Jaké máte příznaky ovulace?

kapunka
10. dub 2008

ahojky - snažilky, těhulky i maminky - jaké na sobě pozorujete příznaky, když má přijít ovulace???

bolí vás například bříško? a jestli jo tak, kde a jak?

myslím, že by tahle informace mohly hodně snažilkám pomoct!!! 😎

dvojka
13. dub 2008

Andelko - a jak je to,když třeba vůbec nemarodím??? Můžu to užívat když jsem naprosto zdravá,bez kašle?A co třeba sirupy na homeopatické bázi???? 😅

andelka
13. dub 2008

Jistě že ano, však to není dlouhodobé užívání. Myslím, že by tak měly zabrat všechny léky na rozpouštění hlenu, které se používají třeba na zahleněné průdušky. Hlen jako hlen.

dvojka
13. dub 2008

Andelka - díky za info 🙂

andelka
13. dub 2008

Není zač. 😉

bury
13. dub 2008

no - takže můj přítel se vrátil z motorky celej vymrzlej a špatnej, takže žádný snažilkovaní nebude - a to mám těsně před OVU!! ☹

dvojka
13. dub 2008

Bury - co se pokusit vzkřísit?Udělat mu něco teplounkýho,třeba čaj a hezky ho rozehřát???

elana
13. dub 2008

Bury, Dvojku poslouchej, to je místní odbornice😉 😝

bury
13. dub 2008

no já si taky myslela, že se nechá "přemluvit", ale je nějakej extra špatnej - a to není fňukna.. 😉
no ikdyž je to chlap a chlapy jsou celkově takový větší bebíčka, než my...

dvojka
13. dub 2008

Eli - 😀 😅 😀

bury
13. dub 2008

já se teda skoro nedivím, že je vymrzlej, protože u nás začíná nějak přituhovat... bože proč je tu pořád taková zima?! 🙂)

dvojka
13. dub 2008

Bury to máš pravdu -Odpoledne když jsme seděli na zahradě,tak zača fokat srudený vítr,ale fakt studený a na otorce to je teprve síla...

Eli-Jelikož mi Jára čte přes rameno,tak jsi rozesmála i jeho a pořádně...Už zase kouká kam by se mi schoval

Neunikne

bury
13. dub 2008

dvojka asi se budeme muset přestěhovat - já bydlím kousek od Mar. Lázní a kosa je tu pořád ☹

bury
13. dub 2008

tak můj drahý už z tý zimy usnul ☹ zítra je pozdě do večera pryč a máme po snažení 🙂 🙂

dvojka
13. dub 2008

Bury - my zase kousek od Chebu a taky nic moc...Mariánky jsou moc hezké i Vary se mi líbí....

To je teda pech,takhle vytuhnout vid?!Ale třeba neni vše ještě ztracený... 😉

bury
13. dub 2008

taky ještě doufám, že se vzbudí a bude odpočinutej 🙂 jo a jinak jel přes Cheb někam na Vary, tak kdo ví, jestli nenastydnul tam u vás... 🙂
je to prostě pech - mě to čekání na každou OVU a pak na mrchu nebaví 😢

dvojka
13. dub 2008

To asi nikoho znás...Jojo 😒

Kdyžtak ho vzbudí tvoje ruka šmátralka 😀 😀 😀

kuspitka
13. dub 2008

Ahojte .mam problem pomozete mi?

bury
13. dub 2008

jo Eli měla pravdu 🙂 dvojka ta se vyzná... 🙂
já to ale nechci lámat přes koleno, nějak to dopadne. jestli budu mít ovu jako minulý měsíc 20 DC, tak to bude až v úterý, takže ještě šance je.

bury
13. dub 2008

jakej kuspi? napiš...

dvojka
13. dub 2008

Bury to určitě ano,šance je teda dost veliká... 🙂

Kuspitka-copak máš na srdci???

bury
13. dub 2008

dvojka - vůbec se mi to daří - byli na konci března na dovče a místo snažení přišla mrcha 🙂 to se taky povedlo 🙂

kuspitka
13. dub 2008

dvojka mam biely vytok chcem vediet co to moze znamenat.

dvojka
13. dub 2008

Kuspitka - a kolikátý jsi den cyklu?Čekáš na MS a nebo už meškáš?

Bury - ty jo tak to taky naštve

elana
13. dub 2008

😀 prej ruka šmátralka, Dvojko, já se z Tebe zblázním😀 chudák Jára, vůbec se nedivím, že před Tebou prchá 😅

Bury, ale klíííd, já si taky myslím, že jestli bude ovu až zítra, tak je to třeba ještě lepší, kdyby náhodou jsi neměla moc plodný hlen nebo tak, tak spermoníci aspoň nebudou muset nikde čekat a chcípat, ale hned zčerstva poletí k cíli🙂

kuspitka
13. dub 2008

uz meska a poriadne pichli mi injekciu a nikde teraz mam tento vytok a mam aj bolesti neviem co to je

bury
13. dub 2008

Eli ovu až v úterý -asi. Ale drahý můj je zetra pryč 😢 hleník mám - dneska už jsem kontrolovala.

bury
13. dub 2008

kuspitka tak já teda nevím, co by to mohlo bejt 😢

elana
13. dub 2008

Kuspitko a dělala sis testy? Mohla bys být těhotná, takhle od boku se těžko střílí. Je tu možnost těhotenství, ale i horm. poruchy v první fázi cyklu do ovulace-když nenarostla sliznice, tak potom ji vyvolávačka nemá jak vypudit a bolí bříško, ale MS nedorazí...těžko říct. Radila bych Ti udělat si ještě jednou test a když bude negativní, tak jít znova k doktorovi, buď Ti dá silnější injekci, nebo zkontroluje kde je problém.

kuspitka
13. dub 2008

idem zajtra do heliosu.dakujem vam pekne za pomoc 🙂

dvojka
13. dub 2008

Kuspitka_A těhotenský test jsi zkoušela?Vždyt by to klidně mohlo být i těhotenství...Já měla celé těhotenství bílý výtok od začátku až do konce a nejvíc,když jsem ráno vstala z postele...Určitě bych zkusila ten test a poté kontaktovala doktora...Pokud by byl negativní a mracha se nerozjela stejně bys tam musela....No jo ,ale on může být negativní a těhotná být klidně můžeš ,tak potom jedině jít na krev na HCG

No Eli . můžu za to že mám pořád chutě???