Jakou máš zkušenost s kotryhelovým čajem?

diankaary
16. únor 2014

Jsem 3 měsíce po revizi a plánuji v průběhu března začít se snažením. Beru kyselinu listovou a utrogestan. Přemýšlím o kotryhelovém čaji, je tu někdo komu kotryhelový čaj pomohl a srovnal například menstruační cyklus nebo snížil bolesti při menstruaci ? ..nebo dokonce otěhotněl ? 🙂 děkuji za každou odpověď

apacheee
AMBASADORKA
16. únor 2014

Řekla bych, že tím kontryhelovým čajem nemůžeš nic zkazit. My jsme se sice snažili jen tři cykly a v tom cyklu, co jsem začala pít tento čaj, se hned zadařilo. Nevím, jestli to bylo tím čajem nebo ne, ale čaj mi fakt chutnal🙂Takže za sebe určitě doporučuji vyzkoušet.

iluss
16. únor 2014

Já jsem také pila kontryhelový čaj a zadařilo se u obou dětí celkem dost rychle. Nevím, jestli to bylo tím čajem či náhoda, ale jak píše apacheee, tak mi také moc chutnal a nemůžeš tím nic zkazit 😉

sasanka033
16. únor 2014

ahoj, mne kontryhel pomohl k mene bolestive ms a nebolestive ovu - ovu jsem asi mela temer vzdy i predtim, ale silene me u ni bolelo bricho. dokonce jsem pak zmatkovala, ze uz ovu nemam 😀 ale byla, jen bez bolesti. k miminku nam bohuzel nepomohl, ale my uz jedem IVF, takze jsme lehce beznadejny pripad🙂

glimmer
16. únor 2014

já jsem pila kontryhel dva cykly. Hned ve druhém cuklu jsem otěhotněla.

mismach
16. únor 2014

Ja jsem na tom uplne stejne, taky jsem po revizi a v breznu konecne muzeme zase zacit, kontryhel piju dvakrat denne. Je pry dobry i na obnovu sliznice delohy.

katyxq
16. únor 2014

Pila jsem a bylo to k ničemu, pomohly až vysoké dávky vit. B6 - pyridoxinu (v blogu k tomu mám album 🙂)

kackabo
16. únor 2014

Já ho pila tenkrát při snažení o první mimčo, to nám teda trvalo 10 měsíců než se povedlo ale srovnalo mi to trošku cyklus a teď jsem ho začala pít taky dneska jsem začala, Mě teda ten čaj moc nechutná, ale co bych nevydržela pro mimčo že? takže 2 hrnky denně a uvidíme jestli zabere.

aaggyy
17. únor 2014

já měla hodně bolestivou menstruaci, ten první den jsem opravdu nemohla ani chodit. Kontryhel mi pomohl hned od prvního cyklu co jsem ho začala pít.

marticep
17. únor 2014

Já mám výbornou zkušenost s kontryhelem při bolestivé menstruaci, dřív jsem pila čaj Gynastan, ve kterém jsou ještě další bylinky, ale teď kojím, piju samotný kontryhel a bez něj bych asi zmírala bolestí. Taky mi pomáhá při bolestech provázejících ovulaci.

m4yu
21. únor 2014

Devcata a jak casto jste ho pily co jste tehotnely??dkeuji za radu

klaire22
21. únor 2014

Pila jsem ho, chuťově teda žádná hitparáda, ale trošku se ten cyklus zlepšil 🙂 Taky se na něj ještě chystám, beru teď Ženské kapky od Grešíka a Drmek, který stimuluje ovulaci 🙂

lenickamimi
1. únor 2020

Ahoj děvčata tak toto je moje kombinace co první měsíc užívám