Jak nejrychleji otěhotnět?

luci_nka17
18. led 2017

Chtěla bych se zeptat jak nejrychleji otěhotnět? S přítelem se nám ňák nedaří proto prosím vas o radu 🙂 dekuju

katka9184
8. dub 2017

@mili34 Já už to taky oznámila, dala jsem příteli taštičku a v tom byl dudlík a pozitivní TT👶 a byl moc šťastný a už to tady spolu plánujeme...
Snad se miminku bude dařit, ale každopádně si budu tento okamžik užívat🤰

axile
9. dub 2017

Holky to jsou super zprávy...Moc gratuluji 😗

mili34
9. dub 2017

@katka9184 a pockej az pritel uvidi prvni ultrazvuk 🙂😇.

mili34
9. dub 2017

@katka9184 ahojky ,tak test je stale pozitivni a dnes na termin jsem to nedostala,tak se potichu raduju 🙂

mili34
10. dub 2017

@katka9184 ahoj Kato 🙂,jak reagoval tvuj chlap kdyz jsi mu rekla tu radostnou novinu?
Ten muj o tom basnil a kdyz jsem mu to rekla,tak jsem holt asi cekala vetsi reakci nez obeti,pusu a usmev 👽.
Ten muj dokaze i "pustit" slzu,tak jsem to asi v tenhle okamzik trochu ocekavala a ono nic 🙈.Ti chlapi jsou ale nekdy divny 🙂.

mili34
10. dub 2017

@katka9184 asi si to nejak jeste neuvedomuje 🤰.

mili34
12. dub 2017

@katka9184 ahoj Kato,jak se mas?Tak mi testik uz zesilil 🙂.Jsem dnes tri dny po terminu ms.

misulicka69
15. dub 2017

Tak já asi moc neporadím,my už se snažíme skoro 3 roky,v Gennetu mi akorát zjistili,že můžu otěhotnět ob cyklus.Nicmene se snažíme každý měsíc,když mám mít ovulaci,tak v tom týdnu se snažíme ob den a pořád nic 😔 Ale je pravda,že žádné doplňky stravy neužívám.

absintka19
15. dub 2017

@mili34 oni budou bulit az po porodu 🙂 az bude prcek na svete

ladyhacek
15. dub 2017

recept asi neexistuje záleží na přírodě (na spoustu faktorech). Můžete si pomoci ovulačními testy či pít kontryhelový čaj
Já jsem brala kyselinu listou a pila ten kontryhle čaj. Kdy jsem měla zhruba ovluci vím, ale nesledovali jsem dali jsem tomu volný průběh a nám se tedy zadařilo rychle.
Přeji ať vše rychel výjde 🙂

dokument
15. dub 2017

mne kdysi rikala kamaradka, ze nejlepsi je hned po vysazeni hormonalni antikoncepce. Tak jsem to tak udelala a opravdu to (hned) vyslo.

marryjanew
15. dub 2017

Zaručeně žádné rady asi fakt nejsou, my se snažili s bývalým 2 roky, potom jsem měla jiného partnera a s tím jsme se snažili skoro 5 let... otěhotněla jsem po jediném sexu s několikaměsíční pauzou.. kdy jsem nic neřešila a absolutně to nečekala... takže ono je to asi i na náhodě 🙂

mili34
17. dub 2017

Ahoj holky,nam to vyslo hned na druhy mesic snazeni.Pila jsem Fertipronu,pouzivali jsme gel pro poceti Conceive v plodnych dnech a po milovani jsem to ze sebe hned nesla "vysypat" 🙂 no a zadarilo se.

mili34
17. dub 2017

@absintka19 jo na to jsem zvedava.Pritel u porodu chce byt 🙂.

mili34
17. dub 2017

@misulicka69 je to asi blaznive,ale ja jsem po milovani vecer nechala v sobe sperma az do rana.Udelala jsem tohle pokud to slo vzdy v dobe plodnych dnu.Jestli to melo nejaky vliv nevim,ale povedlo se 😉

martulaz78
20. dub 2017

Ahoj holky my se snazime ted 3mesic,tak jsem zvedava.oba mame vitaminky.z ovulacnich testu jsem akorat zmatena.takze se tulime cely mesic.chci se zeptat mate nekdo zkusenost s Drmkem?mam ho objednany.diky

rozina1984
25. dub 2017

Ahojky zdravím všechny, tak se také přidávám do diskuse. A klubu snažilek , Nechráníme se teda už od ledna, ale tak nějak jsem to nechávala na přírodě. Nic nepočítala nic nesledovala,ale už cítím, že podpora bude nutná tak od zítřka nakoupím.
1.kontrihel,
2.lubrigační gel na podporu
3.kyselinu listovou
A uvidím

terezia10
25. dub 2017

@rozina1984 kup jeste malinik na podporu ovulace 🙂

rozina1984
26. dub 2017

@terezia10 jasne maliník :o)

mili34
1. kvě 2017

@katka9184 ahoj Kato jak se mas 🙂?Co"mrnínek" v brisku 👶?Uz mas ultrazvuk?

katka9184
12. říj 2017

Ahojky děvčátka, pokud je tu někdo, kdo se o miminko snaží a chtěl by vitamíny, které jsem brala pro podporu otěhotnění.
Mám polovinu platicka Femibionu 1 a půlku lahvičky Gynex, na ceně se dohodneme.
Snad nevadí, že jsem to sem vložila, ale už jsem v osmém měsíci a doma mi to zbytečně leží 🙂.

katka9184
12. říj 2017

@mili34 Ahojky, mimisek se má dobře, bude to kluk jako buk😍.
Teď jsem začala osmý měsíc. Foteček moc nemám, jen ze začátku, protože máme stydlinka a byl dlouhou dobu zadečkem a zadama k nám, až teď se otočil, takže snad za 14 dní přinesu fotku👶

katakabrt
21. zář 2018

Ahoj chci se zeptat.máte někdo zkušenost s drmkem a za jak dlouho se může otěhotnět po něm?

paty5
18. bře 2021

Dobrý den,chtěla bych se zeptat s přítelem se už dlouho snažíme o mimi, jednou se to podařilo ale bylo to mimoděložne (plod zustal v nepruchodném,právém vejcovodu) který mi byl odebrán laparoskopii.
Chtěla bych se zeptat zda muže být příčinou právě ten vejcovod,jestli je nějaký problém na početí ,když mám jen jeden vejcovod?
Děkuji