Je dobré brát vitamíny při plánování těhotenství?

slevik
19. črc 2006

Ahojky, zajímalo by mě, jestli je dobré brát něco už při plánování rodiny a jestli jo, tak co 😉?

bubinovci
7. říj 2010

pridám aj ja moju skúsenosť, ja sa snažím otehotnieť, beriem kyselinu listovú a železo, ale obidve mám na predpis od hematologičky, ak máte dobré vysledky a pestrú stravu tak to určite nie je potrebné. ja mám nedostatok dlhodobo, tak preto to beriem, odporúčala mi to doktorka aby som mala dostatok všetkého ked otehotniem.

tahia24
20. lis 2011

😲 TAK OTEHOTNELA NIEKTORA ZVAS VDAKA KYSELINE LISTOVEJ? 😒

alyce
20. lis 2011

Kyselina listova nema s otehotnenim nic spolocne. Ale urcite ti neuskodi ked ju budes brat, mne napriklad pomohla k peknej pleti, vlasom a nechtom 🙂

aagnes
20. lis 2011

ahoj holky, já jsem chvíli brala listovku a teď jím "mladý ječmen" je to i jako detoxikace před těhotenstvím. Více najdete na netu. Prodávají ho v prášku, který se rozmíchá ve vodě, ale tohle bych ráno na lačno nedala 😝 je to jako by člověk pil trávu se senem 😀 lepší je mladý ječmen v tabletách, to se dá ráno spolknout 🙂

karina1
23. lis 2011

ahoj holky ja beriem Prenatal DHA, obsajuje uz aj kyselinu listovu, a inak si davam na rano pomarancovy dzus, jem vela spenatu, avokada a brokolicu - to vsetko ma obsahovat kyselinu listovu v prirodzenej forme..