Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@aguaverde to máš pravdu, ale stejně to mrzí... ale jejich škoda, vůbec neví o co přichází!!

luckamb
3. črc 2012

@airinka83
@kkjanicka holky, tak já mám výhodu, že jsem extrémně klidnej člověk. Takže mě nějaká svatba nemohla rozhodit. To byl víc vystreslej manžel a samozřejmě moje mamka. Ale tak nemusíte se bát i přes velké plánování pár věcí podle plánu neklaplo a i tak na to ráda vzpomínám.

@aguaverde jednou si budou sami sobě nadávat, že tam nešli a třebas se to někdy v budnoucnu srovná. Držím palce ať tě to moc nemrzí a zvládneš to i bez nich.

aguaverde
3. črc 2012

@luckamb 😉 neboj mě to mrzet nebude ...jejich chyba....my si to užijem ....bude to jen náš den a zkazit si ho nenecháme 🙂 🙂 🙂

luckamb
3. črc 2012

@aguaverde to je správný!!!

jane_s
3. črc 2012

@tercie 😀DD další nečenaká MS? TAky jí nečekám, Neděle nebo pondělí😉 tak holkyyyy snad už sakriš //😉 hodně štěstí přeji🙂

luckamb
3. črc 2012

@jane_s tobě taky :D Já už jsem tenhle měsíc ztracená :D

jane_s
3. črc 2012

@aguaverde Užijte si to naplno a po svém, a´t je to pro vás ten neeeej den na světě😉 držím pěstičky..aby i to mimi vyšlo🙂

jane_s
3. črc 2012

@luckamb Jak tooo?😉

luckamb
3. črc 2012

@jane_s protože už zase asi 5. den špiním. A já vždycky nejdřív týden špiním a pak dostanu MS a nikdo neví proč :D

jane_s
3. črc 2012

@luckamb Ale tak třeba přestane špinění a bude to tady🙂😉 nikdy nevíš kočko..mimochodem já to taky v neděli nebo v pondělí beztak dostanu, takže už si nedělám planý naděje..radši budu překvapená než zklamaná, minulý cyklus jsem si byla jistá že jsem v tom a pak jsem to akorát obulela a už fakt nechci:-/

luckamb
3. črc 2012

@jane_s No vzhledem k tomu, že to mám každý měsíc naprosto stejně, tak vím na 100% že nejpozději do pátku je tu mrcha jak na koni :D Ale co....je léto, sluníčko, grilovačky, chlastačky :D :D člověk si to musí užít. 😉

jane_s
3. črc 2012

@luckamb 😀DD v létě to snažení bude o to příjemné že?😉 Mě to taky už ani nevadí, jako v listopadu už to asi obrečím pokud pořád nic, ale budu věřit, že to do té doby vyjde😉 ale třeba fakt není nic ztraceno! Já jsem taky už s tím smířená, ale ono to je dobře že jo?😉 lepsí bejt překvapená, než zklamaná😉 koukej dát vědět, jestli došla nebo ne ju?

airinka83
3. črc 2012

@jane_s a máš nějaký příznaky? Já byla teď na procházce s pejskama a málem se to neudejchala na rovince, ale to je spíš dusnem před bouřkou než nečím jiným. JInak extrémně nafouklá si teda přijdu, s mojí postavou vypadám jak somálský dítě, ale to máš vždycky před MS...koketuju s myšlenkou, že si zítra ráno zkusim udělat test, přeci jenom už to budou 4 dny před...ve čtvrtek odjíždím do nedělě na Moravu, tak doufám, že to nechytnu v sobotu v autě 😠

jane_s
3. črc 2012

@airinka83 No mě je právě divný, že vůbec nic, sem tam mi píchne v podbřišku, ale to tak jednou za den..nafouklá nejsem výjimečně skoro vůbec, prsa mě nebolí od 2DPO do 6DPO jsem měla hustý bílý výtok, ten ale jen pryč..nemám ani akné zatím jako před MS a nebolí mě hlava, tak čekám kdy se to na mě sesype, počítám tak zítra, když to mám dostat v neděli..no sama jsem na to zvědavá..je fakt že mi je taky na omdlení, ale to bude spíš horkem..ty máš nějaké příznaky? Od kdy máš mít MS?😉

airinka83
3. črc 2012

@jane_s minulý měsíc jsem si myslela že na tuty těhotná jsem, měla jsem snad všechny příznaky, co se dají na netu vyčíst..únava, píchání pod pupíkem, prsa jako když mají explodovat, neustálý hlad, udělalo se mi špatně z vůně párků která mi normálně voní...a těhotná jsem nebyla. Teď to mám dostat v sobotu nebo neděli (cyklus mám 28- 33 dní) a zatím jsem jenom taková nafouknutá, ale jinak vůbec nic. Snažím se nepozorovat a nemyslet na to, což je nereálné, rozhodně mi ale není tak zle jako minulý měsíc.

jane_s
3. črc 2012

@airinka83 No přesně takhle jsem to měla já, měli jsme plodné dny na dovolené, romantika, tak jsme si užívali a já byla přesvědčená že to vyšlo, bolelo mě břicho hrozně, prso jedno šíleně, hlava, beďary všude, měla jsem pořád žravou..jenomže jsem to dostala☹ tak jsem byla zklamaná a je fakt že jsem se asi trapně hlídala jak jsem si byla jistá..a ono prd..no a když si to vezmu zpětně, tak hlad jsem měla proto, že jsem se na dovolený rozežrala a ostatní příznaky prostě jen silná MS no☹ žádná sláva.. ale teď zatím podezřelý klid, jiny mívám týden před nafouklý břicho, celá jsem taková zavodněná, nateklá..přijdu si jak kysna..bolí mě prsa a beďary na bradě se mi udělají a teď fakt je nějaký klid..tak asi přijde jen slabší MS.. Jééé tak taky čekáš na MS😉 tak mi pak musíš napsat ju? Já mám cyklus 28 dní..teď jsem ho jednou měla 27takže bych to neděle nebo pondělí měla dostat..budeš testovat dřív nebo počkáš jestli nepřijde MS? 😉

airinka83
4. črc 2012

@jane_s počkám do víkendu, ale nedoufám. Už od rána mě pekelně bolí podvozek, čekám to na sobotu. 😠 😠
Každopádně jsme tu 3 víkendový čekatelky- kkjanicka, ty a já, tak to by bylo, aby to alespoň jedné z nás nevyšlo!! 🙂

jane_s
4. črc 2012

@airinka83
@kkjanicka JJ holky, věřím, že snad aspoň jedné z nás to vyjde..Ty máš Janičko nějaké příznaky? Mě zatím jen pobolívá břicho..vždycky mě třeští i hlava, ta zatím nic, tak jsem opravdu zvědavá, ale moc velké naděje si nedávám.. Neboj se, sobota je ještě daleko, snad to bude něčím jiným než MS😉 Holky, kéž bychom se už dočkaly konečně že? Držím pěstičky a informujte😉 budete dělat TT?😉 nebo až se zpožděním?

aguaverde
4. črc 2012

Dobré ráno holky,
Bt mi ráno trochu klesla tak počítám s ms ... dneska asi už nedojde (v 95% mi dojde ráno) tak počítám zítra tak doufám že nebude dlouhá neb 13.7 na svatbě fakt ji už mít nechci 😀 😕 😕

aguaverde
4. črc 2012

jinak minulý měsíc před MS mne bolely prsa....teď začínají taky....nikdy za celej život co mám MS mne před ní prsa nebolely 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jane_s
4. črc 2012

@aguaverde JJ tak jestli MS přijde, tak ať zase brzy odejde, ať se můžete snažit dál a příště ať už do vyjde jasan?😉 Jinak mě minule hrozně prsa boleli, celkově jsem si myslela, že jsem v tom a nic..a teď zatím prsa nebolej, tak jsem ráda🙂 jsem zvědavá,co se z toho vyklube, ale asi tuším - v neděli MS:-/ klasika😀

aguaverde
4. črc 2012

@jane_s 😅 ráda bych ti slíbila že příště to vyjde ale bohužel nemůžu ale budu se snažit co to jde 😀 😀 😀
no uvidím...minulý měsíc sem měla MS jeden den ale dalších 10 špinila 😝 😝 😝 😝 😝 tak snad dojde brzo a bude jako normálně 3-4dny a ne jak minulý měsíc to by mne šlehlo 😠

jane_s
4. črc 2012

@aguaverde Tak ať to dobře dopadne..mě začíná bolet v podbřišku..takže už asi taky vím jak to celé tento měsíc opět dopadne..chjoooo 😝 to je fakt na zbláznění..no nevadí🙂))) snažení taky není k zahození že?😀

aguaverde
4. črc 2012

@jane_s Já třeba u Chár si byla jistá že ten měsíc to fakt nevyšlo,pobolíval mne podbříšek jako na ms....a nakonec tam byly // 😀 😕

jane_s
4. črc 2012

@aguaverde A měla si i jiné příznaky před dceruškou nebo jenom bolesti v podbřišku? Já totiž fakt nic jiného nemám, jindy už by mě snad bolela hlava, ale teď nic, fakt jen to divné pobolívání v podbřišku, ani prsa mě nebolí nic..tak si říkám, že to je asi klasika před MS!

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@jane_s příznaky nemám.. mám nízký tlak tak mě je tak blivno z těch veder.. řekla bych že jsem měla ovu o víkendu.. přítel říkal, že určitě zadělal na miminko 🙂, tak uvidíme, jak moc šikovný je a hnedka mi zvedal nohy 🙂 😀 .. tak uvidíme.. od včera ještě navíc řeším problémy v práci ohledně mého místa, tak do mě vjel trochu stresík, kterýmu se pořád tak bráním, aby bylo vše ok.. chjo.. přítel mě utěšoval, ať jsem v klidu, že se to nějak zvládne i kdyby tak mám být v klidu.. holky, je to mazec.. fakt.. ale budu myslet pozitivně.. včera jsme (asi za odměnu 🙂) byly v porodnici za švagrovou, v pondělí se jí narodila krásná holčička 🙂.. byla fakt nádherná.. a synek se mě ptal, jestli se mi líbí a jestli bych chtěla taky takové miminko, že on by moc chtěl!! Není prostě úžasnej?!! Ach jo.. tak uvidíme.. hlavně ať je vše v pořádku 🙂.. krásný den všem snažilkám 🙂

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@jane_s já jinak u Sebastianka neměla žádné příznaky 🙂, tedy ještě nižší tlak než normálně, ale otěhotněla jsem v červenci, tak byli vedra, tak to tomu taky pomohlo... a pak až prsa, ale to už jsem byla v 7tt.. A to jsem si udělala i test.. a jinak mi bylo ok.. tedy do doby než se dr. zeptal, zdali jsem v pořádku a jak se cítím a já celá v euforii (viděla jsem na utz srdíčko) jsem mu řekla, že jsem úplně v pohodě nic není.. a pak to začalo 🙂🙂 ale nebylo to tak hrozné.. hodně tomu pomohl ten nízký tlak 🙂 🙂

jane_s
4. črc 2012

@kkjanicka 😀DDD faaaakt, tak to je teda dobrej, že je takhle pohotovej a připravenej😀 NO to když přišel manžel z práce unavenej, tak já mu ukázala OVU testy a on "jeee zase dneska budeme dělat mimi"😀DD prej kvůli mě ví co je to ovulace😀DDD Já jsem taky v takovým podvědomím stresu, ale nechci být, tím si člověk tak max. ublíží že? Neboj se, bude dobře! Jééééé tak se takhle těší brouček na sourozence? To je krásný, tak se koukejte snažit, ať už to dopadne😉 A ty bys to měla teď o víkendu tady dostat teda?😉

luckamb
4. črc 2012

TAk já jsem 1DC ☹

aguaverde
4. črc 2012

@jane_s no měla sem citlivé prsa, v puse chuť jako by po železu, byla sem unavená, ale tohle všechno sem si uvědomila až po testu do té doby sem to nepozorovala pač sem si byla jistá žeten měsíc nic