Jaké máte příznaky ovulace?

kapunka
10. dub 2008

ahojky - snažilky, těhulky i maminky - jaké na sobě pozorujete příznaky, když má přijít ovulace???

bolí vás například bříško? a jestli jo tak, kde a jak?

myslím, že by tahle informace mohly hodně snažilkám pomoct!!! 😎

petuliee
26. zář 2016

holky ted po potratu sem začala měřit BT, asi týden "po" asi týden dobre, teplota okolo 36,2 + ted 2dny BT 37,0 a dnes 37,9 😲 někdo zkušenost??? nemocná si nepřijdu, jiné problémy nejsou

nikynikol25
1. lis 2016

Ahoj,chci se zeptat,uz ste měla někdy některá,že při ovu ste měla bílý held ne průhledný a táhnoucí se?Děkuji.Oči jsem měla 27.10 a byl právě ne průhledný,ale bílí tekutý

nikynikol25
1. lis 2016

@nikynikol25 omlouvám se,přeskakují mi pismenka

martas18
2. lis 2016

Ahoj, meli jsme styk az cca 24 hod po probehle ovulaci...myslite zei presto mam nejakou sanci otehotnet?

kakatko1982
5. pro 2016

Ahoj holky mam otazecku,mam Ovulace,cítí bolesti v podbrisku,ale to poslední den podle kalendáře,neni to divné na konci plošných dni?

krumlanda
7. pro 2016

@kakatko1982 ahojky me to tenhle měsíc taky boli dost zvláštne radši to ničemu neprisuzuju ale mám to na přeskacku.podle me od ovulace te to muze pobolivat az do menses😕😕😕

aneta698
27. pro 2016

Ahojky ... jsem 3roky po vysazení HA a od te doby me trápí nepravidelna menstruace a s tím i spojená ,, neplodnost " . Snažíme se,ale necháváme tomu pořád volný průběh . Můj gynekolog s tím pořád nic nedělá,doporučuje mi znovu začít brát HA, ale to.já nechci .
Zjistila jsem, že mívám ovulaci tak týden pred menstruaci,jenže tento měsíc byla hodně bolestiva . Měla jsem v jeden den hrozný bolesti v pravem vaječníku, bylo mi na zvracení ,motala se mi hlava a polival me studenej pot,až jsem myslela,jestli to.není slepak... celý týden až do.menstruace jsem jen.spinila . Sex s přítelem jsme meli.během týdne dvakrát . Stalo se to nekdy některé? A třeba se zadařilo ? 🙂

saidy
28. pro 2016

Holky, stalo se vám někdy, že jste měly plodný hlen hned po MS? Jsem 6 týdnů po revizi kvůli zamlklého těhotenství a zdá se mi, že tělo funguje jinak, než jsem byla zvyklá. Po první porevizní MS (která přišla po 26 dnech a trvala 4 dny+1 den silnější špinění) jsem 6 a 7 DC měla ukázkový plodný hlen i na toaletním papíře po utření, nemusela jsem ho hledat. Od té doby se neobjevil a ovulace bývala dříve okolo 12-14 DC při cyklech 24-26 dnů. Od 13 DC je mi špatně od žaludku a nechápu proč (dnes 16 DC). Nemocná nejsem, nic zvláštního jsem nejedla a na PMS i těhu příznaky je to moc brzo, MS má dojít za 10 dnů. (v tom nepovedeném těhu mě natahovalo z vůně jídla, parfémů, atd. cca týden před MS)

gnozka
29. pro 2016

@aneta698 ja mam pri ovulaci taky šílené bolesti . Dokonce kdyz jsme polodili první dceru tak jsem se modlila at uz je konec 🙂))) úplne me pícha ve vaječníku . Budu držet palce 🙂

nikynikol25
30. pro 2016

Ahoj holky,mám zpoždění týden a tt negativní,může se stát že místo Ms měla ste ovulaci??Na prstech když jsem nahmatala na deloznim čípku tak my zůstalo bilej vadnaty bílý a trochu kus lepkaveho,stalo se to některé děkuji.

denisa3101
5. led 2017

Ženy prosím o radu ... Když teda pociťujete bolest břicha to znamená že je už ovulace nebo bude teprve ?

pradlenka
7. led 2017

Ahoj holky. brala jsem clostik a v téhle době bych měla mít ovulaci. V noci jsem se vzbudila a bylo mi divné od žaludku, odpoledne se mi zničehonic hrozně nafouklo břicho během chviličky a chodím každou hodinu na malou. Teď jsem myslela že po WC ani nezapnu gatě a budu sedět v práci v rozeplych. Mám chvilkama zimnici a hoodne mě bolí v podbřišku, chodím v predklonu. Může to vsechno být tou ovulaci?? Bojím se abych místo ní z toho clostiku neměla cystu třeba. Dá se to vůbec nějak rozeznat?

santine
11. led 2017

Ja som ovu nikdy necitila, ale vcera som bola u Dr. a podla UZV mi urcila, ze v priebehu niekolkych hodin pride ovulacia na lavom vajecniku. Tak som to mohla odsledovat a ozaj, o taku pol hodinu prislo jemne zretelne pichanie dolu vlavo v podbrusku a trvalo to par sekund 🙂

katkas75
16. bře 2017

Ahoj holky,v červnu jsem měla mimodel.tehu,revize,pravý vejcovod pryč,vaječník mi zůstal.BT merim a ovulaci sleduji 4.mesic.Před operaci jsem o ovu nikdy ani nevěděla,teď jeden měsíc (když ovuluju z levé strany,teda asi)opět ani nevím.a ten "lichý" měsíc,kdy předpokládám ovu z pravé strany,mám bolesti i několik dní.tento měsíc tak silné,že jsem nemohla ani vstát a lehla na zem.trvalo to asi hodinu,pak už jen běžná,snesitelná bolest.mate někdo zkušenosti?Jestli jste po odebrání vejcovodů postrehly také něco podobného.

terezka_
13. dub 2017

@dvojka Mám stejný problém a už jsem se začala bát co se to se mnou děje každý měsíc zhruba týden po měsíčkách.Bodavá bolestna pravé straně v podbřišku a trvá to tak den a půl (max. 2 dny). Tak jestli je to tak,tak se nemusím snad bát.

weerruu
20. dub 2017

Holky, já si nevím rady...mám všechny příznaky OVU, bolest v podbříšku, bolest v zádech, naběhlá prsa a bodání na straně, které každý měsíc střídá stranu. Vzdy je to 14 DC nebo 15DC a vzdy mam 28 nebo 29denni cyklus, takze uplne na cas, ale vubec nemam zadne vytoky...mam vetsinou skoro sucho na kalhotkach skoro po cely cyklus nebo maximalne trosku vodnaty, ale zadny jako tady popisujete...jsem z toho fakt zmatena a uz vubec nevim, jestli teda tu OVU mam brat, jakoze probiha nebo ne??? Ovu testy jsem zatim nezkousela...prosim poradte

pawlinka21
20. dub 2017

Já před 14 dny HA vysadila a v podbřišku mě píchá od té doby, hlava se mi točí, po večerech mám žravku - sladké, slané... Dokola... a dnes se ještě přidaly záda, super 😀

helenas92
13. lis 2017

Holky prosim poradte! 11 DC jsem byla na folikulometrii (ovu mivam bezne cca az 16DC). Moje Dr.rekla, ze to nevypada, ze by folikuly nejak rostly, ze zadny dominant.nevidi... po chvilce mi rekla, ze na levo vidi uvilnenou tekutinu, ze tam nejspise uz folikul praskl! ... nicmene k ovulaci ze nedojde, nejspise probehla pred par dny. Leva strana odpovida, min mesic byla prava. JENZE: den po folikulometrii me zacalo pichat v levem podbr. -ovul.bolesti.
Zacala jsem testovat. Vlozim foto a reknete mi prosim, co si o tom vsem myslite, mohla se dr seknout, a nebo ov.test, ktery ma byt presny v 99% pripadu je vadny + bolest vajecniku?
Dnes rano slaboucke krvaceni..
(Na fotce je na jednom z testu 13.11. - ma tam byt 12.11. vecer, sekla jsem se v datumu 😏) dik za kazdy nazor!

lobella
12. led 2018

Ahoj vsem, dnes jsem 11DC, ovu mam mit 13DC. Posledni dva dny me vzdy k veceru bolelo nejprve v miste leveho vajecniku, vcera praveho vajecniku. Do toho me po cele ty 3 jemne picha v podbrisku a mam ho citlivý. Nikdy jsem toto jeste nemela, vzdy me spis jen bolel podbrisek ale podobne jako kdyz se blizi ms, ale tohle je takova jemna pichlava bolest. Dnes me boli na obou vajecnikach. Jsem malinko nastydla, ale jen slaba ryma, nic vic. Merim BT a poslednich 5 dni roste, misto aby klesala pred ovu, ale to muze byt ovlivneno nastydnutim. Tehu je si myslim nepravdepodobna, to bych musela mit ovu den dva po skonceni ms.

saja13
20. kvě 2018

@niky6784 taky se v tom nevyznám , až bude ten bílkovej výtok zkusím ovu testy