Jaké doplňky stravy pro podporu početí?

nicolhav
30. čer 2022

Ahoj holky,
prosím vás, kde nakupujete doplňky stravy pro podporu početí? V lékárně nebo na nějakých eshopech? A kde naopak určitě nenakupovat?

A na základě čeho ty doplňky vybíráte? Podle složení, nebo na doporučení ostatních snažilek nebo něčeho jiného?

Budu moc ráda za váš pohled 🙂 Děkuji moc

klokanka31
30. čer 2022

@nicolhav Já kupovala jedině v lékárně. Ale užívala jsem jen kyselinu listovou a manžel selen a zinek.

jjasmina
30. čer 2022

@nicolhav brala jsem jen listovku, ale popravdě je to kolikrát spíš o psychice no

beruska97
30. čer 2022

@nicolhav brala jsem listovku a vitamín E a manžel taky vitamin E 400 mg 1-2x denně 🙂 normálně z lékárny

nijij
30. čer 2022

Listovku, na srovnání Drmek forte, potom Maca

gbp
30. čer 2022

@nicolhav zalezi na tom, jestli vis, ze mas naky konkretni problem, nebo jen tak obecne, nebo to chces treba vcetne detoxu apod.
vyzkousela sem ruzne bylinky, vitaminy, ale me osobne asi pomohl inofolic (neco kde je inositol - podporuje dozravani vajicek).
jinak maca se mnou ani nehla, stejne tak vychvalovany gynex, ani jerabina. chce to zkouset, na kazdeho pusobi neco jineho, na me treba kontryhel. kyselinu listovou to chce urcite 👍

fialkadel
30. čer 2022

Já brala celou dobu čisté jen kyselinu listovou, ale nedařilo se. Na konci října jsem začala brát Inofolic Premium a v prosinci jsem otěhotněla 🙂

lenatko91
1. črc 2022

Záleží na co to konkrétně chceš… všeobecně se dává kyselina listová (metylfolát), vitamin D, případně hořčík. Na kvalitu vajíček je fajn cokoliv s inositolem..

chlapecektehu
1. črc 2022

@nicolhav tak celkově jsem brala mix vitamínů i kapky ginex a potom když jsme se už začali snažit tak jsem brala femibion 1 pak 2 a po porodu chvíli 3 a doporučovala mi to i moje gynekoložka a zadařilo se hned na poprvé 🤷🏻‍♀️

klarkablaha
4. črc 2022

kyselina listová určo 🙂

elesse
4. črc 2022

Ja brala czdycky neco s inositolem a pila kotvicnik a kontryhel. Posledne jsem si chtela koipit getverru, prisla mi super, ale pak jsem to “nestihla”

dejuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz