Jonášova metoda početí - máte zkušenost?

rari
28. led 2014

Ahoj všem, chci se zeptat, zda některá z vás měla spočítané plodné dny dle Jonáše a zda vám to vyšlo nebo ne. Dále bych chtěla vědět, zda se některé z vás zadařilo otěhotnět i přes to, že vám ve výpočtu nevycházela dobrá životnost...no a také, zda vám vyšlo pohlaví, které bylo uvedeno 😉 . Máme totiž doma dva kluky a do třetice bych ráda holku, nechala jsem si spočítat plodné dny na tento rok a nejsem si vůbec jistá, zda to může opravdu fungovat. Díky za každý názor a zkušenost.

alenka_p
29. led 2014

Já mám plodné dny podle Jonáše každý měsíc úplně mimo ovulaci, takže u mě šance není...někomu to může náhodou vyjít

viwy
29. led 2014

Ahojte, mne to nedalo a včera som si nechala vypočítať plodné dni podľa Jonáša a vychádza to, plodné dni sedia a vraj by to malo byť dievčatko 🙂 takže keď sa to potvrdí, tak dám určite info 😉 zatiaľ sa s priateľom o mimčo snažíme od decembra

janahoub
29. led 2014

@viwy Diky,budeme se informovat😉. Máš výpočet z netu nebo placený přímo od něj?

viwy
29. led 2014

@janahoub 😉 ... vôbec som netušila, že existuje nejaká Jonášova metoda početí, ale ako tak prechádzam a čítam rôzne diskusie, tak som na to narazila a hneď googlila a výpočet mám len z netu http://najdise.cz/ tak hádam to vyjde 🙂 🙂

rari
autor
29. led 2014

Tak já si nechala také prvně udělat výpočet z internetových stránek, ale pak jsem dále četla diskuze a zkušenosti a nechala si nakonec zaslat za peníze výpočet přímo od Jonáše-ty plodné dny se tam kryjí s tím, co mi vyšlo na netu,ale v tom podrobném placeném výpise jsou navíc zdůrazněny měsíce, kdy je tzv. dobrá životnost, tzn, že když otěhotním, mělo by to dobře dopadnout až do konce, no a to mám na tento rok pouze ve 2 případech-v ostatních teda nevím, co si myslet...spousta žen psala, že to právě nedopadlo, ikdyž otěhotněly atd....zrovna si říkám, jestli se na to vůbec dívat nebo ne,ale zase pak mě začně hlodat, a co když to nedopadne dobře? Mám poslední zkušenost špatnou,tak proto se bojím, dříve by mě to ani nenapadlo do hloubky zkoumat, protože první 2 těhu byly v pohodě až do konce a děti jsou v naprostém pořádku.....

viwy
16. únor 2014

@janahoub ahojky, takže výpočty podľa Jonáša nevyšli 😢 skúšame ďalej a asi to chce nechať voľný priebeh a nenútiť to... 😉

janahoub
16. únor 2014

@viwy ahojky,děkuji za info😉. Patrně se to všechno musí brát s rezervou...