Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

jane_s
9. črc 2012

@krevetaci No MS zatím fakt nic, ale ona přijde, bere mě břicho jako prase..no když nepřijde, tak zase nějak otestuju, ale asi to nemá cenu plácat ty testy zbytečně:-/ tak počkám třeba do středy a uvidím.. U mě moc není zvykem, že se to zpozdí víš? Tak se sama divím, ale každý měsíc je hold jiný..tak držím pěstičky, aby zítra nedošla😉

jane_s
9. črc 2012

@ddanda Ale ty jsi nahoře😀 ale v jiné tabulce vid?😀

flasinka
9. črc 2012

Ahoj holky, tak se nám to snaženíčko pěkně zkomplikovalo. 😠 Od patku mám průjem a šílené křeče v břiše,ty už naštěstí povolily. Včera mě přítel vezl na pohotovost,nic u mě nezjistili a dnes jsem byla u obvodni,dala mi neschopenku. 😒 Snad se mi to brzo spravi. Navíc mi volala sefova,ze na me v praci ceka ukol.Budu muset sama vsechno vypracovat a odzkouset. Snad se mi to povede a zvladnu ukol splnit. Sice to sem asi tak uplne nepatri,ale tak jsem se tesila na prijemne snazenicko a ted prd. 😒

jane_s
9. črc 2012

@flasinka Jejda, tak to je nepříjemné vid? A to jsi měla zrovna plodné dny, že se zkomplikovalo snaženíčko?:-/ držím pěstičky, hlavně ať jsi zase co nejdřív fit jasan? Snad to bude dobrý..teď asi něco řádí! Taky mám dnes průjem:-/

flasinka
9. črc 2012

Snažilky

ddanda............................1DC................11 cyklus...................kyselina listová
terezet............................. 4DC...................4cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb..........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................18DC................1cyklus....................nic
flasinka............................18 DC...............4cyklus...................nic
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
petramarie......................21DC................2 cyklus...................kyselina listova
kkjanicka........................26DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
jane_s............................29DC.................5cyklus....................kyselina listová, vitamin B
airinka83 (Bára)............31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus

jane_s
9. črc 2012

Seznam roste😀DD no holky vsadím se, že na tomhle listu zůstanu jednoho dne sama a vy se posunete v tabulce vzhůru😀DD

flasinka
9. črc 2012

@jane_s Jj,je to hodně nepříjemné,už mě nebaví neustale behat na zachod. Myslim,ze jsem mela zrovna plodne dny,ale nevim to jiste,pac testovat chci az od pristiho cyklu. Děkuju za podporu, snad to bude brzo OK a pak zase vletime na snazeni. 🙂 😎

petramarie
9. črc 2012

@luckamb vzdycky jsem citila, ze ji mam pravidelnou i doktor rikal necely rok zpet, ze funguju normal a ted to asi nejak zlobi. Clostil? ..k cemu je dobry? ( jsem zacatecnik, tak vim prd ) 🙂

ddanda
9. črc 2012

@jane_s nesejčkuj 🙂

petruska_rs
9. črc 2012

Holky tak jsem sem jen koukla a mám na vás otázku,začali jsme se snažit tento cyklus,jakýma vitamínama to můžeme podpořit?Moc děkuji za odpověď

jane_s
9. črc 2012

@kkjanicka TAk a MS je tady Janičko..chjooooo..no jo ale hlavně že už přišla a za pár dní zase nové snaženíčko😉 Asi se opiju😀 fakt že jo..tohle čekání je na budku!

jane_s
9. črc 2012

MALÁ ZMĚNA HOLKY, MOJE MS JE TADY😀 Mrcha jedna zase dorazila..ji zabiju už😀DDD

jane_s............................1DC.................5cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda............................1DC................11 cyklus...................kyselina listová
terezet............................. 4DC...................4cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb..........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................18DC................1cyklus....................nic
flasinka............................18 DC...............4cyklus...................nic
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
petramarie......................21DC................2 cyklus...................kyselina listova
kkjanicka........................26DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
airinka83 (Bára)............31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus

petramarie
9. črc 2012

@jane_s dej si aj na mě, mám to taky jekési dojebané všechno. 😀 Vlastně ani nevím, kdy se máme pořádně snažit, když mě zrazují ovu testy. Na budku. A ještě si ani dát nemůžu, pže mám ty antibiotika.... to je den 😠

petramarie
9. črc 2012

@petruska_rs koukni na tabulku pod tvým přízpěvkem na poslední sloupec 🙂

petruska_rs
9. črc 2012

@petramarie tak já zkusím tu listovku,tím se asi nic nezkazí,uvidíme jestli se zadaří,dnes se mi o tom i zdálo

petramarie
9. črc 2012

@petruska_rs jasanda, listovka.... tím nic nezkazíš 🙂

petramarie
9. črc 2012

Takže jakoooooooooo - 21. DC přišla MS.. NECHÁPU!!!! O týden dřív, na ovu testech 3. den duch.. ale MS přišla no. Opravdu už nevím, kdy teda tu ovu testovat.

Snažilky
petramarie.....................1DC...................3 cyklus...................kyselina listova
jane_s............................1DC...................5cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda...........................1DC................11 cyklus....................kyselina listová
terezet............................4DC..................4 cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb..........................6DC................11cyklus....................Clostilbegyt
veru324.........................18DC................1cyklus......................nic
flasinka..........................18 DC...............4cyklus......................nic
inde................................19DC............... 1cyklus......................nic
kkjanicka........................26DC............... 4cyklus......................mamvit, (přítel-selen/zinek)
airinka83 (Bára).............31DC............... 4cyklus......................kyselina listová plus

kkjanicka
autor
10. črc 2012

@jane_s to je mi líto, ale pozitivní zase je, že si v pořádku a vše funguje 🙂 😀 , moc jsem na tebe myslela.. Ale určitě to vyjde, prostě tomu věřím 🙂

ddanda
10. črc 2012

Takže si dovoluji updatovat naši tabulku:
petramarie........................2 DC............. .....3. cyklus....................kyselina listova
jane_s...............................2 DC...................5. cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda..............................2 DC.................11. cyklus....................kyselina listová
terezet................................5 DC...................4. cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb............................7 DC.................11. cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................19 DC...................1. cyklus.....................nic
flasinka...........................19 DC...................4. cyklus.....................nic
inde..................................20 DC.................. 1. cyklus.....................nic
kkjanicka.........................27 DC.................. 4. cyklus.....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
airinka83 (Bára).............32 DC.................. 4. cyklus.....................kyselina listová plus

Pokud je u Vás nějaká změna, opravte tabulku 😉

jane_s
10. črc 2012

@kkjanicka Děkuji moc Janičko..snad máš pravdu🙂 ono to přijde někdy, snad brzy že jo?😉

@ddanda Zase se opičím vid?😀 jsem hroznááááá...ale teď to dokážeme😀DD

kkjanicka
autor
10. črc 2012

@jane_s určitě jo, holky 🙂, určitě ty // čárky budou 🙂

jane_s
10. črc 2012

@petramarie A já jsem asi blondata a asi to strkáme snad už fakt do jiný dirky😀DD nebo nevím kde je pořád chyba😀

airinka83
10. črc 2012

Dobré ráno holky. Tak já 32 DC, ale..v noci nás vzbudila kočka dusící se chlupama, tak jsem šla na záchod a zkusila test..s citlivostí 10, mám ho poprvé a na obale píšou, že rozpozná graviditu 5-7 den od oplození. Výsledek- jedna čárka. Tak jsem z toho jelen a přemýšlím, jestli se objednat na krev, abych do soboty měla jasno 😕

jane_s
10. črc 2012

@airinka83 Tak krev by byla asi jistější no🙂 to je fakt..a testovala jsi i ráno?🙂 To je nejlepší z ranní moči!

airinka83
10. črc 2012

@jane_s to je mi líto že to přišlo, je to frustrující.. 😨

v druhým okně čtu případ tý 20ti letý cikánky co jí údajně unesli dítě a kroutím hlavou nad tím, jak je možné, že má ve 20 letech 3 děti. Jestli oni to mají opravdu tak, že souloží pořád bez ochrany anebo si jednou vrznou a pokaždý z toho vzejde dítě. O to víc mě mrzí, že jsou tady holky, co se snaží skoro rok a nejde to..není to fér, ale naštěstí už žijeme v generaci, kde nemít dítě do 21 let rovná se společenské sebevraždě. Takže pořád je relativně ještě čas

jane_s
10. črc 2012

@petramarie Jako fakt už Ti přišla jo? To snad není možný..a není to jen špinění, že bys byla v tom?

airinka83
10. črc 2012

@jane_s zkoušela a pokud se za ducha bere to, že vidim jakoby tu druhou čárku a za normálních okolností ani nevím kde by měla být, tak tam opět byl duch.

jane_s
10. črc 2012

@airinka83 😀D no tak to si zajdi na krev pokud chceš jistotu a je to😉 držím pěstičky!

luckamb
10. črc 2012

@airinka83 to chce fakt zkoušet z ranní moči.

@ddanda
@jane_s
@petramarie jste se do toho opřely a a opičíte se jedna po druhé?? 😀
@petramarie Jinak MS ti přišla brzo, ale takhle mě zlobí občas taky, takže si z toho nic nedělej. Clostil je na podporu ovulace. VYrostou po něm folikuly a pak ti ještě dr může píchnou Pregnyl aby ten folikul na 100% prasknul a byla tam zralá vajíčka. Ale je jen na předpis.

luckamb
10. črc 2012

Jinak všem přeju dobré rájno :D D