Jak otěhotnět? Co brát?

ratatooy
5. dub 2008

ahojky.možná si hned na začátku řeknete že jsem spadla z nebe,jak bych asi měla otěhotnět?ale plno z vás ví že to není sranda.zatím co kolem mě všichni vesele těhulkovatí nám se to ne a ne podařit.máme za sebou jedno nezdařené těhu ale to nějak nepočítám.9 měsíců nezdařených pokusů je na mě už hodně.tak co ted.brát nějaké zázračné léky,chodit k léčiteli nebo zkusit tolik objevovaný femigard?ničemu takovýmu nevěřím.máte vy s nečím zkušenost?

terinda
10. led 2010

nepomohl, ale jsou tu holky, kterým zabral, tak proč to nezkusit 😉

ejaja
15. led 2010

dopoučuju čaj z kontryhele a dále kotvičník-kapky, maliník sčernym rybizem-kapky. ty jsem kupovala na www.nadeje-byliny.eu. vřele doporučuju. pak jsem ještě sehnala bílé jmelí. taky vyluh.

natulaaa
15. led 2010

holky prosím vás potřebuju poradit,je možné,když mám cyklus co 35 dní,abych měla ovulaci desátý den,To znamená,že od ovu do další menstruace je nějakých 26 dnu.Není to divné?Moc děkuji za radu

len
15. led 2010

To není možné. Buď jsi se spletla s ovulací nebo, pokud opravdu nastala, tak v tomto týdnu MS nedorazí později jak 28.DC 😉

natulaaa
15. led 2010

No minulý měsíc jsem měla udajně podle gynekologa ovulační krvácení,protože zrovna v té době jsem byla na kontrole tak to potvrdil,taky to bylo desátý den,a menstruaci jsem měla opět až 35.Tento měsíc jsme se s manželem fakt o mimčo snažili co druhý den,když to mám takové nejisté.a včera a dneska mírné křeče v břiše a návaly horka,a to jsem vždycky mívala tak týden před dostaveníMs. Tím vždycky myslím před revizi,protože jsem pul roku po zamlklém potratu a tehdy byl muj cyklus co 26 dní,to bylo super.ted je to hnus.Chápu dobře,že ovulace probíhá,když jsou teploty nejnižší?

andelka
15. led 2010

natu: Ovulace probíhá na rozhraní nižších a vyšších teplot.
Durhá fáze, od ovulace do MS má trvat 9-16 dní, déle se sliznice neudrží, je to dáno i nějak hormonálně. Takže luteální fáze 26 dní není možná.

ratatooy
autor
15. led 2010

Ahojky všem.tak se vracím do diskuze asi po roce a třičtvrtě.určitě jste zvědavé jak se nám vede?tak úplně stejně furt nic.ale už jsme pokročili k Ivf.takže už mám první třetinu za sebou už mě čeká kontrola pak ještě jedna.no a pak už punkce a ET. Kdybych tak před dvouma rokama věděla že to bez toho nepůjde.

sedmitecka
9. bře 2010

pokouším se oživit diskusi a posunout jí dopředu 😉
jak jste na tom holky?

sorboni
22. bře 2010

Ahoj holky, taky se sanžíte jako my s manželem? No jsou to hrozný nervy..čtu pořád na netu všelijaké diskuse jak tomu pomoci, ale tak něvím..snad jedině dovolená a klid? 🙂))

sedmitecka
25. bře 2010

sorboni, ahoooj, jo, to máš pravdu, dovča někde u moře by tomu možná dost pomohla...tak uvidíme v červnu, ale do té doby už se asi přeskočím netrpělivostí a hlavně už nechám jednat mudry 😉

ratatooy
autor
13. zář 2010

ahoj koukám že se diskuze zasekla tak třeba se někdo zase koukne a oživý ji.naposledy když jsem psala a některé další z vás tak jsme čekali na miminka a teď koukám a plno z vás už mimi má,i mi se za pár týdnů dočkáme,dopadlo to u nás tak že když jsme podstoupili ivf tak se na první pokus zadařilo,jelikož u nás nebyl žádný závažný problém a dr to viděli nadějně.hlavně jsme si oddechli hned jak jsme se pro tuto metodu rozhodli.

suzamen
25. říj 2010

Tak já se taky přidávám do diskuze. Sice už jednu tříletou holčičku máme ale chtěly bysme další. V květnu jsem vysadila prášky,od té doby se snažíme a nic ☹ u prvního snažení sem byla těhu hned po vysazení HA a teď se nám nedaří. Chystám se k dr. na roční prohlídku tak mu vše povykládám a taky poprosím o vyšetření protože mě delší dobu pobolívá břicho a navíc mám nějaké nesrovnalosti v MS 😖 tak doufám že to nebude nic vážného ale jen následek vysazeni HA.

kiara81
25. říj 2010

ahojda děvčata taky se snažíme jsem po prním cyklu s clostíkem ...a zatím nic....mám syna po clostíku v r.2004/7 no a ted bychom chtěli druhé Pátik taky nešel vesele ale zadařilo já nic neberu nebrala jen na 3měs HA pro srovnání ale totaky nepomohlo.....

kasparci
26. říj 2010

Ahoj, my se taky snažíme - skoro půl roku. Já vím, že to není žádná doba a Vás, kterí se snažíte i několik let moc obdivuju! Ale já jsem si vždycky představovala, že se nám to povede hned - a taky povedlo, ale bohužel se bublina neudržela. Tak pak jsem si říkala, povedlo se poprvé, povede se i napodruhé - a ono houby. Jeden měsíc jsem pila kontryhelový kapky, takže se mi zkrátil cyklus. Teď první měsíc piju další dva lektvary🙂 Minulý měsíc jsem si byla téměř jistá, že se povedlo. A teď čekám každou chvíli MS:( Do toho se mi minulý týden narodila neteřinka - je krásná, bráškovi to hrozně moc přeju, ..... ale popravdě - moc mě mrzí, že my furt nic:( Jestli máte nějakou radu, tak budu moc ráda! Zkoušeli jsme myslet na to, nemyslet na to (to moc nejde). řešit to, neřešit to, snažit se ob den, ob dva dny, každý den, .... a nic. Ale jestli teď dorazí ms, tak se objdenám k mudr. - když jsem tam byla v dubnu na preventivce a říkala jsem jí, že se budeme chtít začít snažit, tak mi říkala, že když se nebude dařit půl roku, tak ať příjdu.