Jaké máte příznaky ovulace?

kapunka
10. dub 2008

ahojky - snažilky, těhulky i maminky - jaké na sobě pozorujete příznaky, když má přijít ovulace???

bolí vás například bříško? a jestli jo tak, kde a jak?

myslím, že by tahle informace mohly hodně snažilkám pomoct!!! 😎

andelka
14. dub 2008

Och, chybička se vloudila. Ale stejně se to u mě seklo o 4 dny s tou ovulkou. Takhle se to prostě počítat nedá.

parisse
14. dub 2008

Jojo,jasně ale aspoň je to aspoň přibližný,teda aspoň doufám,protože já na sobě příznaky ovulace vůbec nijak nepociťuju.A vzhledem k tomu,že spermie prý dokáže přežít v ženském těle 3-4 dny,tak by se to snad trošinku dalo brát v potaz. 😉 😉 😉

andelka
14. dub 2008

No já nevím, ta kalkulačka počítá s tím, že ovu by měla být zhruba v půlce cyklu tj, pokud zadám, že mám 28 dní cyklus, tak mi to napíše ovulku 12 a plodné dny 10-14. Ale nepočítá to s individuálními rozdíly. Já si schválně zadala datum minulé MS a cyklus 29dní a hodilo mi to ovulku 14DC a já přitom vím, že mívám ovulku až 19DC. Takže kdybych se tím řídila...no radši ne. 😉

andelka
14. dub 2008

Jinak s těma spermijema, už se stalo, že přežily týden. Taky nefungují podle kalkulačky. 😀

parisse
14. dub 2008

Takže moje těhu je jedna velká sázka do loterie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bury
14. dub 2008

Parisse myslím, že v dnešní době je těhu nejen sázka do loterie, ale hlavně zázrak 😀 😀

lauritka
14. dub 2008

😉 suhlasim s bury----ja som sa trafila do ovulacie uz velakrat ale ked to nejde tak to nejde..tak sme sa zverili do ruk lekarom 😉 ani presne trafenie sa ti nezaruci uspech..bohuzial 😔

bury
14. dub 2008

já se teda strefuju teprve druhý cyklus - druhý měřím BT, ale před tím jsem se asi strefovala taky, protože sexím máme zhruba ob den a stejně pořád nic 😢 ale ještě je to v normě. HA jsem vysadila na konci října 🙂

parisse
14. dub 2008

bury,lauritka: Jelikož jsem s portnerem,podle mě,dost sexuálně aktivní (cca 10 x týdně),tak bychom se snad to těch plodných dnů mohli trefit 😅 😅 😅 😅

parisse
14. dub 2008

teda partnerem. 😅 😅 😅 Nějak mi tu chybí možnost upravit příspěvek 😠 😠 😠 😠

bury
14. dub 2008

parisse - tak to potom jooo 🙂 ale stejně je to zázrak - strefíš se a stejně nic 😢

bury
14. dub 2008

parisse - a jak si mi psala na diskuzi "Úplně začínající ...." - proč teda sedím u PC, když se blíží OVU 🙂 - včera jsem tu s holkama řešila, že přítel byl na motorce a skoro umrznul a usnul 😢 no a dneska pro změnu něco kutí ve studni - a kdo ví, kdy přijde domů - mám já to lehký?! 🙂 nemám 😀 asi si tam pro něj půjdu...

parisse
14. dub 2008

BURY:S tou motorkou jsem to četla taky.Ty máš doma asi velikýho kutila co?Jasně že si pro něj dojdi,když nechce dobrovolně 😀 😀 😀 No a k tomu strefování: Dcerka se povedla při druhém nechráněném styku do týdnu po MS.Tak se modlím,aby to bylo teď taky tak.

bury
14. dub 2008

parisse tak to máš štěstí s dcerkou, tak držím palce, aby to bylo i u druhého 🙂 přítel je hlavně hrozně pracovitej, což je strašně fajn a jsem ráda, že nemám doma nějakou kůži línou 🙂 a jak vylezlo sluníčko, tak ho domů prostě nedostanu 🙂 ale mimi chce taky, takže se překecávat nenechá.... 😀

elana
14. dub 2008

Bury, takže jsi ho včera už k životu nepřivedla? Ani podle Dvojčiných rad? 😅

dvojka
14. dub 2008

jé Parisse ty máš dceru taky Kristýnku?!My taky akorát jsou jí tři roky 🙂 .A taky jsem tenkrát otěhotněla celkem rychle na počtvrtý 🙂

Ahoj Bury .... 🙂 😉

dvojka
14. dub 2008

Eli - už se tu zase potkáváme..... 😎 No lepší by bylo to ukazovat v praxi,třeba na nějaké figuríně 😀

tictac
14. dub 2008

dvoji, co tady chces ukazovat na figurine? 😀

dvojka
14. dub 2008

Tic - všechno možný 😀

elana
14. dub 2008

Tic, ani se neptej, Dvojce už nestačí znásilňování doma, ale má choutky i tady a přenáší to na diskuzi😀 přečti si to včera večer😉

tictac
14. dub 2008

aha, jdu na to 😀

parisse
14. dub 2008

DVOJKA:Ale vybrali jsem jí to jméno chudince blbě,až pak jsme si všimli že máměsíc po narozeninách svátek 😠 😠

dvojka
14. dub 2008

parisse- my máme narozky v prosinci...Jí se to jméno dost špatně vyslovuje-tak jí nikdo neřekne jinak než Kika 🙂

bury
14. dub 2008

Ahoooj holky. Včera jsem nakonec byla úspěšná 🙂 , ale dalo mi to práci... 😀 dneska ale teda nemám náladu já, jsem od rána nějaká přešlá - sama sobě protivná... 😖

bury
14. dub 2008

přítel už je doma a vyhání mě od PC - vůbec nechápe, že teorie snažilkování je stejně důležitá, jako praxe 😀 tak mám povolenku do konce zpráv 🙂

kapunka
autor
14. dub 2008

ahoj holky!!

tak já měla mít podle všech kalendářů ovu přesně dneska..a na testu jedna jasná čárka a po druhé ani památky...takže to fakt nefunguje...

Asi mám po té revizi a po lapa rozhozenej cyklus..ach jo... ☹

elana
14. dub 2008

Kapunko a testy na Tebe fungujou? Na mně třeba ne, pro mně jsou to vyhozený peníze...

kapunka
autor
14. dub 2008

no na mě vždycky fungovaly...ukázalo to přítomnost LH v moči...spíš nechápu, jak můžou nefungovat??? 😖

bury
14. dub 2008

kapu ty kalendáře jsou opravdu k ničemu - jak jsem dneska už psala - já bych se podle toho řídit vůbec nemohla. a OVU testy taky nevím - minulej cyklus jsem je zkoušela a jediný co jsem vykoukala, byla opravdu slabounká čárečka - spíš stín (přítel to neviděl vůbec) - a to jsem podle BT měla den před ovu...

bury
14. dub 2008

chtěla jsem je znovu vyzkoušet tenhle cyklus - spíš pro zvědavost - takže zejtra koupím, jestli nezapomenu a schválně to vyzkouším.