Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
11. kvě 2009

ahoj´holky...Ivi,gratuluji k bublince...a už se těším na fotečku 🙂
já dneska byla na otočku v Ostravě a pak jsem jela na nehtíky....venku nám dneska pěkně lilo+kroupy..mazec..vypadalo to jak konec světa..a máme tady jen 13stupnů...brrrrrrrrrrrr

zuzka11
11. kvě 2009

Peti - zrovna jsem na tebe myslela, jsem ráda, že ses ozvala! 😉 Tak nehtíky? super! 😀 tady hlásili v předpovědi něco podobného, ale zatím na to nedošlo, tak uvidíme....dneska spadlo odpoledne pár teplých kapek jak jsem jela na kole z koupaliště, ale jinak nic.......co práce, máš pořád tolik?

hnedoocka23
11. kvě 2009

ahoj Zuzi,no právě to vypadá,že tento týden budu mít celý volný 😅 takže vytáhnu kolečkovky,pokud se umoudří počasí... 😉
koupaliště ti závidím,tak snad to k vám nedorazí...
jojo,sice jsem si nehty sundala,protože mi vadily,ale pak když jsem si je pořád ohlížela ty svoje jak jsou hnusné,ihned jsem volala ségře a objednala se na nové..mám je opět krásné,jsem spokojená 😉 a pěkně dlouhé...vybrala jsem si růžové třpytivé ze šikma namalované s čárkou stříbrnou a takovýma flitrama..ted jak chodím na solárko,tak krásně vyniknou na opálené ruce 😉
a co ty??bříško ti stále neroste,takže přist.dráha 😀 a jinač se cítíš dobře?

zuzka11
11. kvě 2009

Zadna pristavaci draha, vypadam oplacane, ale ne tehotne:((( Proste jako holka ktera na sebe nedba - povolene bricho:(((

Nehtiky musi byt super, ja doufam, ze jsem se dneska taky trocku opalila, at nejsem jak reditel vapenky, hlavne na nohach mi to vadi, clovek vytahne po zime sukni a ty bile hulky jsou fuj:(((

Drzim palce at se to pocasko umoudri a muzes se poradne vyradit na bruslich, kolik si davas km, jakou mas trasu?

hnedoocka23
11. kvě 2009

promin,byla jsem ve vaně..
já jezdím do sadů,je to velký park a největší okruh má 1800m...a dám jich vždy 10koleček,někdy i více...tam se mi jezdí dobře..mám strach jezdit na silnici mezi auty... 😅

jo nohy se špatně opalují...ale já je mám docela souměrně opálené jak zbytek těla... 😉
a kolik si Zuzi přibrala,jestli to není tajné 😉

zuzka11
11. kvě 2009

Peti o pribirani mi ani neluvi, dost:((( Ale zvazim se zase az na kontrole, tk pak napisu, ted na vahu nelezu, nechci si "kazit" den........me by ani nevadilo kdyz by mi rostlo bricho, ale stve me jak roste vse kolem.....pak si prijdu tak roztekle......

S tema bruslema to znam, taky mam strach....super, ze mate tu drahu....my mame v Pze taky neco takoveho a taky jsem byla radsi tam, vzdycky jsem dala brusle do kufru auta a po praci si jela vycistit hlavu.......

Opalena jsi ze solarka nebos to zvladla uz na letosnim slunicku?

hnedoocka23
11. kvě 2009

přesně tak,brusle mám pořád v autě a jak dojedu do sadů,nasadím a jedu 😀
no byla jsem 4x na solárku a asi 2x na balkoně..takže jsem hezky opálená...jsem tmavý typ,chytám velmi dobře..

hnedoocka23
11. kvě 2009

Zuzi,to k těhu patří...vím že tě to štve,že přibíráš i jinde,ale každá to máme bohužel jinač...známá je v 5 měsíci těhu,už jde do šestého a nabrala prozatím 3 kilča,ale má to jen v bříšku a prsou,dupa se ji ještě k tomu zmenšila...to shodíš,ani nevíš jak... 🙂

zuzka11
11. kvě 2009

ja jsem taky tmavy typ, ale ted se trochu bojim tech skvrn, co tehulim vyskakuji, tak pouzivam dost kremy a nejde to tak rychle....ale snad jsem dneska malinko pokrocila.......

Peti, mej se hezky, ja si jdu jeste chvili cist do postele. Zitra ahooooooj🙂))

hnedoocka23
11. kvě 2009

to je jasné,hlavně se chran krémy..já si to ještě užívám,třeba už jen poslední měsíc... 😉
měj se hezky....pápá

ywushka
12. kvě 2009

kyt: tak super🙂 6 je hezke cisilko,gratuluju!!! a ted budes cekat jak se hezky vyviji🙂 Drzim vsechny palecky!!!

ywushka
12. kvě 2009

zuzka: jaj ty a roztekle??A kde prosim?? Ja kynu jak maly hrosik🙂!! Ja jsem si dneska trosku prispala,nechtelo se mi z postele🙂!!Venku se trosku mraci a ja jsem dneska chtela jit na postu a do lekarny pesky,ze se projdu,ale kaslu na to,nechci nikde zmoknout!!!

Ocka: jeee taky bych sla do solarka hned,pripadam si jak belicka!! 😀

Preju vam krasny den

zuzka11
12. kvě 2009

Dobré ránko!

U nás taky pršelo, ale v noci, teď je trochu zataženo, ale hlavně ře neprší....Ivuš nějakou prochajdui si dej, je to dobré pro tebe i pro mimčo, když budeš pořád ležet, tak to není dobré na krev, v těhotenství houstne......

A neboj, opálíš se, léto teprve začíná!

Peti - jasnačka, já pořád čekám na ty tvoje dvojičky 😉

ywushka
12. kvě 2009

zuzka: jak moc ti povyrostly prsa behem tehu??Teda ja jsem teprve 6tt,vzdycky jsem mela tu nejmensi podprdu,uz abych si ted sla koupit alespon o cislo vetsi!!! A pekne me porad boli!!!

hnedoocka23
12. kvě 2009

ahoj holky 🙂 dneska je venku tak všelijak...a lepší už to asi nebude 😒 od rána jsem pořád někde lítala...ted už konečně v klidu jím a pak jdu na balkon sadit kytky ještě nějaké ...a musím pořádně uklidit byt...chtěla jsem i žehlit,ale na to už kašlu,zítra je taky den...
jinač dělám jen pátek..a v sobotu jdeme s rodinkou a manžou do cirkusu Humberto 😀 už se těším..

ZUZI:já jsem taky zvědavá,jestli se to vyplní.. 😎

asmeena
12. kvě 2009

áhoj holky, já jsem v solárku nikdy nebyla a v televizi teď byl nějaký pořad, že ze solárka je rakovina, tak to mě ani neláká.

hnedoocka23
12. kvě 2009

asmeen,jo to je možné..ale i ze sluníčka můžeš chytnout raka...dneska není nic zdravé..ani chlast,ani cigára..ze všeho máš něco...

hnedoocka23
12. kvě 2009

no Ivi,Zu kde jste??

zuzka11
12. kvě 2009

Holky já dnes měla žehlící maraton, už se mi tu toho nakupilo tolik! A vymlouvat už se nešlo.....a taky mám šileně mlsnou na sladké, dneska celý den jenom tláskám 😠

Ivuš - prsa - ze začátku asi až do cca 12tt, nevím přesně jsem je mla takové oteklé, nevím jak to líp popsat, nerada jse se jich dotýkala, podprsenku jsem nenosila, nebo bud sportovni nebo kosilku....pak se to srovnalo, mám porád svých 75B, ale takové trochu silikonky, naducanejsi...a vzadu na podprde zapinam o hacek jinde.....Ale s tema prsama i s velikosti bricha to ma kazdy jine, uvidis......

Se solárkem - slysela jsem ze je OK, kdyz chodis do dobreho centra, kde kontroluji zarice, jinak v tech levnych kde maji smejdy o nebezecne je....ale taky normalni slunicko bez kremu je nebezpecne........

hnedoocka23
12. kvě 2009

ahoj Zu:mě to teprve čeká žehlení a vidím to na zítřek,vůbec se neteším...dneska jsem ještě dala prát dvě pračky,tak pozítří se na to vrhnu zase 😝

dneska mám celý den taky chutě..je to strašné,už nevím coby!!!!!

kotjatko
12. kvě 2009

ivi:z celeho srdce ti preji pohodove tehu,a nasledne krasne miminecko,mozna 2 😉 zaslouzis si to!!!

hnedoocka23
12. kvě 2009

dobrou noc všem,hezký zbytek večera.. 😉

ywushka
12. kvě 2009

kotjatko : jejda moooc dekuju!!

Ja uz odpocivam v posteli u televize!Tak preju krasny vecer a dobrou nocku

zuzka11
12. kvě 2009

Jojo, Peti - to zehleni je vecny boj 😒 Normalne mi to ani nevadi, pustim si TV a docela to jde, ale ted se mi toho nakupilo tolik.........

Koukam, ze mlsnou mame obe, ale ty asi s ni bojujes, ja prohrala na plne care a ted jsem jako otesanek.......

Jinak to hnusne pocasi k nam dorazilo a co jsem koukala na predpoved, tak se ma drzet az do nedele 😠

hnedoocka23
13. kvě 2009

ahoj holky,hezké poledne..venku svítí sluníčko,ale je trošku chladněji...odpo jdu na solárko a pak na brusle..volala kolegynka z práce,že její malý má asi zánět střed.ucha,ta možná dneska za ní pofičím za bar vypomoct té druhé,pojkud nebude stíhat...sice se mi nechce,ale co mám dělat..chtěla jsem právě dneska žehlit! 😠

já si dala včera stračatelovou bábovku dva kousky a to mi bodlo ZUzi... 😉

ywushka
13. kvě 2009

zuzka: no ja se s tim ani nesnazim bojovat🙂

ocka ma to vyhodu jit za bar🙂,zase o nejakou kacku vic na nejake nove triiiico🙂

hnedoocka23
13. kvě 2009

no jo,ale dneska mě tak šíleně bolí záda 😖

hnedoocka23
13. kvě 2009

kde jste? 😉

hnedoocka23
13. kvě 2009

Ivi a kdy máš další UTZ?

ywushka
13. kvě 2009

v pondeli jedu na ultrazvuk,uz se hroooozne tesim🙂,snad to bude ok!! A kdy budes zacinat dalsi IVFko??Ted uz ti to urcite vyjde!!!

Jinak ja se jdu kukat na telku,mam manzu doma🙂,tak si mu lehnu na rameno a budu si to trosku uzivat🙂!!! Mejte se krasne a preju prijemny vecer