Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

jane_s
10. črc 2012

@ddanda
@petramarie Máme termín testování holky viz výše zpráva od Lucinky a ode mě😀 Už jsme to vymyslely😀

ddanda
10. črc 2012

@jane_s tak domluveno 😉

airinka83
10. črc 2012

@luckamb včera ráno mamatest, výsledek duch. Dnes v 2:53 woman secret baby, výsledek 1 čárka. Dnes 7:14 ws č.2, výsledek opět duch. Při poslední periodě jsem to dostala 29 DC, předtím v květnu 34 DC a v březnu dokonce 36 DC. Je to na pytel, pokud jsem počítala správně, tak ovulace byla 27.6 což už je 14 dní od a to je na většině testů napsáno, že už to poznají. Jestli to dostanu teď v sobotu na svatbu, tak se nevdávám. První 2 dny jsou u mě kritický ( křeče, blinkání, jsem protivná a nechci se s nikým bavit atd..) takže to by bylo: Ano vážení přátelé, pravá jihočeská! 😀 😀

luckamb
10. črc 2012

@airinka83 hele spoléhala bych na mamtest, jiným nevěřím a jestli ti mamtest ukázal ducha tak si zkráta těhotná a žádný další diskuze se nepřipouštěj.
@jane_s v 8,08 ju :D

kkjanicka
autor
10. črc 2012

@airinka83 budu ti držet pěstičky a myslet na tebe a tu jihočeskou si dáme taky 🙂.. já budu testovat až po svatbě, tedy jestli nedorazí..

luckamb
10. črc 2012

Kde jste všechny....princezny :D :D
@kkjanicka
@ddanda
@jane_s
@airinka83

luckamb
10. črc 2012

@petramarie ty tu taky nejsi 🙂

kkjanicka
autor
10. črc 2012

@luckamb já už se s vámi na chvíli - pár dní loučím, holky. budu na vás moc myslet a v neděli nebo nejpozději v pondělí se zase přihlásím, jen už budu paní 🙂 a snad i s pozitivní testem 🙂, to by byla jízda 🙂 😀 .. krásný den..

luckamb
10. črc 2012

@kkjanicka užij si svatbu. Přeju vám moc moc štěstíčka, zdravíčka a lásky a doufám, že v pondělí teda přijdeš s // a když ne, tak alespoň ajako mladá paní :D Pa.

ddanda
10. črc 2012

@luckamb já jsem tadyyyy 🙂

luckamb
10. črc 2012

@ddanda tak si ale byla schovaná :D

ddanda
10. črc 2012

@kkjanicka Tak ti přuje, aby ste si to užili a hodně štěstí do manželství. Ale ty už asi víš moc dobře, do čeho jdeš. Je to jen formalita, že? A taky přeju pozitivní testík 😉

ddanda
10. črc 2012

@luckamb jsem chvilku pracovala, no ☹

luckamb
10. črc 2012

@ddanda mě dneska nechodí lidi, takže se tu nudím.

jane_s
10. črc 2012

@kkjanicka Jéééé, tak si to přoádně užijte Janičko, tfuj tfuj, pravou nohou a těším se na pozitivní testíííík😉

jane_s
10. črc 2012

@luckamb Já jsem tady takyyyyyy😀

luckamb
10. črc 2012

@jane_s ale taky si byla nědke zašitá :D

jane_s
10. črc 2012

@luckamb Uklízela jsem budoucí dětský pokojíček.😀 přijel manžel, tak jsme si museli dát kávičku😉 copak děláš ty kočko?

luckamb
10. črc 2012

@jane_s sedím v práci, čučím do PC a čekám, až budou 4 😀

jane_s
10. črc 2012

@luckamb Tak tomu říkám pracovní morálka😀DDD no ještě půl hodiny a je po čumendě😀

luckamb
10. črc 2012

@jane_s tak už aby to bylo 🙂

airinka83
10. črc 2012

@kkjanicka Jani děkuju a přeju pohodovou, krásnou svatbu s ideálním počasím a skvěle naladěnýma příbuznýma a těším se na fotky na beremese!

petramarie
10. črc 2012

@jane_s
@luckamb
@ddanda
@airinka83
Ale dobrý večer dámy, vidím, že člověk vypadne na chvíli z domů a tady se klebetuje a klebetuje. 🙂 No já nepracuju, já se válím doma za vaše - někdo mě musí živit. 😀 Nééé, tak byla jsem půl roku v zahraničí, teď jsem 2 měsíce doma a prázdninuju. A vy mě živíte. 😎 Tedy jinak řečeno, z ouřadu pracovního dostávám víc peněz, než jsem měla v kanclu (7,5 r. u jedné firmy) před zahraničím, takže bych byla BLB, abych něco dělala, no neeee??? 😨

petramarie
10. črc 2012

@jane_s
@luckamb
@ddanda
jinak 8. 8. vám budu čůrat na co chcete, 😀 ale po tom mém totálním rozhození všeho tenhle měsíc, ten příští měsíc vůbec nevím kdy, co a jak... 🙂

ddanda
11. črc 2012

@petramarie tak to budu muset dneska víc makat, když teda vydělávám i na tebe 😉

ddanda
11. črc 2012

@luckamb co děláš v práci?

ddanda
11. črc 2012

Takže dnes děvčata:
petramarie........................3 DC............. .....3. cyklus....................kyselina listova
jane_s...............................3 DC...................5. cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda..............................3 DC.................11. cyklus....................kyselina listová
terezet................................6 DC...................4. cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb............................8 DC.................11. cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................20 DC...................1. cyklus.....................nic
flasinka...........................20 DC...................4. cyklus.....................nic
inde..................................21 DC.................. 1. cyklus.....................nic
kkjanicka.........................28 DC.................. 4. cyklus.....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
airinka83 (Bára).............33 DC.................. 4. cyklus.....................kyselina listová plus

Nebo u některé nějaká změna?

airinka83
11. črc 2012

Dobré ráno holky... tak jsem vám toho mýho ducha vyfotila, koukněte 🙂 Přítelovi jsem to naservírovala do postele místo budíčku, jeho reakce : Co znamenají dvě čárky?? 😀 😀 Ale jelikož je ten můj skeptik a pesimista, počká si na potvrzení od MuDr. Snad mě vezmou do pátku aspoň na krev, prostě tu sestrřičku musím ukecat

inde
11. črc 2012

@airinka83 to je jasný, je to tam 😀 . Moc moc moc blahopřejiiiiiiiiii 🙂

ddanda
11. črc 2012

@airinka83 Takže žádný 33DC, ty se nám stěhuješ do kategorie těhulky!!!!!!! 😀 Gratuluju 😉