Je ještě brzo na testování 13 dní po oplodnění?

malaholka
26. črc 2013

Ahoj, je ještě brzo na testování 13DPO? Zvědavost mi nedovolila a testovala jsem testem IntiMed 25mlU/ml. V letáčku je napsané, že dokáže určit těhotenství již po 10. dni po možném oplodnění. Tento test se mi ukázal jako negativní. Cca za 6 dní má přijít MS a jsem strašně nedočkavá a musím na to furt myslet, zda je brzo nebo ne. Co si o tom myslíte? děkuji za komentáře

azabell
14. srp 2015

Ale test negativni je naka nadeje abych byla tehotna

pekkaa
14. srp 2015

@azabell nadeje je vzdy. Ale myslim, ze uz by tam ty nejcitlivejsi testy mohli neco ukazat. Ale u kazdeho je to individualni.. Pockej aspon do dne ocekavane ms

azabell
15. srp 2015

Tehotenstvi se pocita odode dne prvni menstruace nebo po menstruaci

azabell
15. srp 2015

Dekuji za odpoved

lulu_8
16. srp 2015

Tehotenstvi se pocita od prvniho dne posledni menstruace.

azabell
27. srp 2015

Tak 1.8 sem mela pohlavni styk pak 12.8 menstruci jen 4 dny a ted mam obcas mali bolesti pod briskem jako kdybychto zas mela dostat budu tehotna

lulu_8
27. srp 2015

Pokud si dva tydny po styku dostala menstruaci, tak tehotna nejsi. Jsi ted 16. den cyklu (12.8., tj. den zacatku menstruace, byl prvni den cyklu), takze pokud te ted boli bricho, mas nejspis ted nekdy ovulaci. Holka, precti si neco o tom, jak vlastne funguje cyklus. Pak se akorat takhle plasis.

marketa11112
27. srp 2015

ja testovala 10 dni po styku a byl tam duch, pak carka silila...

gratuluji k pozitivnim testum 🙂)

azabell
27. srp 2015

@marketa11112 no tak to vypada nadobri ceste budete tehotna to ja bych si hrozne prala otehotnet ale nemuzem se nak strevyt do plodnych dnu

marketa11112
28. srp 2015

@azabell 🙂) byla jsem, maly uz je s nami 🙂)

mrnous81
27. zář 2015

Dnes 25 DC,male spineni, cca 10-11 DPO...pocit nafoukleho bricha,plna a citliva prsa,nekolik dni mirne nevolno...do MS zbyva 3-4 dny. Muze to znacit tehotenstvi? Vim,ze mi to potvrdi az TT 😉 ale jsem nedockava jako kazda z nas tady...s pritelem se snazime 10 mesicu,ale pracuje mi mimo CR,tak je to u nas slozitejsi.

pekkaa
28. zář 2015

@mrnous81 muze byt🙂. Zkus TT. Ty nejcitlivejsi uz neco muzou ukazat. Mne Dr. Max ukazal slabou carku uz 10DPO

krissstyna
29. zář 2015

Ahojky, mám takový dotaz 😅 Užívám ultrogestan na podporu těhotenství, ale zároveň i na to, že jsem po vysazení HA nemívala MS. Teď jsem Ultrogestan užívala první měsíc, MS se dostavila jak měla, od 19.9 do 22.9... Ale včera (28.9) mě od odpo strašně píchalo v levém podbříšku, a pak se ta bolest přesunula do prostřed podbříšku, tak jsem to šla raději zaspat. Ráno jsem na toal. papíře měla narůžovělý výtok. Bolí mě jen bradavky, prsa mám nateklé a bříško mám takové jakože napnuté. Hlavně pří styky to bolí uvnitř "hlouběji", jak kdybych měla plný močák. Styk míváme každý den, myslíte že bych mohla být těhu?? 🙂 Na test je asi ještě brzo?

andelka
29. zář 2015

@krissstyna pokud jsi měla před 10 dny MS,tak těhotná nejsi,ale můžeš mít před ovulací,proto ta bolest a výtok.

krissstyna
29. zář 2015

To je škoda, myslela jsem, že už se nám to konečně povedlo ☹

andelka
29. zář 2015

@krissstyna tak základ je poznat své tělo a cyklus, zda dochází k ovulaci, nenasazovat léky moc brzo,aby se ovulaci naopak nezabránilo..ovulace obvykle bývá cca 14 den cyklu,průměrně,ale je to individuální. Takže devátý den cyklu to těhotenství fakt nebude.

krissstyna
29. zář 2015

Do teď jsem právě MS měla nepravidelnou, před cca půl rokem vysadila prášky, až měsíc zpět jsem začala užívat Utrogestan, MS přišla jak měla, ikdyž to jen bylo spíš takové špinění než pořádná MS. Te=dka je to vlastně týden co MS skončila, tak jsem už tajně doufala, že to vyšlo. Nevím právě jak správně porozumět svému tělo, kdy ovu je, kdy je ten správný čas atd..

andelka
29. zář 2015

@krissstyna zapatrej na netu, není to nic složitého to základní fungování.
Hodně dobře je cyklus, ovulace,hlen popsany tady
www.merenibt.xf.cz

krissstyna
29. zář 2015

Dobře, kouknu na to, děkuji moc 🙂

krissstyna
30. zář 2015

Ještě takovej dotaz.. 🙂 Ten naruzovely vytok mam uz 3 den, ted uz je to spis takova ruzovo-hneda a je to o neco silnější...To porad patří k té ovulce??

andelka
30. zář 2015

@krissstyna do tří dnů jo, pokud to trvá déle, tak to bývá hormonální nerovnováha.Někdo takhle špiní po MS, někdo na konci cyklu a někdo v průběhu.

lenny2010
19. únor 2019

@azuzephre je to sice šest let, ale řeším teď to samé. Zadarilo se vám?

jennas
13. bře 2019

Tohle asi neni ryska ne??akorat bohuzel mozna dalsi biochemicke,dnes 15dpo by mely byt //jasne ze?neni toto tedaje uplne z ranni moci,delala jsem pred chvili a to uz jsem byla potreti na zachode,ale stejne me to prijde slabota....

lenny2010
13. bře 2019

@jennas řekla bych že super dušík.... to se počítá😉

jennas
13. bře 2019

@lenny2010 jeee ja to dala uplne do jine diskuze nez jsem chtela😂😂😂takze ahoj holky mi tam chybi...dekuji za odpoved,zatim se neraduju,pri.minulem biochemku jsem // mela skoro stejne odpoledne a druhy den rano zacala mizet...

lenny2010
17. bře 2019

@jennas tak jak to vypadá?

jennas
17. bře 2019

@lenny2010 ahojik..bohuzel dalsi biochemicke,dalsi den spineni,carka jen jedna a ms ae zpozdenim...🙄uz podruhe,snad nahoda...tak vzhuru do dalsiho mesice🙄

lenny2010
20. bře 2019

@jennas jak ti to dopadlo? Už mrcha dorazila?
Já byla dnes na krvi, tak večer už budu mít vysledky.

jennas
20. bře 2019

@lenny2010 jj zase 2 dny zpozdena a jako mazec silna uz 5ty den...tak jsem zvedava jak me to zas rozhodi...jestli.bude ovu zas tak bolestiva,kdy bude,jestli bude...no doufam ze je.to nahoda,takhle dvakrat po sobe...a proc jsi.byla na.te krvi?