Je tu někdo, kdo tento týden doufá/čeká 2 čárky?

veelinka
8. srp 2017

// vysnene dve a cekani, mate to nekdo stejne?

anetka9
8. srp 2017

Jáááá🙂) dneska 8 dpo🙂 Jak ty?🙂

veelinka
autor
8. srp 2017

Druhy den zpozdeni teprve, ale to cekani nejistota des ☹

anetka9
8. srp 2017

@veelinka To je na palici no:D já nevím, kdy mám mít MS, takže to počítám jen od ovulace🙂 ale zítra se vrhnu na lovení duchů:D

veelinka
autor
8. srp 2017

loveni duchu 😊,jinak mas pravdu je to dost na hlavu! Mas nejaky priznaky boleni bricha a atd? Moc zavidim a preju to vsem co se jim to povedlo hned 😊

anetka9
8. srp 2017

@veelinka Nemám..:/ ale já nemám ani příznaky před MS, jak někoho bolí prsa, nálady, atd..to u mě není vůbec..Jediný co, že jsem teď dva dny jakože nafouklá a dva dny byl hustej bílej výtok,ale to může být čímkoli..:/ Jooo taky jsem trochu doufala, že se to povede na poprvé..:/ První cyklus byl anovulační, takže to ani nešlo a teď se uvidí no..🙂

veelinka
autor
8. srp 2017

No jak vis ze byl anovulacni?

anetka9
8. srp 2017

@veelinka Dělala jsem testy....na všech duchové, na dvou taková trošku silnější čárka, tak sem si říkala,že třeba na mě moc nefungují, pak byla krátká ms a dělala jsem znovu a to stejný jako předtím a najednou 24DC úplně ukazkově pozitivní test, čárka tmavší než ta kontorlní..takže testy na mě fungují, jen předtím nebyla ovu🙂

veelinka
autor
8. srp 2017

Jasny aha 😊, takze zitra zkusis uz testovat? 😊👍

anetka9
8. srp 2017

@veelinka JJ, to bude 9dpo, tak sem si říkala, že to už bych mohla..někomu už to ukáže ducha a já sem nedočkavá:D

digisek
8. srp 2017

@veelinka i já....MS má přijít ve čtvrtek ..... snažíme se už hodně dlouho takže jsem spíš nohama na zemi a čekám na MS ale moc bych si přála najít jednou na testu něco jiného než bílo.........tys ještě nedělala test když máš 2 dny zpoždění?

veelinka
autor
8. srp 2017

To je jasny ze jsi nedockava! Uplne te chapu😊!!! No ja jsem test dnes odpo zkousela a negativni, ale nevim noo, treba je brzy nebo mrcha prijde ☹ , zitra dej vedet- jestli si ulovila? 😊

anetka9
8. srp 2017

@veelinka Zkus ráno, moč je nejvíc koncetrovaná a je lepší těhu testy dělat ráno🙂

veelinka
autor
8. srp 2017

@anetka9 , ja vim ze z ranni moci, ale doufala jsem aspon v ducha!!!😊 a nic ☹

anetka9
8. srp 2017

@veelinka Třeba bude zítra ráno duch z té ranní, jeslti budeš testovat🙂

anetka9
8. srp 2017

@digisek bezva, další do party🙂 a kolik jsi dpo?🙂

veelinka
autor
8. srp 2017

@digisek dej vedet jak ti vyjde test ve ctvrtek, budu drzet pesti 😊👌!

veelinka
autor
8. srp 2017

@anetka9 pokud neprijde mrcha zitra,zkusim testovat ve ctvrtek rano 😉

digisek
8. srp 2017

@anetka9 já vlastně nevím, byli jsme na dovče a já asi po roce a půl poprvé netestovala ani si neměřila teplotu ani se nijak nehlídala takže nevím........odhaduju to ale podle zkušeností tak 11dpo.....

@veelinka no uvidíme no, spíš myslím že tam zas nic nebude, ale tak naděje umírá poslední 😂 ..... to budem asi testovat spolu viď 😂🙏

veelinka
autor
8. srp 2017

Ano ve ctvrtek zkusime test 😊👌! JEN DOUFAM ze mrcha NEPRIJDE ☹

veelinka
autor
8. srp 2017

@digisek musime doufat 💕👶

anetka9
8. srp 2017

@digisek
@veelinka Tak uvidíte holky, pak dejte vědět!🙂

veelinka
autor
8. srp 2017

@anetka9 taky dej vedet , jestli zitra uz budes lovit duchy!😊

anetka9
9. srp 2017

Tak dneska hlásím, že nic:/ Tak třeba je jen brzo🙂

digisek
9. srp 2017

@anetka9 9dpo je fakt brzo ..... ještě vydrž 🍀

digisek
9. srp 2017

Ja jsem rano udelala taky test a neco tam vidim.....ale nevim no

anetka9
9. srp 2017

@digisek Juu ta fotka je mázlá, ale taky něco vidím!🙂) tak za dva dny znovu a uvídíme, přeju,aby sílila🙂)

digisek
9. srp 2017

@anetka9 ono to nešlo moc vyfotit ....s těma sklíčkama ty testy jsou takový všelijaký.......zkusím zítra proužek a uvidíme

anetka9
9. srp 2017

@digisek Tak jsem zvědavá a držím palce🙂

tarja1987
9. srp 2017

Ahoj holky,my se pokouseli ted poprvé,doma máme uz ročního kluka,tak uvidíme. Mám cykly 28-36 dni,nic nemerim, ale včera jsem koupila ovu testy. Vcera byla slabá čárka,dnes uz žádná,tak ovu asi probehla.Přeji všem 🍀😉

anickaaa28
9. srp 2017

Zdravím já meškám už dva dny.Břicho nebolí.Jen mám od včerejška strašnou migrénu...☹Ani pít hodně nezabírá.Doktorka mi psala že si mám udělat test cca kolem 10.8.A pak se objednat.Tak uvidím co z toho bude.