Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

luckamb
12. črc 2012

@trefulka a koník ještě menší :D

luckamb
12. črc 2012

@trefulka
@airinka83
@petramarie
@jane_s
@ddanda
@terezet
@luckamb
@veru324
@flasinka
@inde
@kkjanicka
@antana123
HOlky, mám návrh...dotaz.....nebyly by jste pro uzamčení tématu?

ddanda
12. črc 2012

@antana123 ještě mi prosímtě řekni co je IUI jsem z těch názvů a zkratek už zmatená 🙂

ddanda
12. črc 2012

@luckamb já klidně 😉

ddanda
12. črc 2012

@luckamb ale to může udělat jen KKJanička a ta má teď před svatbou a asi se ukáže až jako vdaná paní 😉 Nebo to může zamknout kdokoli?

luckamb
12. črc 2012

@ddanda Myslím, že kdokoliv z nás může pořádat adminy o uzamčení.

ddanda
12. črc 2012

@luckamb aha, tak to já nevím. Nějak se tu ještě moc neorientuju 🙂

luckamb
12. črc 2012

@ddanda tak jestli o to mám zažádat nebo ne, aby nebyl někdo naštvanej.

trefulka
12. črc 2012

@luckamb nejsem proti uzamčení

ddanda
12. črc 2012

@luckamb nevím, no

luckamb
12. črc 2012

no ani já ne :D

flasinka
12. črc 2012

Holky ani já nejsem proti uzamčení 😉

jane_s
12. črc 2012

@luckamb jsem take klidne pro😉 dobrej napad Luci.

luckamb
12. črc 2012

Tak jsem psala adminům at mi poradí jak to udělat

airinka83
12. črc 2012

Holky nestíhám číst dozadu, nevím co je uzamčení tématu, každopádně se jdu s vámi rozloučit do pondělí, odběhnu se vdát a pak se vám vrátím! Dnes jsme novinku oznámili rodičům aby jim to nebylo líto, že se to dozví na svatbě, budeme to po společný diskuzi oznamovat tam, ať to dopadne jakkoliv. Jinak když se najím, mám pupek jak ve 4. měsíci, je to sranda. A do toho ta strašná únava, držte mi palce, ať si v sobotu neusnu na svý vlastní svatbě. Holky krásnej víkend! Bára

jane_s
12. črc 2012

@airinka83 Jéééé, tak si moooc užijte svatbu, vykročte do všeho pravou nohou a těším se na fotky..ať se daří a dobře se oznamuje ta úžasná zprávička😉 Hodně štěstíčka a předem gratuluji mladá paníííí😉

luckamb
12. črc 2012

Ahoj,

pokud jde o veřejnou diskuzi, mohu jí uzavřít, jen mi pošli link na diskuzi. Jakmile jí ale uzavřu, budeš muset vytvořit soukromou diskuzi, kde uvedeš vybrané uživatelky a založíš tak novou, soukromou, diskuzi. emoticon

Přehození již existující veřejné diskuze na soukromou tedy není možné.

tak tohle mi dorazilo, takže jdu udělat novou soukromou diskuzi a všem všechny co jsme tady tam dám a sem vám pak dám odkaz. A tahle se tím ukončí a budem už jen v té soukromé

luckamb
12. črc 2012

@airinka83 moc moc moc si to užij

petramarie
12. črc 2012

Holky, vcera jsem tu nebyla, musim docist zpetne. Jinak to zamcete, ale dejte pak vedet co a jak. 🙂

antana123
12. črc 2012

@luckamb jsem pro 😀
@ddanda najdu ti odkaz s popisem 😉
http://www.gest.cz/cz/crm_ivf.php?pg=1&PHPSESSI...

antana123
12. črc 2012

@airinka83 moc si to užíj 😉

ddanda
13. črc 2012

@antana123 díky za odkaz, tak o tom už jsem slyšla, jen jsem něvěděla že se to nzývá takto 😉

ddanda
13. črc 2012

Takže pro dnešek:

Těhulky
airinka83 (Bára).............TP 17.3.13........// 10.7.12....... 4. cyklus.....................kyselina listová plus

Snažilky
petramarie........................5 DC............. .....3. cyklus....................kyselina listova
jane_s...............................5 DC...................5. cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda..............................5 DC.................11. cyklus....................kyselina listová
terezet................................8 DC...................4. cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb...........................10DC.................11. cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................22 DC...................1. cyklus.....................nic
flasinka...........................22 DC...................4. cyklus.....................nic
inde..................................23 DC.................. 1. cyklus.....................nic
kkjanicka.........................30 DC.................. 4. cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
trefulka.............................31 DC...................12.cyklus...................mamavit
antana123.......................37 DC..................1. cyklus.....................kontryhel, farticare