Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

akcccina
29. led 2013

@blondatabruneta Díky moc. Nevzdáváne to. 😠 ale někdy to je hodně bolavé,ale to asi všechny známe.

blondatabruneta
29. led 2013

@akcccina jj bohužel ☹ nejhorší je první den MS, pak už je to den ode dne lepší a lepší.. ale jen do další MS...

annulinka
autor
29. led 2013

@blondatabruneta nebudu to ani komentovat 🙂 musela bych se rozčílit .. Vím že to paní myslí dobře ale jak řikáš kdo nezažil , nepochopí ..

annulinka
autor
29. led 2013

@akcccina no teď už desáty cyklus , což slovy měsícu značí skoro rok :-/ no proto jsem založila tulhle diskuzi 🙂 aby mi nehrablo . Zrovna teď jsem plná elánu a nadšení ale zas to přijde až bude čas na ms , pak ten první den to jsem na odstřel ..

losnikolos
29. led 2013

kam jinam bych taky mohla kliknout že? ahoj holky 🙂

losnikolos
29. led 2013

holky dobrá zpráva je, že jakmile někam nakouknu do diskuse, minimálně dvě otěhotní 😀

blondatabruneta
29. led 2013

@annulinka jj je mi jasný, že to myslí dobře, ale taky mě to vytáčí.... to je jako bych já někomu radila jak se vyrovnat s potratem, když jsem to nezažila ...

blondatabruneta
29. led 2013

@losnikolos super, hlásím se jako prvá 😀

fwllo
29. led 2013

Tak já mám momentálně na tři měsíce zákaz otěhotnění. Byla jsem na prohlídce, dostala jsem prášky na urovnání cyklu.. Pořád s ním bojuju.. Tak budu alespoň nakukovat a těšit se z vašich výsledků 😉

losnikolos
29. led 2013

@blondatabruneta noo, aby ses nedivila 😉 😀 kolik DC jsi?

evaii
29. led 2013

Já vím holky, čekala jsem takovouhle odpověď, možná ještě horší. Ségra taky přesně takhle mluvila. Moc se omlouvám za svůj názor. Jen jsem vám to prostě napsat musela. Každopádně vám všem tady přeji, ať se co nejdříve zadaří 🙂

blondatabruneta
29. led 2013

@losnikolos dneska 17DC, v noci bude ovulka - jsem po Pregnylu 🙂

blondatabruneta
29. led 2013

@evaii nemusíš se vůbec omlouvat, jen jsem tím chtěla říct, že to prostě člověk musí zažít, aby chápal.... kdyby se nám mimčo povedlo napoprvé, asi bych teď mluvila stejně jako ty..

annulinka
autor
29. led 2013

@losnikolos já chci taaaaky 🙂

annulinka
autor
29. led 2013

Jinak já mám ms dostat 16 .2. Tak jsem si tak říkala že kdyby to vyšlo ... A byla to holčička 😉 byla by to Valentýnka 🙂 toliko k mému šílenství 😀

losnikolos
29. led 2013

@blondatabruneta holka tak ty máš pěkně našlápnuto 😀 tak tfuj tfuj tfuj!!!!
@annulinka ms dostat- to je za dlouho a ovu?

losnikolos
29. led 2013

@blondatabruneta ty máš srdce ode mě na dnešní ovu a zítřejší ehm píchačku 😉 😀
@annulinka a ty máš srdce ode mě, že ses přihlásila ještě v termínu jako druhá 😉 😀

rena1410
29. led 2013

Ja jdu zitra holky na mereni folikulu....teda jestli mi probiha ovulace. Toz jsem teda zvedava.

annulinka
autor
29. led 2013

@losnikolos ta by měla být o víkendu , v sobotu 2.2 🙂

annulinka
autor
29. led 2013

@losnikolos jé díky díky 🙂 budu na tebe myslet .. S tím vaším IUI 😉

marketa_v
29. led 2013

Ahoj všechny, mám obrovskou radost a tak se s vámi musím podělit. Kamarádka včera po 15 letech manželství porodila zdravého chlapečka. Neabsolvovali žádná lékařská vyšetření ani nevěděli proč se nedaří. Už se skoro smířili s tím, že děti mít nebudou. 🙂 Vzhledem k tomu, že my se doma snažíme "teprve" desátým rokem, moc mě povzbuzuje, že nic není ztraceno.

blondatabruneta
30. led 2013

@losnikolos jééé moc děkuju 😵 pregnyl byl předvčerejškem, takže snaženíčko včera 🙂 teď už jen čekat.... 🙂

blondatabruneta
30. led 2013

@rena1410 držím pěsti 😵

blondatabruneta
30. led 2013

@marketa_v uf.. desátej rok? klobouk dolů.... já už bych byla u Chocholouška..

akcccina
30. led 2013

@annulinka Týjo tak to Ti patří můj obdiv a zároveň Ti držím palce. A co Ti řekla lékařka? Jste oba vpořádku?

akcccina
30. led 2013

@blondatabruneta To znám. Tuhle Ms jsem obrečela,ale jak se chýlí konec tak se těšim, že budu měřit teplotu a třeba to vyjde. Miminko není samozřejmost 🤐

blondatabruneta
30. led 2013

@akcccina jo jo, to už jsem bohužel taky zjistila... ☹

akcccina
30. led 2013

☹ člověk si myslí, že to půjde a pak... má je oči pro pláč.

blondatabruneta
30. led 2013

@akcccina přesně... taky jsem si bláhově myslela, že do tří měsíců budu těhotná.... ale snad se jednou dočkáme..

akcccina
30. led 2013

člověk nějak musí stále doufat. Jinak to nevidim.....
Dělala jsi si nějaký ovulační testy?