Jaké máte příznaky ovulace?

kapunka
10. dub 2008

ahojky - snažilky, těhulky i maminky - jaké na sobě pozorujete příznaky, když má přijít ovulace???

bolí vás například bříško? a jestli jo tak, kde a jak?

myslím, že by tahle informace mohly hodně snažilkám pomoct!!! 😎

elana
16. dub 2008

Jen študuj a když nebudeš rozumět, ptej se. Ale podle vynesených teplot to vše zařídí počítač, když vyhodnotí ovulku, tak se graf zbarví (na WK) nebo ji to nakreslí čarou (na FF). Někdy je krásně jasná, ale jindy je to těžko říct a v tom ten počítač pomáhá hodně. Navíc bere v potaz i např. zadaný hlen apod.

janculovi
16. dub 2008

tak už sem něco nastudovala o BT,hlenu i čípku,taky jsem zaukolovala manžela 😀 ,ted si eště nainstalovat tu tabulku a je to.no uvidíme v tom květnu jak to pujde 😖

bury
16. dub 2008

janculovi určitě to půjde 🙂 neboj 🙂 měřím 2 cyklus, ale díky internetu a diskuzích tady, se začínám orientovat a baví mě to. 😀 každý snažilce můžu jenom doporučit. 🙂

bury
16. dub 2008

je pravda, že poloha a tvrdost čípku je pro mě pořád velkou záhadou, ale hlen a BT už zvládám... 🙂

elana
16. dub 2008

A mně se právě po půlroce povedl zázrak století: umoudřil se FF a pustil mě k nim🙂, tak už budu mít grafy dva😀...jeden je málo😉

bury
16. dub 2008

eli já mám taky dva - pro srovnání - ale ten na WK je na prd - aspoň tenhle cyklus je nějakej tvrdohlavej a dělá mi ovu v nesmyslnej den...

elana
16. dub 2008

Mě minulý cyklus myslím WK taky udělal chybu, ale já měla ty teploty blbý, nemůžu se na něj zlobit. Spíš jen, že vím, že ovu mi skáče prostě ze dne na den o tři stupínky ale WK si stál na svým🙂 Ale jinak musím říct, že je mi jak němčina, tak ta barevná grafika mnohem příjemnější...

tesinka
16. dub 2008

bury, tak mám tabulku na fertility, dáš mi vysvětlivky???

bury
16. dub 2008

já už to tu dneska taky psala, že WK je hezčí - už jenom ty smajlíci místo křížků (ty křížky na FF jsou divný 😠 ) a celkově příjemnější - ale FF je zase moudřejší 🙂 jediný, co je tam hezký je ten úvodní kalendář 🙂

elana
16. dub 2008

Souhlas, ti smajlíci jsou hrozně milí🙂

FF je takový starý moudrý suchar🙂

janculovi
16. dub 2008

holky a vadilo by kdybych si ty teploty zapisovala doma na čtverečkovaný papír a dělala křivku sama,zkoušela jste to nějaká,ja teda původně myslela že to tak dělá každá 😖

tesinka
16. dub 2008

nevím, co z toho mám vyčíst 😅

tesinka
16. dub 2008

já to zapisuju na WK 🙂

bury
16. dub 2008

taky jsem to zkoušela na papír -vyčteš to stejně, ale opravdu WK nebo FF ti s tím pomůžou, máš to uložený, můžeš psát poznámky a hlavně to mailem pošleš komukoliv, nebo to vložíš do diskuze, když potřebuješ, aby ti někdo poradil ....

poletucha
16. dub 2008

janculovi- a nemusis mit strach,ze si na sobe jeste ovu nepoznala, behem brani HA totiz neprobiha...takze urcite az doberes, zacnes na sobe pocitovat ruzny zmeny behem cyklu 😉

elana
16. dub 2008

janculovi, nevadí, dělej si křivku kde chceš, jak je libo🙂 jen že na tom PC je to jednak zábavnější, jednak míň pracný, jednak líp reprodukovatelný a jednak to někdy opravdu pomůže ovu vyhodnotit, ne vždy a ne každé z nás to vyskočí ze dne na den.

janculovi
16. dub 2008

diky moc za rady,už sem trochu klidnější a zítra du kupit teploměr,nakonec jsem se rozhodla pro ten digi tak uvidím,papa

elana
16. dub 2008

Digi je dobrá volba. Já rtuťák zkusila párkrát, ale nad digi není.

bury
16. dub 2008

jancu já mám taky digi - stál 200 Kč, takže to není nic hroznýho. tak ať tě to hlavně baví 🙂

andelka
16. dub 2008

janculovi: já taky kreslím na papír, teda do tabulek předtištěných a vyhodnocuju sama nebo po okonzultaci. Stalo se, že na FF byla ovulka vyhodnocena jinak než na WK, takže já radši důvěřuju sobě. Navíc mě to víc baví, zakreslovat sama. Jinak já zatím používám normální teploměr, ale od dalšího cyklu asi půjdu do digi.

samko06
16. dub 2008

Ahojte, mozem sa spytat? Bolievaju vas pocas ovu aj prsniky lebo ja ich mam pocas ovu (aspon si myslim ze je to tym) bolestive ako keby sa mi plnili 😅 ?
Mate s tym niektora skusenosti???

kapunka
autor
16. dub 2008

samko jak kdy, nekdy jo a nekdy ne... 😒

kapunka
autor
17. dub 2008

tak dneska na ovu testu jasné // začíná mě to bavit... 😎

meusicka
17. dub 2008

samko... aj mna pobolievaju a ja si citim este aj krize 🙂

kapunka
autor
17. dub 2008

tak já podle testu i podle UTZ ovu mám nebo nastane behem nekolika hodin - pobolívá mě břiško jako před MS 😝

kapunka
autor
18. dub 2008

tak nevim...hlen nikde a čipek mi přijde tvrdý... 😠 a dve čárky na ovu testu byly včera ráno 😢

foogy
18. dub 2008

kapunka - ahoj, mám dotaz - ty si dosáhneš na čípek?

kapunka
autor
18. dub 2008

ahoj foggy - jo dosahnu...prostředníčkem ruky v leže i ve dřepu..

foogy
19. dub 2008

kapunka - díky za odkaz, jsem to celé prozkoumala a mám ho tam 😀