Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

asmeena
9. únor 2009

to se teď nesmí? Já abych potom věděla - můj muž nevydrží bez sexu max. 3 dny

hnedoocka23
9. únor 2009

kuk...prý se nesmí první tři měsíce.. 😉 já si te taky dávám pauzu 14dní,mám zákaz 😀

asmeena
9. únor 2009

tak to já bych si pauzu po laparce nedala pokud by mě to nebolelo, abych urychlila snažení? 😀 No, ale to se mi to teď kecá, uvidíme v březnu.

hnedoocka23
9. únor 2009

asmee ikdyby jsi nechtěla nemůžeš,můžeš chytit infekci silnou a pak ti můžou odebrat vejcovody,vaječníky...spasinka by ti povykládala...a to mi za sex nestojí..

hnedoocka23
9. únor 2009

chtěla jsem měla napsat..

kamilecka
9. únor 2009

Ahojte,

prepacte ze vam tu tak skocim, minuly rok som kupila pre seba a kamosku tehu testy,teraz pozeram ze im konci zaruka,ale podla mna budu este uplne pouzitelne,kto by mal zaujem trochu usetrit na tehu testoch tak mi napiste do IP a dohodneme sa. pa paaa Kami 🙂

asmeena
9. únor 2009

aha, očko. tak to jsem nevěděla. Takže jeden cyklus bude k ničemu.

hnedoocka23
9. únor 2009

no jasně...ale ten další už mám za chvilku 😉 dobrou noc všem..

zuzka11
9. únor 2009

Peti co ty špagety? fakt jsi mě navnadila poradíš zítra s přípravou???

Jinak As neboj, manža to pak přežije i déle než 3 dny.......to já měla ze zač.absťák jako blázen, ale bolely mě vaječníky i při erotickém snu 😕 a těm nezabráníš........

ywushka
10. únor 2009

Dobre ranicko holky,uz jsem zase vzhuru,manzel sel do prace,vuuubec se mu nechtelo vztavat a to vztava az v6:15 ha ha ha 😀 !!!Jinak v brne maji pry hrozne vyprodeje,tak se chceme jet podivat pokud manzel prijede driv z prace!!!

lenkacar
10. únor 2009

ahoj ywus a ja k ti je? myslím že bys mohla otěhu ted i normál?

zuzka11
10. únor 2009

Dobré ránko!

Ivuš prý AŽ 6,15 - to řekni Peťce 😀 Super, a víš co chcete koupit? Oblečení???

As - jak je v práci, přinutila ses vstát?

Nám už přes 14 dní vrtají v domě - předělavají ostatní byly a je to děs, pravidelně v 8 začnou a končí tak 19,30, už mám hlavu jako škopek a jak nemůžu ven protože mi je furt blbě tak už je pěkně nenávidím 😠

hnedoocka23
10. únor 2009

dobré krásné ránko všem 😵

hnedoocka23
10. únor 2009

už druhou noc se mi zdá o sexu a pokaždé s jiným chlapem,ale že jsou 😀 takže to vypadá,že mám pěknej absták a bude to ještě horší sakra!!!!!! 🙄 😀 😀

špagety po uhlířsku:1 velká cibule,500g špaget,uzené,sůl pepř,vegeta,4-5vajec(podle chuti sýr strouhaný,kečup,okurek)
cibuli s uzeným nakrájíš,osmahneš na pánvi,uvařené špagáty přidáš na pánvičku,pořádně spojíš a promícháš s uzeným a cibulí...ochutíš oeořem,solí,vegetou,přidáš vajíčka rozkvedlané a pořád promícháváš zhruba 10-15min na mírnějším ohni 😉 až prostě nebude vajíčko sýrové,hezky dozlatova..
no a podle chuti přidej třeba sýr,kečup,okurek...je to rychlé,dobré.. 😉

zuzka11
10. únor 2009

Peto ted jsem dosnidala a uz mam na to chut 😉 Ale moc diky......Jinak ty sny znam......ale me z nich bolelo bricho.........pak jsem se srovnala a ten "chtic" prestal.....tebo se uz nebudim a sny si dosnim? 😀 Jak se citis, uz lip?

hnedoocka23
10. únor 2009

Zuzi,ráno je mi nejlépe...včera jsem celou dobu seděla,měla jsem tady mamku..pak jsem se šla natáhnout a že půjdu spát,mylsela jsem že umřu,jakmile vždycky lehnu,začnou mě tak bolet záda,vystřeluje to do boků,do žeber,nemůžu se nadechnout...po asi 15min to přestane a je zase lépe..nejhorší je změna polohy pro mě 😒 snad to je z toho vzduchua z ničeho jiného,protože mám nervy akorát..břicho v pohodě ale jinač...zítra jedu do Caru,taky si budu muset vzít nějaké šaty nebo sukni,v riflích to nedám 😉

zuzka11
10. únor 2009

Ono to oplaskne, fakt.....já po tom druhém OPU byla to samé.......a pak to šlo, pomalu,ale šlo.......taky jsem to mela nejhorsi vecer, spala jsem v sede, teda spis se pokousela spat.......takze zitra kontrola v CAR? A po MS uz jete na to????Super, rychlovka!!!!! 😀

hnedoocka23
10. únor 2009

jako,je to si myslím lepší už,den ode dne..akorát to musím častěji kombinovat,sezení,ležení,chození 😉 ms mám dostat za 14dní,pak začnu brát clostil od 5dc-9dc a pak Iui a doma to pořádně pozichrjeme ještě.. 🙂 už se těšíme...dohodli jsme se s manžou,že vyčerpeme všechny pokusy iui a pak kdyžtak ivf..

zuzka11
10. únor 2009

Jasně, když jsi teď úplně OK, byla by škoda toho nevyužít......Jupí, už se těším na ty dvojičky 😀 A ty si chystej nervy......... 😉 Jdu do knihovny, holky mě hrozn navnadily na Agathu Christie, už jsem ji nečetla asi od základky 😀

hnedoocka23
10. únor 2009

jasně ZUu,užij si procházku a načerpej sílu venku 😉 Agátu CH.čte ségra.. 😉 pápá 😵

ywushka
10. únor 2009

Ahojky holky ted jsem zrovna dohovorila s jednou vestkyni,delala me vestbu pres telefon,poslala jsem ji 300Kc na ucet!!!Mela snad uplne ve vsem pravdu!Mam ted obdobi kariery a v kazdem vykladu mela hodne rychle,pry se ta karta objevuje jen malo a me se objevolala v kazdem vykladu a pry je tam brzke tehotestvi ze dne na den!!!A zbytek uz si nepamatuju!!!Mam tam kareru a studium!!Resili jsme bydleni,to uz brzy doresime!!!Tyyy jo mela snad ve vsem pravdu!!!

hnedoocka23
10. únor 2009

no vidíš Ivi 😉 Ivf ti vyjde...držím palečky...příští měsíc už bude z tebe těhule 😵 😵 😵

hnedoocka23
10. únor 2009

jdu se zase na chvíli natáhnout 😉
Ivuško,hlavně bud v pohodě a věř v to,že IVF vyjde a ono to tak bude 😵 žádné chmury!!!

ywushka
10. únor 2009

no snad mas uz konecne pravdu!!!A treba se ti taky to IUI podari!!A budeme tehule dve🙂

zuzka11
10. únor 2009

Ivuš to je super......! mám strašnou radost, pak si tady obě budete porovnávat bříška 😉 A Asmee s Mončou se taky přidají! Jupííííí!

Tak Agathu jsem nakonec nevzala, moc mě to nelákalo, ale mám 2 DVD - jedno je Sex ve meste, jsem totiz 100let za opicema a nevidela jsem ho 😕

hnedoocka23
10. únor 2009

sex ve městě nesleduji...ani zoufalé manželky...já mám strašně ráda plastickou chirurgii s.r.o. to je moje... 😉 a dr.house!!!
no Ivi,snad se zadaří..už se nemůžu dočkat 😵

miky123
10. únor 2009

ahoj,
zuzi:diky za vysvětlení s tím acetonem ,to by mě tedy nenapadlo,ale je to fakt Davča tak 3 dny před odběry zvracel a měl střevní potíže ,tak odmítal jíst ze strachu že by to šlo opět ven.

zuzi:byla sem pověřena kamarádkou abych se tě zeptala :kdy ,v kterém TT se začína z 1vaječného embrya dělit na dvě embrya.,a kdy v kterém TT je tento proces ukončen (toto jí zajímalo kvuli siamským dvojčatum)
Pak ještě chtěla vědět zda je v tom vajíčku už zakodováno od počátku že pak později dojde k dělení na 2,jestli prý je pravda že jednovaječné dvojčata se porodí dříve než dvojvaječné?
A jaký máš názor na aminocintezu,provést či ne?

miky123
10. únor 2009

ywuš:a jak to vypadá s tou vaší stavbou domečku?,budete se už letos stěhovat?

očko:Dr.House taky sledujeme a ještě kriminálku Majami a ordinaci v ružovce na více nezbyde čas 😢

zuzi:ajá se přimlouvám k holkam vyfot bříško s mimišem 😉 ,nebo nám alespon ukaž fotečku z ultrazvuku si ted náš vudce s tim mimatkem 😉 at se máme na co těšit 😵

zuzka11
10. únor 2009

Miky, fotka snad zítra, jdu na kontrolu, už teď se bojím............
Já právě tohle taky nesleduju, ani Dr.House a Zoufalky atd., ale film mě překvapil, na moje ropzpoložení ideální a pěkné šaty 😀

Jinak břicho ještě není, nemůžu být přece koule od začátku🙂))Až bude, vyfotím 😉

asmeena
10. únor 2009

Ahojky berušky, zrovna jsem dorazila z práce a ihned usedám ke koníkovi. V práci docela fofry, takže mě z toho bolí oči, záda a hlava. Dnes jsem si ve svých vílích kartách vyvěštila, že mám dnes dodržovat správnou životosprávu (tak jsem si hńed dala jogurt a manža mi loupe pomelo) a mám dnes hodně odpočívat a jít brzo spát.