Jak se často milujete, když se snažíte o miminko?

denculinka
9. lis 2013

Ahoooj Všem, je mi to trapné ale i přesto se optám 🙂 Jak máte často sex, když se snažíte o miminko? 🙂 Jak je to nejlepší? :D Každý den, nebo spíše o jeden den... 🙂

monad
9. lis 2013

já asi moc neporadím, ale téma zajímavé u mě to bylo hned.. 😕

ceekanka
9. lis 2013

@denculinka Ahoj,doporučuje se obden,kvůli dozrátí spermií 🙂 Ale určitě jsou tu i hoky,kteří napíší,že se na to vyprdli,milovali se každý den a zrovna to vyšlo 😉 Jinak my to žkoušíme pernamentně celý měsíc a právě obden,max ob dva,ale to většinou na začátku a na konci cyklu,když už jsme ,,unavení" 😀

Hodně štěstí při snažení 🙂

lenkalenulka
9. lis 2013

🙂 my jse se zacli snazit tak ze jsme si rekli ze bysme uz meli udelat sourozence a asi po pulroce niceho byl supet sex no a vyslo to🙂 🙂 u prvniho tehu to bylo tak ze jsme byli od srbe 3 mesice pak jsme se usmirili a vznikla nam dceruska🙂 🙂 🙂 jinak se rikam ze co dtuhy den to staci i kvuli toho ze sperma prezije max. 72 hodin v nejlepsim pripade a vajicko vydrzi jen 24 hodin aby se dalo oplodnit, tak je treba se strefit no:-\

stela91
9. lis 2013

@denculinka ahojky, tak my sa snazime kazdy den uz treti tyzden.mame to naordinovane na cely mesiac od liecitelky...takzeje to na jej odporucanie liecba aj s kvapkami, ktoru sme sa rozhodli podstupit. Nedari sa nam uz viac ako rok..

ffiinnkkaa
9. lis 2013

Podle toho jak máme chuť 🙂

marukm
10. lis 2013

My jsem se rozhodli, že to budeme brát sportovně a nebudeme se cíleně milovat obden, nebo důsledně, když je ovulace, a tak. Snažíme se nad tím nepřemýšlet, takže stejně jako předtím, tj. podle chuti🙂.

terezapetrova
23. lis 2013

Hezke odpoledne, doufam, ze mu dotaz trochu patri do této skupiny, my se také snažíme o mimi, milujem se cca jednou za 3 dny, chtěla jsem se zeptat nemate nejake tipy jak ozvláštnit sexik tak aby clovek trochu zapomenul proc se vlastne snazi 🙂 samozrejme me to s manželem vzrusuje ale prijde mi, ze by on potreboval trochu nove podmety 🙂 Jsme s manželem trochu v casovem presu, moc radi bychom otehotneli do konce roku, nechali jsme to trochu na poslední chvilku a ted bych znovu "potrebovala" rodit okolo 3. narozek 1. syna /pristi srpen/ aby na me zamestnavatel dal cekal.. Diky moc za kady napad a pekny vikend přejeme ..

editah222
23. lis 2013

Ob den a ono nic. Pak otěhotněla moje nejlepší kamarádka a já se vykašlala na snažení, protože jsem získala pocit, že jsem jediná neschopná otěhotnět a náhodně jsem otěhotněla 😀 😀 Byl to krušný měsíc, milování bylo jen 1x a zrovna to vyšlo. Takže asi tak.

giovanna2012
24. lis 2013

Stejně jako před otěhotněním, ale je fakt, že jsem pravděpodobně otěhotněla, když jsem si počítala plodné a neplodné dny.

evulinkab
24. lis 2013

Já mám dve děti- jedno 5leté a druhé v bříšku a ani jednou jsme se nesnažili 🙂 🙂 🙂 Fakt..stačil jediný nechr. sex v tom měsíci a bylo to.Takže podle me je duležité nemyslet na snažení a milovat se, když je proste chut.

kalo
24. lis 2013

Ježiš...hlavně se "NESNAŽIT"....

terezapetrova
24. lis 2013

to je mozna prave trochu ten problém, ta chut, ja i manzel jsme urvani, on z práce a ja z materske 😉 takze k chuti musí byt i energie a ta nam nejak chybi. Nikdo tady nemá nejake návrhy jak ozvláštnit sex? A nebo me klidne poslete do jiné diskuze 🙂 diky moc...

kuliza
26. lis 2013

My se moc casto nevidime, bohuzel :0((
Takze nam to vychazi jen o vikendech a to jeste ne vzdy. Takze jak to tady ctu, je to docela zazrak, ze uz nejake deti mame :0))
A jen mala poznamka, ale to tu asi vsechny vite, ze pri soucasnem orgasmu, nebo zena tesne po muzi je sance na poceti vyssi. Mame tam totiz v tu chvili takovou pumpicku :0))) Vse si do sebe nacuca :0)))

chris_n
26. lis 2013

rika se obden a ja do 4 o ho v k utla trova, kdyz jsme me k i sex nen 5x za mesic, z toho 3x uz po ovulaci hrcite. takze on by stacil i jened dobre naplanovany sex 😀

barca_e
26. lis 2013

@terezapetrova Tak určitě to pro tebe nebude žádná novinka, ale asi by bylo dobré si udělat nějaký čas jen pro vás dva - vyrazit na víkend, véču...prostě něco, co jste dělali jako bezdětní. Pěkně se naladit a pak chuť prostě přijde nebo ne. Nutit se nemá smysl, stejně to nikam nevede 😉 My jsme se určitě nemilovali plánovaně podle harmonogramu a čekám v lednu druhé. Manžel si naopak pořád dělal u "snažení" o druhé mimi srandu, že s naší frekvencí sourozenec nikdy nebude 😅 Nevím přesně, jak často jsme sexovali, ale možná jen jednou týdně a povedlo se asi za 4 měsíce 😀 Takže hodně štěstí!

marcicek84
26. lis 2013

já nevím, my to neřešíme, podle chuti, 1 - 2 x týdně, nevím proč bychom měli počítat plodné a neplodné dny, dělat si ovu testy a já nevím co ještě všechno...až to přijde, tak to bude... 😉

zunem
26. lis 2013

První dva měsíce jsme (spíš jsem) to nepočítala a neřešila. Doktorka trošku strašila, že to asi bez hormonů nepůjde. Tak jsem si spočítala plodné dny a vzali jsme to každý den 🙂 a byly // hned. Četla jsem, aby dozrály tak stačí jeden den.

jitukka
22. pro 2013

Když jsem se ptala doktorky tak říkala že je idealnější je to co 3 dny....my to máme někdy častěji někdy taky se stane že se týden moc nevidíme, ale i tak to stejnak nepomáhá pač víc jak rok snažení nic :(

mamba79
22. pro 2013

No u nás to je tak, že se nemilujeme skoro vůbec v tomto období(září-prosinec), protože manžel je 6 dní v týdnu v práci a je fakt utahanej. První dceru jsme počali v říjnu, kdy jsme se milovali jednou asi dva dny po menzes a teď jsem otěhotněla úplně stejně, jen v listopadu. Jedno milování po menzes a ejhle...ve středu jsem to nedostala. Prostě jsme se jen milovali, protože zovna nebyla velká únava a byla velá nálada... A pokaždé jsme byli objednaní na IVF..., protože podle doktorů nemůžu mít děti přirozenou cestou🙂🙂🙂 Prostě to hoď za hlavu a jen si úžívej sex🙂

anetka1701
22. pro 2013

Nemám ráda sex podle kalendáře... Takže jsme to měli tak nějak klasicky jako když se o mimčo nesnažíme (co 3 dny, cca). Marinu jsme počali v měsíc, kdy jsme sex měli max. dvakrát a to se zcela vyhnul ovulaci :oD