2009

po vysadení antikoncepcie 2 mesiace 😉

sayast
16. led 2009

na poprve 🙂
HAK jsem nebrala 1 rok a pila bylinky na upravu cyklu

marcelapetrikova
16. led 2009

ahoj tak nám to trvalo 2 roky a 7 měsíců prodělala jsem laparoskopii a lečbu hormona nic nepomohlo pak jsme zapadla ale o mimi jsme přišli v 8 tt a ted čekáme 😀 až se nám narodí to druhé 🙂

wali
16. led 2009

nam sa druhe zadarilo neplanovane a narodi sa 2 roky po prvom. cize ani sme nechceli a sme v tom 😀 inak moja mama tvrdi, ze zena po porode skorej otehotnie ako zena, ktora este nerodila. ze to telo je uz na to nejak nastavene, ale to su len take babske reci 😉

bertica.h
16. led 2009

Pri prvej dcére som otehotnela na prvý cyklus ako sme sa začali snažiť.
Druhú dcéru sme počali po pol roku,medzitým bol mikropotrat..snád to teraz dobre dopadne 😉

katka.m
16. led 2009

HA som vysadila 2roky pred tým. Zadaril sa doslova a do písmena na prvý šup.

sirinka
16. led 2009

na prvy pokus.

petule.h
16. led 2009

u toma přes rok, u lukáše na podruhé a je to psychikou z 80%, u druhého jsem totálně nepřemýšlelea kdy otěhotním, vysadila jsem nemyslela na to a bylo to

wsmoulinkaa
16. led 2009

kdyby manža nejezdil tak často na služebky, tak by to snad bylo dřív než za dva roky!! 😀
ale zaplat pánbůh za to!! 😉

deborah1
17. led 2009

My sme všetky deti plánovali 🙂 a zaujímavé je ,že vždy som mala pekný cyklus,no nie vcždy som otehotnela na 1.krát.Prvého syna sme mali na 2.pokus,2.-ho na 5.-6.,3.-ho na prvý.4.babatko na 3.,ale to som potratila 😢 a teraz čakáme 5. a to sa nám podarilo otehotnieť asi po roku,čo som nechápala,lebo som každý mesiac vedela presne,kedy mám ovuláciu,všetko som si značila,no a potom som si prestala značiť,reku,necháme to voľne a zrovna som otehotnela 😀

aspinka
17. led 2009

Mala sa nam podarila na prvy sup a teraz ked sme sa rozhodli pre druhe tiez to vyslo hned zial i ked som hned otehotnela o babatko som prisla 😒 tento mesiac ideme skusit po dvoch cykloch od MA. Tak uvidime 😀

lucinka83
17. led 2009

Nam sa podarilo otehotniet hned na prvykrat🙂 ale tiez sme o babatko prisli - MA. Tak chvilku pockame a snad to bude tiez tak rychlo 🙂

mirjanka
17. led 2009

nám trvalo 6 měsíců, než jsem otěhotněla, před tím jsem byla bez antikoncepce...otěhotněla jsem prakticky ve stejnou dobu po 5 letech - oba kluky mám v červenci

mirko
17. led 2009

snezenka123, ak mam pravdu povedat tak asi jednu noc 😀 😀 prvy syn ma 1 a 9 mesiacov a ten bol tiez na prvy sup 🙂

eviska83
18. led 2009

Nam to trvalo asi pol roka ,no a o druhe tehotenstvo sme sa snazili asi rok (teda snazili,nechavali sme tomu volny priebeh)a ked sa do roka nic nestalo tak sme sli do tuniska na dovcu a tam hned v prvu alebo druhu noc sme splodili dvojicky.

marketovna
18. led 2009

Nám to trvalo dva měsíce 🙂

aluskas
18. led 2009

První dítko se zadařilo hned měsíc po vysazení HA, druhé neplánovaně 5 měsíců po porodu 😀

caruzo19
18. led 2009

prva sa pol roka nedarila,druha bola na prvy sup 😀

r123
18. led 2009

tak první dítě ani nevim za jak dlouho 😀 jelikož to nebylo plánované.prostě jsem zjistila,že jsem v 9 tt a bylo!druhé které jsme potratily bylo na první pokus a naši dcerku taky na poprvé!takže paráda!jj

belanka
18. led 2009

prvé sa nám podarilo na 1.x.2.asi po 3 mesiacoch a to dokonca pri tom,že manžel bol doma viacmenej len každý druhý víkend.takže do pohody 😀

renda71
18. led 2009

se dvěma staršími dětmi jsem otěhotněla okamžitě,ale na mou nejmladší jsem čekala víc jak rok,probíhalia různé vyšetření,čekání,nakonec laparoskopie,kdy my odstranily srůsty a cystu a najednou to šlo jak po másle 🙂

hjanka
18. led 2009

mně to trvalo skoro 3,5 roku

akejka
18. led 2009

my sme 2. krát otehotneli 6 mesiacov po vysadení antikoncepcie

susy
18. led 2009

Nebrala som HA a prvebabo sme zarabali 9 mesiacov a druhe nam trvalo 4 mesiace.