Jakou máte zkušenost s bylinkami na podporu otěhotnění?

terincaa
10. říj 2013

Ahojda holky, chci se zepat, jaké máte zkušenosti s bylinkami a jinými věcmi které usnadňují otěhotnění. Jestli máte tak s jakými??? Dekuji 🙂

lenja17
17. dub 2014

já rok menstruovala po 3-4 měsíci a těhotenství se nekonalo, pak jsem začala pít kontryhel a kakost (ten pil i manžel) , okamžitě se mi srovnal cyklus a třetí měsíc pití už jsem byla těhotná 🙂 takže já bylinkám 100% věřím 🙂

bibianca
19. dub 2014

Holky, mě asi odvezou tak jsem si naordinovala tinkturu černý rybíz-maliník, jeřáb ptačí + kapsle Maca a taky čaj Kontryhel. Místo toho, aby mi to rozhozený cyklus spravilo, tak dneska zase špiním a to jsem dneska 9DC 😒

marketa11112
20. dub 2014

snažíme se o mimco první mesic. doktorka mi doporučila inofolic. tak uvidíme 🙂)

elastiq
23. dub 2014

Bylinky určitě a je vhodné doplnit o kyselinu listovou a také upravit životosprávu trošku ;)

klucisph
27. čer 2014

Jsem tu nová a také jsem zkoušela kontryhel a macu jsem našla od firmy Iswari...na zdravysvet.eu

hapovab
7. črc 2014

Ahoj holky, chci se vás zeptat jestli máte i nějaký tip na podporu tvorby spermií. Dívala jsem se, že se tu řeší jen pokud mají problém ženský. Nevím u koho je problém u nás, snažíme se skoro rok, ale ještě jsme to s doktory neřešili. Já piju nějaký bylinkový čaj a kopila jsem i nějaký pro manžela, ale chtěla bych pro něho i něco jiného co by ty mršky povzbudilo :o). Díky za tipy.

lucfuci
11. črc 2014

@hapovab Ahoj, paní doktorka mi doporučovala Fertilan na podporu tvorby spermií. Ale nemám osobní zkušenost, zatím nepoužíváme.

bajana
11. črc 2014

@hapovab ja som kupila mm Selzink, ktory je celkovo prospesny pre muza...nedarilo sa nam 2 roky, po nasadeni vitaminov som otehotnela do mesiaca...ale asi to nimi nebude, tak rychlo zabrat nemohli 😉

amanda2014
24. črc 2014

@amabilis
Ahojky, a můžu se zeptat, myslíšk, že je lepší mám vyměnit Chytré miminko za Femibion?
Jsme teprve v začátcích, HA neberu od ledna 2014, ale snažíme se teprve od června. Cyklus mám už třetí měsíc 28 dní (předtím mírně rozházený). Šestý měsíc už beru Chytré miminko (800), ale přemýšlím, že ho vyměním za Femibion 800), pač má ten Metafolin na štěpení kys.listové. Co myslíte? Moc děkuji. A. 🙂

nisulka
24. črc 2014

@hapovab Nedávno som čítala, že na tvorbu spermíí je dobrý selén a zinok.

adrusenkaaa
16. srp 2014

@vlajka1 wooow, tak to jsi teda toho hodně brala na podporu početi, divam se, že diskuze je stará od října, tak se chci zeptat, jestli se ti podařilo otěhotnět?byla jsem před pár dny u bylinkařky a namichala mi nějaké bylinky.

martasek33
14. říj 2016

já užívám femibiom už asi 4 roky a nic z toho, Až umělé oplodnění pomohlo. Podstoupila jsem už tři IVF, 3 KETY, a jedno IVF s minimální stimulací.
přirozeně mimoděložní těhotenství, po IVf 1x zamklý potrat v 9 týdnu, 2014 porod zdravého chlapečka. 3 IVF a KET nic, MIVF teď v říjnu a zase nic. V listopadu mě čeká KET máme tři sněhuláky
Ještě mi dr. na klinice doporučil sáčky FERTIPRONA je z řady Chytré miminko, je na dozrávání vajíček

uzivatelkapetra
16. únor 2017

Ahojte,prosím o tip jak donutit tělo aby začaly dorůstat folikuly?
Inofolic už přes pět měsíců beru a zatím nepomohl. Po svatbě v létě budu muset vyhledat car, ale do té doby můžu ještě něco zkusit.

kristynat
21. únor 2017

Holky chtela sem se zeptat to vse co tu pisete se da nak kombinovat ? nebo lepsi vybrat jen jedno ?

snezenka123
7. bře 2018

Ahojky, po prodělaném potratu to mám nějaké rozházené...první popotratová ms přišla cca na den 26 dc, ale trvala skoro 14 dní..špinění, slabé krvácení občasné..skoro týden a nakonec 4dny silného krvácení.
Te´d měla přijít druhá porevizní ms...a zase pár dní před termínem občasné slabé krvácení, dnes už trošku větší, je den, kdy by měla přijít i ms 26 dc..jenže pms jsou hrozné už týden, prsa natelká a bolavá, břicho jako kdyby bylo natlakované, ms ne a ne se rozjet.
Můj gyndař říkal, že někdy to trvá i dva tři cykly, než se tělo po potratu srovná..ale piji kontryhel už od potratu..s týdenními pauzami..ale řekla jsem si, že tělu trošku pomůžu

Objednala jsem si tinktury JEŘÁB PTAČÍ, KONTRYHEL A DRMEK.

můžete mi prosím poradit, jestli můžu užívat všechny ty tři tinktury najednou?nevadí to?

Jinak ovulace probíhá, ale potřebuji dát asi dokupy ty hormony, tak na to by měl fungovat drmek i jeřáb..a kontryhel zase na sliznici..jestli jsem to dobře vyčetla
Moc děkuji