Jonášova metoda, metoda paní Mojžíšové apod. O co jde?

lou1
23. led 2014

Narazila jsem na to tady,hledala něco na googlu,takže trochu poradil .. Ale... 🙂

pink84
24. led 2014

@lou1 Ahojky ja zacinam cvicit mojžíšovou metodu je na spevnení panévního dna....a prokrveni vejcovodu a vajecniku,to mi bylo tedy receno.29.1 jdu poprve tak se tesim🙂))

lou1
autor
26. led 2014

@pink84 aha 🙂 Tak díky za odpověď 🙂

jitukka
27. led 2014

AHoj...tak Jonášova metoda se vypočítává dle toho kdy ses přesně narodila....důležitá je dokonce i hodina...pokud tedy věříš hvězdám a tak do toho....já si to vypočítavala...těhotná sice nejsem, ale je fakt že v tento plodný den se taky snažíme :D....metoda p. Mojžíšové je opravdu dost založena na cvičení pánevního dna a posílení zadových svalů atd....už jsem taky přemýšlela že bych začala cvičit, ale jsem asi líná :D

ivka_25
4. bře 2014

Ahoj holky, můžu se připojit? Mám zkušenosti s Mojžíšovou. To cvičení je velmi snadné a hrozně mi pomáhá i po psychické stránce. Bohužel ne každý den se k němu dokopu, ale jinak vřele doporučuji 🙂

ivetice00
6. bře 2014

Ahoj tak se taky připojuji k diskuzi. Stáhla jsem si cvičení paní Mojžíšové z netu a začala cvičit. Ale nevím jestli úplně správně i když jsem si to myslela, protože po týdnu mě začalo píchat v kříži, asi půjdu na konzultaci k nějaké rehabilitační sestře, abych nedělala zbytečně někde chybu. Ale všude jsem našla jen kladné ohlasy.

clairinka
15. bře 2014

Jsem fyzioterapeut a mam kurz Leceni sterility dle Ludmily Mojzisove - doporucuji. A to cviceni neni tak jednoduchy, jak vypada na netu....je tam spousta podminek a zapojeni vice svalu, nez je videt na obrazku.... Takze za me doporucuju zajit prvne k nekomu erudovanymu, aby vam presne vysvetlil princip metody a naucil cviceni. A jeste jedna vec - metoda pani Mojzisove neni jen o cviceni, ale zaroven je to i o srovnani kostrce a panve do spravne polohy, uvolneni zeber (napr. zablokovane 7.zebro zhorsuje funkci vajecniku) a aktivaci panevniho dna....