Jaký doplněk pro muže při snaze otěhotnět?

Ahoj. Prosím o radu, jaký doplněk užívá vaše mužská polovička, když se snažíte (snažili) o mimčo? Prosím o napsání třeba konkrétního přípravku. Prý je dobrý pro chlapy selen a zinek..? Také jsem na netu narazila na přípravek ,,PROfertil" - máte někdo třeba zkušenost? Díky za rady.
sjsjsjsj
19. kvě 2018
@beruda je to veda. Sestra mela take velke potize. Mnoho umelych oplodneni, nepodsrenych, nekonec mimodelozni -talzr vse ven, vyskrab, jeden vajecnik ji zbyl a pry nepruchodny, jeste na to slepak...smirila se s tim, ze uz to teda nepujde a ted ma dve deti o dva roky ve stejny den. Pry vajecnik mohl byt stahly jen stresem z neuspechu. Je treba odprostit mysl, ikdyz je to tezke. ZAZRAKY SE DEJI!!!!!
duckie
19. kvě 2018
@ruzicka06 Manželovi jsem koupila selen a maca (každý zvlášť, normálně od VitaHarmony). Sobě jsou pořídila Drmek Forte a po jednom balení jsem otěhotněla 🙂 - a to jsem si koupila sadu na čtvrt roka 😃
ruzicka06autor
19. kvě 2018
@duckie Jee tak to je fajn, že se vám zadařilo! A jak máte velký mimi už? No uvidíme, třeba se nám také už konečně to třetice zadaří a vyjde to... 🙂
ruzicka06autor
19. kvě 2018
@duckie My jsme si zatím koupili balení na měsíc toho fertility blend. A pak uvidíme, příp. koupíme další.
duckie
19. kvě 2018
@ruzicka06 Jsem 26tt. Každopádně já to brala jen jako doplněk pro sebe i pro manžela kvůli našemu věku (v době otěhotnění já 31, manžel 32). Jinak jsme sportovci, nekuřáci, žijeme dalo by se říci dost zdravě, nemáme žádné zdravotní problémy. Aktivně otěhotnět (tj. tak nějak sledovat cyklus, ale bez měření teplot a podobnýho "tlačení na pilu") jsme se pokoušeli pět měsíců, manžel bral selen a macu asi dva měsíce, já drmek měsíc.
Budu vám držet palce 😉
ruzicka06autor
19. kvě 2018
@duckie Tak ať to dobře dopadne 🙂 Víte pohlaví? 🙂 Já také teplotu neměřím, ani nedělám ovu testy (který mi mimochodem dříve nikdy nic neukázaly), to by mě vše stresovalo ještě víc. Já to také beru jako doplněk, ale třeba to pomůže. Uvidíme...musím doufat, že to snad už tentokrát vyjde..🙂

Začni psát odpověď...

Odešli