Jaké máte příznaky ovulace?

kapunka
10. dub 2008

ahojky - snažilky, těhulky i maminky - jaké na sobě pozorujete příznaky, když má přijít ovulace???

bolí vás například bříško? a jestli jo tak, kde a jak?

myslím, že by tahle informace mohly hodně snažilkám pomoct!!! 😎

elana
14. dub 2008

Kapu, no, u mně jsou falešně negativní celou první půlku cyklu a když potom opravdu mám před ovu, tak už pozitivní nejsou, přitom BT mi jasně zaznačí, že k ovu došlo.

Ale jako dobrý, když s nima máš dobrou zkušenost, tak v poho, já jen, že je malý procento holek, kterým nevyhovujou.

kapunka
autor
14. dub 2008

mě tamprávě vždycky byly videt dve jasné //....ale ted neni drá videt vůbec...a to se fakt testuju už 4.den..dneska je to 14DC.... ☹

elana
14. dub 2008

Teda oprava, falešně pozitivní, čárečka je tam od MS až tak do pár dní před ovu. Potom zmizí.

elana
14. dub 2008

Hm, tak třeba opravdu bude ovu posunutá...

bury
14. dub 2008

kapunko třeba ta ovu přijde dýl - já jí mám až 20DC při 31 dnech cyklu.... to je podle mě dost dlouho

kapunka
autor
14. dub 2008

to doufám...klidně se budu testovat každej den...protože na to moje trápeníř´čko je jediný lék... 😀

bury
14. dub 2008

kapunko a nechceš radši začít měřit bazální teplotu? je to spolehlivý a hlavně tě to nic nestojí ... 🙂

elana
14. dub 2008

No jasně🙂 příště to bude mít šťastnější konec, uvidíš🙂 Hlavně že víš, že přirozeně otěhotníš.

kapunka
autor
14. dub 2008

to právě doufám...mám to 50 na 50 😒

s tím měřením..já nevím..ale asi začnu... 😅

bury
14. dub 2008

myslela jsem si, že měření nebude nic pro mě - ale jak jsem začala, tak mě to začalo i bavit. jsem ráda, že vím, co se ve mě děje a nic to nestojí - teda mě to stálo akorát zakoupení dig. teploměru 🙂
kapu a je jistý, že vejcovody ovulují na střídačku, nebo je to nepravidelný?

elana
14. dub 2008

Kapu, zkus to, skončit můžeš kdykoli, jak říká Bury, je to levný, akorát koupit teploměr, ale ten se využije až se vyrobí miminko i jinak🙂

Mně to taky baví a vyhovuje mi, že vím, jak jsem na tom. Nežeby mě to občas nenaštvalo🙂 (ovu 6.DC), ale i tak je to dobrý🙂

bury
14. dub 2008

jo jo a doufám, že se jednou dočkám a budu mít ve finále ten pěknej těhu graf, kterej nebude končit mrchou 🙂 😀

elana
14. dub 2008

Souhlas. Někdy mám chuť se na měření vyflajznout, ale pak si říkám, že už to přece musí přijít a nechci přijít o vítězný graf🙂 Tomu se říká optimizmus😀

kapunka
autor
14. dub 2008

nepravidelný.. 😖

bury
14. dub 2008

kapunko tak to je jen další důvod abys začala měřit 🙂 🙂 držím palce 😀

kapunka
autor
15. dub 2008

blbý je, že ☹ nejde moc poznat, kterej vaječník ovuluje... ☹

bubisek
15. dub 2008

Ahoj holky,
přidávám se k těm,co maj velice bolestivou ovulaci.
Ted se mi to vyhrotilo tak,ze jsem v noci kvuli bolesti vubec nemohla usnout i pres to,ze jsem si vzala brufeny. Jelikoz mam hodne gyn.problemu,tak jsem rano radsi hned jela na prohlidku,jestli to neni nic jineho. Prej vsechno v poradku,proste ovulace.Tak jsem si rikala,ze jestli me tak strasne boli bricho,kdyz tam mam 1 folikul,tak to pri IVF budu s 10 folikuly umirat.
No a samozrejme doporuceno se snazit,tak jsem si taky rikala,s touhle bolesti fakt tezko.

kapunka
autor
16. dub 2008

ahoj holky - tak jsem přišla od dr - mám prý ukázkovou sliznici /revize byla 22.2./
😎 - pití kontryhelu a femigardu fakt funguje!! 🙂 🙂
Navíc mi potvrdila, že mam folikul 22mm, takže ovu bude každou chvíli - a pozor - 😅 ovulje mi ten vaječník, u kterého je ten jedinej vejcovod - 😀 😀 😀 😀 😀

gaskulka
16. dub 2008

ahojte, tak ja vobec nepoznam podla bolesti, ci ovulujem... s meranom BT som zacala iba dnes, takze zatial som nikdy ani len netusila, ci som ovulaciu mala alebo nie. Jedine..no v podstate ked si teraz spominam tak som si vsimla rozdiely v hlienoch, ale vtedy som sa tym nejak nezaoberala, ci to nieco znamena alebo nie...

bay
16. dub 2008

Kapu, tak to je skvele!!! Snad vam to vyjde 😉

kapunka
autor
16. dub 2008

😎 😎 😎

bury
16. dub 2008

kapunka tak to je super! 🙂
já se tenhle měsíc s ovulací loučím, protože jestli byla, tak jsem jí prošvihla - bolesti jsem měla včera, ale teploty tomu vůbec nenasvědčují 😠

kapunka
autor
16. dub 2008

tak zkus ovu test 😎

tesinka
16. dub 2008

Ahoj holky, jsem začínající SNŽ 😀 a nijak zatím na sobě ovulku nepoznám, ale měřím BT a to je fajn, sice to vypadá všelijak, ale snad to jednou vyjde 😉

bury
16. dub 2008

kapu na mě nefungujou - minulý cyklus jsem měla ukázkovou ovulaci - teplotně i bolestně a test byl negativní 😢 je teda pravda, že jsem tu slibovala, že ho vyzkouším znovu, při téhle ovu, ale to jsem netušila, že to bude takhle nejasný. no stejně - bydlím na vesnici, takže ovu test stejně nemám kde koupit - akorát jsem přijela z města 😉

bury
16. dub 2008

tesinka určitě to vyjde 🙂 já taky měřím BT - nejjistější způsob, jak pozorovat, co se v tobě děje. tenhle měsíc mám ale taky nějakej divojek 😒

tesinka
16. dub 2008

bury: to já taky tak nevím, jak to brát a čekám 😅
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

bury
16. dub 2008

tesinka - tak to je teda 🙂 skoro bych řekla, že ovu mohla být 15DC, ale pak ti to za se lítá... já mám teda radši fertilitifriend, wunschkinder mi to ukazuje taky podivně ....

tesinka
16. dub 2008

bury: já anglicky neumím, tak nevím, jak to tam dostat 😅

bury
16. dub 2008

koukni na moje... myslím si, že jestli byla ovu, tak 18DC a wunsch mi to naznačil hned na začátku - což nebyla ani náhodou....

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8fb0