Jaký doplněk pro muže při snaze otěhotnět?

Ahoj. Prosím o radu, jaký doplněk užívá vaše mužská polovička, když se snažíte (snažili) o mimčo? Prosím o napsání třeba konkrétního přípravku. Prý je dobrý pro chlapy selen a zinek..? Také jsem na netu narazila na přípravek ,,PROfertil" - máte někdo třeba zkušenost? Díky za rady.
sjsjsjsj
19. kvě 2018
@beruda je to veda. Sestra mela take velke potize. Mnoho umelych oplodneni, nepodsrenych, nekonec mimodelozni -talzr vse ven, vyskrab, jeden vajecnik ji zbyl a pry nepruchodny, jeste na to slepak...smirila se s tim, ze uz to teda nepujde a ted ma dve deti o dva roky ve stejny den. Pry vajecnik mohl byt stahly jen stresem z neuspechu. Je treba odprostit mysl, ikdyz je to tezke. ZAZRAKY SE DEJI!!!!!
duckie
19. kvě 2018
@ruzicka06 Manželovi jsem koupila selen a maca (každý zvlášť, normálně od VitaHarmony). Sobě jsou pořídila Drmek Forte a po jednom balení jsem otěhotněla 🙂 - a to jsem si koupila sadu na čtvrt roka 😃
ruzicka06autor
19. kvě 2018
@duckie Jee tak to je fajn, že se vám zadařilo! A jak máte velký mimi už? No uvidíme, třeba se nám také už konečně to třetice zadaří a vyjde to... 🙂
ruzicka06autor
19. kvě 2018
@duckie My jsme si zatím koupili balení na měsíc toho fertility blend. A pak uvidíme, příp. koupíme další.
duckie
19. kvě 2018
@ruzicka06 Jsem 26tt. Každopádně já to brala jen jako doplněk pro sebe i pro manžela kvůli našemu věku (v době otěhotnění já 31, manžel 32). Jinak jsme sportovci, nekuřáci, žijeme dalo by se říci dost zdravě, nemáme žádné zdravotní problémy. Aktivně otěhotnět (tj. tak nějak sledovat cyklus, ale bez měření teplot a podobnýho "tlačení na pilu") jsme se pokoušeli pět měsíců, manžel bral selen a macu asi dva měsíce, já drmek měsíc.
Budu vám držet palce 😉
ruzicka06autor
19. kvě 2018
@duckie Tak ať to dobře dopadne 🙂 Víte pohlaví? 🙂 Já také teplotu neměřím, ani nedělám ovu testy (který mi mimochodem dříve nikdy nic neukázaly), to by mě vše stresovalo ještě víc. Já to také beru jako doplněk, ale třeba to pomůže. Uvidíme...musím doufat, že to snad už tentokrát vyjde..🙂
clear301
10. čer 2018
Ja koupila manzelovi SELEZIN ACE 😉
janawaes
15. čer 2018
@ruzicka06 Taky jsme se snažili dlouho, sice ne tak dlouho jako vy, ale dost dlouho, nám to zabralo, tak uvidíš, zkusit to můžeš, je to bylinkové, tak ublížit to nemůže si myslím a za zkoušku taky nic nedáš, jak se říká 🙂.
janawaes
15. čer 2018
@ruzicka06 Taky jsem přestala měřit teplotu a dělat testy, když se nám nedařilo. Jak říkáš, tak mě to ještě víc stresovalo, že se nám nedaří. Přestala jsem myslet na všechno co bych měla měřit a hlídat a i to nám hodně pomohlo, opadl stres a za chvíli to vyšlo 🙂
petomonika1
15. čer 2018
@ruzicka06 to by me taky zaujimalo 😏
ruzicka06autor
15. čer 2018
@janawaes Kéž bych to tak taky měla 😞
janawaes
11. črc 2018
@ruzicka06 Neboj se ono to vyjde i tobě 🙂, budu ti držet pěsti 🙂 a zkoušela jsi třeba i nějaké doplňky stravy nebo nějaké vitamíny? Řekne se to lehce, že se má člověk na všechno vykašlat a přestat na to a všechno myslet, ale hůře se to dělá.
gabrolo
15. črc 2018
@ruzicka06 Já jsem používala Pink fertil a můj muž bral Blue fertil a byli jsme spokojení, ještě aby ne 🙂 nedávno se nám zázrakem narodila dcerka a jsme moc šťastní 😍. My doporučujeme a snažili jsme se moc dlouho a už jsme nedoufali a jsme mladí, takže věkem problém nebyl a ani nějaké zdravotní problémy jsme neměli. Ale důležitý je výsledek 🙂
lisianne
15. črc 2018
Já Inofolic a můj Folandrol, podařilo se do 2 měsíců
janawaes
4. srp 2018
@ruzicka06 Tak co vybrala sis něco nebo už to nepotřebuješ? 🙂 Držím ti pěsti 🙂
ruzicka06autor
5. srp 2018
@janawaes No teď už nic nepotřebuju 🙂 Měli jsme Fertility blend pro páry a nestačili doužívat ani první balení 🙂
janawaes
14. srp 2018
@ruzicka06 No tak vidíš, tak to je super, tak třeba se to bude hodit někomu dalšímu alespoň 🙂
ruzicka06autor
14. srp 2018
@janawaes Schováme si na příště 🙂 Ale mě stejně zbylo jen pár tabletek. Brala jsem ho normálně až do 12tt, dr. řekla, že můžu klidně.
janawaes
12. zář 2018
@ruzicka06 Tak to je fajn, že až do 12 tt jsi je mohla brát, tak to jsi v tom měla asi dost vitamínů a byly přírodní, že jsi je mohla tak dlouho brát a brala jsi ještě něco k tomu? 🙂
ruzicka06autor
12. zář 2018
@janawaes Ano, ten fertility blend obsahuje nejen listovku, ale i nějaký vitamíny, selen, zinek...i na krabičce se píše, že je vhodný to užívat do 12tt a i dr. řekla, že to můžu brát, když už to mám doma. Takže za mě 100% spokojenost s tímto přípravkem 🙂 Brala jsem jen ten fertility blend, nic víc k tomu.
vineta
12. zář 2018
To je hezký, mohly byste holky dělat reklamu 😉. Můj muž si sám koupil bioaktivní selen+zinek od Pharma nord, tak jsem za to ráda, že doma nezobu sama 😉. Tak třeba to bude taky k něčemu dobrý. Prospívejte 😘!

Začni psát odpověď...

Odešli