Je tu někdo taky 8 DPO?

maca917
19. zář 2021

Ahoj, je tu někdo taky 8 DPO a je hrozně nedočkavá jako já ? 😂 Je to hrozný to čekání.

misaa56
29. lis 2021

@maca917 to mě mrzí😔U nás taky nic. Teď by to byl pěkný dárek pod stromeček 😊

maca917
autor
29. lis 2021

@misaa56 viď, taky jsem si to říkala. No tak prostě další pokus příště 🙂 jednou nám to vyjít musí

misaa56
29. lis 2021

@maca917 jednou určitě 😇

hanca27
12. led 2022

Ahoj holky, už některá //? 💜

slunecnice156
14. led 2022

@hanca27 ahojky ja...dnes jsem si delala test..ctvrty den zpozdeni a je tam dalnice..mela bych byt 4+3. Sest mesicu jsme zkoušeli, sedmy se povedl. Uz jsem tomu neverila a pomalu se zacala soustredit na kariéru. Tak ťuk ťuk doufam ze to nezakriknu.

hanca27
15. únor 2022

@slunecnice156 ty jo moc gratuluju !!!! My už rok niiic ..talíř začíná kolotoč vyšetření 🙄 mas foto testu a dpo ? 🙏🏻 Chci se pokochat

slunecnice156
16. únor 2022

@hanca27 ahojky hani test nekde mam, ale nevim kde😀 nemuzu ho mezi fotkama najit. Jsem na PC tak ti ani nenapisu. Ja jsem si ho udelala asi 3 dny po zpozdene menstruaci. Myslela jsem ze ms dostanu, den před MS jsem mela v noci krece do bricha a vzbudil me ohromny prujem. Nespala jsem a jen sedela na zachode. Pak me hrozne bolelo bricho, ale jako MS a pak jeste krece. A MS furt nic. Ja jsem se rozhodla, ze pujdu jeste do skoly, budu hledat praci a necham mimi volny prubeh. Nejak jsem se s tim vnitrne srovnala, ze to nejde. A pak mi kamaradka rikala, at si udelam test a ony tam krasny dve carky. Na kontrole 6+4 uz bilo srdicko, pristi tyden jdu na utz a vystaveni prukazky a na moje narozeniny na 1. trim. test. Uz se tesim. Vis taky jsem pocitala, ze budu muset na vysetreni proc to nejde. Ono se lehce rekne nemysli na to, ze to pak pujde. Furt jsem si rikala, co to je za kecy, jak na to nemam prestat myslet, vzdyt je to to, po cem touzim. Ale kdyz dalsi mesic prisla MS, tak jsem si rekla a dost, zacala jsem vybirat skolu a praci a rekla si ze na to prdim....kdyztak do zpravy jestli chces, muzem psat🙂

misaa56
16. únor 2022

@hanca27 Ahoj, ja našla || 1.2. po 9 měsících se zadařilo, už jsem v to nedoufala a chtěla to začít řešit. Minulý týden jsem byla u doktorky. Podle utz jsem teď 5+5tt podle ms bych měla být 6+6tt ale ovulace byla dýl.
Na další kontrolu jdu až 10.3. má teď dovolenou 14 dní.
Přeji ať vám to vyjde co nejdříve a hodně štěstí 🍀

@slunecnice156 Moc gratuluji 👶💗