Jaké máte příznaky ovulace?

kapunka
10. dub 2008

ahojky - snažilky, těhulky i maminky - jaké na sobě pozorujete příznaky, když má přijít ovulace???

bolí vás například bříško? a jestli jo tak, kde a jak?

myslím, že by tahle informace mohly hodně snažilkám pomoct!!! 😎

bury
13. dub 2008

Holky drahej se vzbudil - takže se prostě neptám a jdu na věc, jak radí Dvojka 😀
ke štěstí si člověk musí pomoct, ne 🙂

dvojka
13. dub 2008

Bury - nezbývá než ho probrat - to jinak nevidim a nebo a to je ta horší verze...Čekat do úterý a nebo do příštího cyklu-což je aspon pro mě nepředstavitelné

dvojka
13. dub 2008

Bury - utíkej 🙂

kuspitka
13. dub 2008

robila som si a vysiel ze niesom tehotna.uz to risknem pojdem do heliosu aj tak tam musim ist.ale ja som zaradena do prokramu na umele oplodnenie tak niesom tehotna lebo moj muz nema ziadne zive spermie tak niesom tehotna

bury
13. dub 2008

😀 že jo? takhle bych na snažilkách mohla trčet ještě hodně dlouho 🙂

vendy05
13. dub 2008

Ahoj, tak u mě je ten příznak ovulace opačný, mě se pleť zase hrozně zhorší 😠

elana
13. dub 2008

Aha...Kuspitko, tak pokud se nestal zázrak, tak možná opravdu jde o horm. poruchu, že sliznice nebyla estrogeny připravená a nemá co odkrvácet, určitě jdi do centra, když tam stejně musíš. Hodně štěstí, ať Tě aspoň brzo přejdou bolesti.

Dvoji, nemůžeš za to, to je jasný😀 Ty seš prostě diagnóza 😎

kuspitka
13. dub 2008

ano to mas pravdu.tak sa majte pekne a dobru nocku

poletucha
13. dub 2008

ja mam taky pres ovu zhorsenou plet,pak se zlepsi a pak pred MS zase des. Jinak bolesti mivam podle vajecniku a to docela dlouho,kolikrat tejden pred ovu a mozna i den po. Jinak hlen nic moc nesleduju,ale chtela bych se to naucit 😀

dvojka
13. dub 2008

Eli - diagnoza vražda 😀

elana
13. dub 2008

To je zajímavý s tou pletí, já naopak mám nejlepší kolem ovu-dokonce když jsem se vdávala, tak jsem si libovala, že mi to vyšlo na ovu. Já obecně teda s pletí žádný problém nemám, vyhodí se mi jen uhřík před MS, ale i tak je kolem ovu taková hladká a má zdravou barvu🙂

Hlen máš snadný: po MS většinou nic, potom postupně řídne a průhlední, kolem ovu je ho (teoreticky) nejvíc a je v něm hodně vody, tj. na kalhotkách dělá "loužičku" a ideálně je jako bílek-průhledný a tažný, případně úplně vodový-ten jsme tu řešily o pár řádek výš a víceméně hned po ovu (já to mám už druhý den) se z něj stane krémový, je takový lepkavý bílý, na první pohled by se v něm spermie utopily a ten vydrží skoro do MS, na kalhotkách se nerozlévá ale dělá "čárku", těsně před mrchou, jak převládnou estrogeny zas trochu zprůsvitní a ztažní se...a potom přijde MS.

Tak pozoruj, uvidíš sama, jak to máš Ty🙂

raadule
14. dub 2008

Ahoj holky, já vás teda obdivuju, že při ovu máte chuť na sex. Mě tak bolí břicho a je mi celkově na nic, že veškeré manželovy pokusy bojkotuju a jen hekám.. :( A pak se divím, že všechny holky z mého okolí jsou těhotné a já ne..jak vlastně dlouho trvá ovu? Mě tak 3 dny bolí hodně břicho i s výtoky atd, pak už tak 2-3 dny doznívá bolest a výtok je hustší..kdy je teda ten den D..? 😅

dvojka
14. dub 2008

Raadule - i já mívám před ovu bolestivý styk,ale dá se to,prtože k tomu přistupujeme jemně a ono se to tam dole po chvíli jakoby uvolní a bolest pak odezní....

S tou ovulací...Doporučila bych ti měřit bazalní teplotu každé ráno a tam ten den D poznáš---Jsou tu i stránky s diskuzí o měření BT

raadule
14. dub 2008

u mě je nejhorší se přemluvit vůbec k nějakému mazlení..prsa mám citlivé, prostě na mě nemůže moc šahat..hihihi..no, je to spíš k breku :( ..o BT si diskuzi přečtu..díky..

elana
14. dub 2008

Raadule, taky neříkám, že mám kdovíjakou chuť, ale když musíš, tak musíš🙂 co se dá dělat, bez milování kolem ovu mimi nebude🙂

Samotná ovu trvá pár sekund, jen prdne folík a vypustí vajíčko, ale bříško bolí už pár dní předtím a někoho i potom, přece jen, folikul s vajíčkem je cystička velká i 3cm, plná tekutiny, není divu, že jak roste, tak všude možně tlačí a pne se, citlivý osoby to holt vnímají jako bolest 😒 Den, kdy výtok zhoustne, už je většinou po ovulaci, ale jak říká Dvojka, nejlepší je měřit BT a poznat tímto způsobem, jak spolu bolest, výtok a ovulka souvisí.

elana
14. dub 2008

Hmmm, to znám taky, pak že je příroda moudrá, že má žena přirozeně největší puzení k sexu v době, kdy je nejplodnější 😝 si na to vždycky vzpomenu🙂

Zkus olej z pupalky, prodává se v tobolkách. Já ho užívám pravidelně od prosince a musím říct, že mi zmizela PMS prakticky úplně a jako bonus bych řekla, že jsem celkově míň vnímavá na hormonální výkyvy během cyklu.

raadule
14. dub 2008

jsem asi velká cimprdlína 🙂 příští měsíc to vemu pevně do rukou 🙂 Jen doufám, že manžel nebude opět v tyto dny pryč..jak je jeho zvykem..asi má na to čuch 😀

elana
14. dub 2008

🙂 nojo, to tak taky bývá. Já taky čekám příští týden ovulku a co čert nechtěl, manža jede od Po do Čt na služebku🙂

cimprdlína být nemusíš, stačí, jestli máš v bříšku víc nahuštěný střeva a už mačkají na folík a to fakt bolí🙂

dvojka
14. dub 2008

Holky stává se vám někdy,že při pohlavním styku máte nutkání na čůrání...Neni v tom žádná perverze 😀 jen to tak ted v posledních 4 měsících mám,ale jsem vyčůraná a po styku se mi už taky nechce..

elana
14. dub 2008

Při styku néé, ale víš kdy se mi to stává? Nedokážu si to vysvětlit, ale když se vzbudím z erotickýho snu😉 když jdu ale na to WC, tak se mi nechce, vynutím max. pár kapiček. Nechápu, v čem je ten orgazmus jinej, ale v něčem asi jo, když se toho druhýho chce zůčastnit i močák😀 😎

dvojka
14. dub 2008

Třeba močová trubička taky touží po něčem...Dobrý já už jsem si myslela jestli tam nemám nějaký nádor nebo co 😀

elana
14. dub 2008

Jo močová trubička, do tý se nic cpát nebude, jen přes mojí mrtvolu😀 z toho mám tak panickou hrůzu, že mě to po narkóze donutilo vstát a za cenu toho, že jsem sebou 3x švihla, jsem si došla na WC sama, než aby mě cévkovali🙂

Nádor, to asi né🙂

dvojka
14. dub 2008

To je fakt - cévkování je hrozný a když to tam člověk musí mít navíc až tři dny - úplná katastrofa 😝 😀 😝

elana
14. dub 2008

Fuj. No to si neumím představit. Proč s tím musíš ležet?

dvojka
14. dub 2008

Já jsem s tim neležela,ale po císařáku mi to tam ještě dva dny nechali a počítali podle toho kolik ze mě jde tekutin....A když mi to vyndali,tak jsem musela čůrat do odměrky a poctivě počítat a zapisovat,ae byla to úleva....Jsem myslela,že to čůrání zapomenu

elana
14. dub 2008

Jo vlastně, já zapomněla, že jsi rodila CS. No, ale stejně je to humus, bojím se toho.

dvojka
14. dub 2008

vlastně jsem s tim ležela-ale pak už i chodila---

Hele?Neprobírá se v tomhle tématu náhodou ovulace??? 😀

parisse
14. dub 2008

Docela fajn věcička
http://zena.atlas.cz/kalkulacky/114568-menstrua...

😎 😎 😎 😎

andelka
14. dub 2008

Docela fajn, ale úplně mimo. Když jsem zadala první den poslední MS jako 31.3. tvrdilo mi to, že to byl pátek. A vyznačilo mi to ovulku 13.4., což je taky úplně mimo. Tyhle kalkulačky nefungují, to byste musely být ideální a všechny fungovat stejně.

parisse
14. dub 2008

ANDELKA: A zadalas tam letošní rok,mě vyšlo 31.3. na pondělí a ovulace v neděli.Ovulace nastává 13-15 den cyklu,takže by to sedělo. 😉 😉 😉 😉