Jaké vitamíny vám pomohly k otěhotnění?

martinececka
6. bře 2022

Dobrý den s přítelem se snažíme o miminko minulý rok jsem otěhotněla v únoru ale bohužel mimoděložne od května se snažíme ale zatím nic.. chci se vás zeptat pomohly vám nějaký vitamíny? Děkuji

mamikajuli
6. bře 2022

@martinececka Verra komplex můžu doporučit 🙂👍

loylii
6. bře 2022

@martinececka Femibion a Kontryhel

klokanka31
6. bře 2022

@martinececka Kyselina listová

kafr
6. bře 2022

Žádné

kamce
6. bře 2022

Nevím, jestli pomáhá k otěhotnění, ale Gynex od Energy a k tomu zevně mast Cytovital 😊

elesse
6. bře 2022

Zadne, ani v jednom pripade

terezkajahudka
6. bře 2022

@martinececka bohužel žádné. Spíš jen vyhozené peníze.

misaa56
6. bře 2022

Nevím jestli to zabralo nebo náhoda ale Gynex a přítel bral Kotvičník 😊

nazka
6. bře 2022

@martinececka infolic, 2x

fazolkazuzka
6. bře 2022

Manžel macca, tribulus, a Vitamin e
. Já pila kontryhel dlouhodobě. A hlavně den ovulace. A obě miminka přesně na den víme kdy byli počate.

alubif
7. bře 2022

@martinececka nosifol u prvního, ale tam to byla i kombinace změny v psychice.

malinkata
7. bře 2022

Gynex

chlapecektehu
7. bře 2022

@martinececka já používala femibion 1 a k tomu jsem brala mix vitamínů např. Vitamín C nebo B železo atd. A pak v kapičkách gynex.
A taky je hodně dobrý magnesium

gbp
7. bře 2022

@martinececka me taky inofolic 2x, vzdy za 3 mesice. poprve po 3,5 letech snazeni a podruhe no po tech 3 mesicich 😂👍

kachna6698
7. bře 2022

@martinececka za mě žádné vytaminy. Snažili jsme se skoro rok s vytaminy. Když se povedlo tak v necelém 3 měsíci přestalo tlouc srdíčko a musela jsem na revizi. Sebralo mě to tak že sem to úplně vše vzdala. Přestala sem se zaměřovat na to jak strašně moc chceme miminko a když jsem přestala myslet,počítat a brát vytaminy otěhotněla sem hned.jen se o mě trenky otřely. 😂

wulady
7. bře 2022

@martinececka žiadne po prvom potrate sme netlačili na to nechali to na osud a teraz som 30tt čo má byť to bude 🙂veľa šťastia 🍀

loylii
7. bře 2022

@martinececka já si myslím, ze vitaminy pro ty, kteří neotehotní luskem prstu jsou důležité. Nevěřím, ze bychom do sebe dostali všechny minerály a vitaminy klasickou stravou. Já třeba jidlo dost odjakživa flakala, jsem schopna jist jen 2x denně. Od te doby co jsem začala brát Femibion, přestaly noční křeče v nohou, vlasy, nehty super. Brala jsem pak cele těhotenství a ještě rok po porodu, aby vlasy napadaly. A taky už jsem byla starší matka a to se jakýkoliv zlepšovák k otěhotnění hodi😂

tasimia
7. bře 2022

@martinececka žádné.

kikika87
7. bře 2022

@martinececka Doporučuji inofolic či fertipronu.

zuzha31
8. bře 2022

@martinececka u mě to bylo složitější. Měla jsem PCOS úplně bez ms. Jedla jsem vitaminy všeho druhu, co kdo doporucil. Po 2 letech snažení jsem je zahodila, zasla na čínskou medicínu, která me dala do psychické pohody, zacala jsem běhat, uzivat si života a práce. Z niceho nic se mi sama spustila ms. Hned na to jsme sli na IUI, ale spis jenom pro to, že už jsme meli kliniku rozjetou a vsechno domluvené. Teď jsem 20.tt a oba si myslíme s manželem, že by se to podařilo i bez IUI.

j83
8. bře 2022

@martinececka pokud jsi otevřená alternativním variantám, doporučuji hormonální jogu (je vhodná i pro ty, co jogu nikdy nedělali). Můžu ti i doporučit konkrétní lektorku, ale cvičí v Praze. Bývá to dvoudenní seminář

mihik
8. bře 2022

@martinececka moc doporučuji zelené potraviny od GW a to ne proto, že vám je chci prodat,ale proto, že spoustě lidí už pomohly k vytouženému miminku,jedna paní dokonce byla společně se svým mužem označena za zcela neplodnou lékaři a po zelenáčích otěhotněla spontánně, navíc mají i hodně kyseliny listové a jsou dobré i pro prevenci případných vývojových vad🙂

eliza1984
8. bře 2022

holky co dodá energii?cítím se jako vyždímaný hadr. A to možná bude důvod, proč se nedaří, že tam dole to nesrší, vajíčko nemá energii.

martinececka
autor
8. bře 2022

@mihik dobrý den děkuji můžete mi napsat do zprávy prosím

eliza1984
8. bře 2022

@j83 mohla byste mi prosím napsat SZ?Jsem z Prahy. děkuji

moni_12
8. bře 2022

@mihik já s tím souhlasím. Zelené potraviny pročistí tělo a doplní vitamíny,minerály, enzymy... Taky mám dvě známé,které díky tomu otěhotněly

barca90
8. bře 2022

U obou tehotenstvich mi pomohl kontryhel a drmek. Vzdy jsem otehotnela hned prvni cyklus co jsem drmek brala.

arevb
9. bře 2022

Snažíme se už 8 měsíců, celou dobu beru kyselinu listovou, zkoušela jsem kontryhel... Teď zkoušíme Macu, bereme ji oba

martinececka
autor
10. bře 2022

@fazolkazuzka dneska jsem si koupila kontryhelovy čaj nevíte jak ho mám brát? V lékárně mi paní řekla že můžu každej den 1 sáček.. Tak už jsem si dneska udělala 1 sáček.. A k tomu jsem si koupila pregnafolin 800

arevb
10. bře 2022

@martinececka já kontryhel pila vždy od prvního dne menstruace a těsně před ovulací jsem přestala, někde jsem četla, že může blokovat ovulaci