Jedná se o pozitivní ovu test? Kdy se snažit?

den1002
22. kvě 2022

Fajn neděli všem!
Co myslíte, jedná se o pozitivní ovulační test? Kdy je případně vhodná doba se snažit? Mám za sebou 2 biochemka za sebou (ob měsíc), takže tomu dáváme poslední cyklus a kdyby to bylo potřetí, tak to začneme řešit skrz genetiku. Zkusila jsem koupit ovulační testy, mám je poprvé, tak si jdu pro radu 🙂
Moc děkuji za každou odpověď ❤️

anickaaa28
22. kvě 2022

Snažte se jak máte chuť,nejlépe obden.Biochemka bych moc neřešila.Ja mela biochemko červenec,srpen a v září jsem potratila.Na doporučení dr jsme měli počkat 3 měsíce. Mezi tím me ma obvodni poslala v říjnu na hematologii, udělali mi veškeré testy,genetika,štítná,trombofilni mutace a podobne.Bylo toho moc.No a v listopadu jsme měli covid,nebyl čas na to nějak myslet. Vysledky mely byt až v lednu.No a ja tam uz prisla a byla jsem v 6 týdnu. Ted jsem uz 26+2tt.Ale co mi asi pomohlo,tak pocas covidu jsme brali vitamin D.K mému překvapení, mi vyšlo z vysledku na hematologii ze jsem neměla skoro žádný vitamin D a zřejmě nam k tomu i pomohl.Drzim palce.

den1002
autor
22. kvě 2022

@anickaaa28 moc dekuju, Decko zkusim doplnovat👍🏼

anickaaa28
22. kvě 2022

@den1002 Zkus a uvidis,drzim moc palce.

nikishkaaaa
22. kvě 2022

@den1002 brát teď v létě vitamin D je nesmysl! Toho je teď dost ze sluníčka. A ovu test je pozitivní.