Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

veru324
11. črc 2012

@airinka83 to není žádnej duch🙂 držím palce, ať ti dr.potvrdí, že je to tam🙂

airinka83
11. črc 2012

@veru324 tak jen duchočárka 🙂

airinka83
11. črc 2012

@ddanda děkuju moc, jsem uplně naměkko, vůbec jsem nedoufala, že by to mohlo vyjít

ddanda
11. črc 2012

@airinka83 no to ti věřím, taky bych byla 🙂 Jak dlouho jste se snažili?

ddanda
11. črc 2012

@airinka83 Už jsem to našla, od února, že? A v sobotu máš svatbu?

airinka83
11. črc 2012

@ddanda jo tak to je.. takže bych to ráda měla potvrzený od doktora, ale prý chce až 6-7 týden, takže budu muset hodit očko 😉

luckamb
11. črc 2012

@airinka83 super, krásný čárky. Gratuluju!!!!!!!!!! Můžu tě loupnout mezi těhule???? nEBO JEŠTĚ NE? Ať máme tu tabulku veselejší. :D Akorát si spočítej termín porodu. 😉

@ddanda já sedím v kanceláři v pojišťovně a čekám na lidi : d Jsem tu už 10let a 4 měsíce :D

ddanda
11. črc 2012

@luckamb tak to už patříš skoro mezi inventář, co? 😀 On ten čas letí......

ddanda
11. črc 2012

@airinka83 Už to chceš na svatbě pouštět do světa?

jane_s
11. črc 2012

@airinka83 juuuu no to je skvelyyyyy..tak dalsi z nas to dokazala..bomba!:-*

jane_s
11. črc 2012

@ddanda Tak se nam zacina kratit seznam nas snazilek a plnit seznam tehulek😀 ja nechci zustat v tom seznamu nakonec sama..pomoooooc😀
@luckamb

luckamb
11. črc 2012

@ddanda to jo no, jsem takvoej inventář :D

luckamb
11. črc 2012

@jane_s holky něco mi uniklo? Těhulku máme zatím jen tuhle jednu, ne???
Jinak bu´d v klidu Jani, já už jsem tam rok a člověk si zvykne :D :D :D

airinka83
11. črc 2012

holky já jsem pořád jako mlze, že se mi to jen zdá.. nemůžu se dovolat doktorovi, přemýšlím jestli to říct na svatbě jak píše @ddanda nebo ne, všichni si se mnou budou chtít dát panáka a na co se budu vymlovat. 😕 .ježiš marjá, já myslím, že to stejně nevydržím, jsem kecka. Ale zároveň mám taky pochybnosti, co když to teď všem rozhlásím (v sobotu to bude přesně začátek 6 týdne) a pak něco nedopadne? Co myslíte? Něco na tom, že do 3 měsíce se to nemá říkat asi přece jenom bude.. 😒

jane_s
11. črc 2012

@luckamb no tento tyden uz je to druha nova😉 neeee ja si na to nechci zvykat😀😀😀 ale co mi zbyde ze? No snad me v tom samotnou nenechate a dopadne to vsem!😉

jane_s
11. črc 2012

@airinka83 Ja bych to taky radsi nezakrikla..ale stejne bych to nevydrzela asi😀 je to tak pul na pul ze?

antana123
11. črc 2012

Ahoj holky mohla bych se k vám přidat????
@luckamb tak mě tady máš 😀

airinka83
11. črc 2012

@jane_s a teď babo raď. Napadlo mě říct rodině před obědem, že jsem svému muži neříkala ANO sama, což by určitě mělo efekt ten, že by se na mě vrhly moje babičky a řešil by se pupek a svatba by šla stranou. A sakra, tomu mýmu chlapovi jsem to mohla říct taky nějak víc romanticky než mu strčit test pod nos když spal.. 😀

holky necháte si mě tu i když budu otravná euforická těhule? Mě se tu s váma líbí 🙂

jane_s
11. črc 2012

@antana123 budeme moc radi. sup..pridat se k nam do tabulky😀😉 Lucka zavedla novy system😉 jak dlouho se snazite?🙂

luckamb
11. črc 2012

@airinka83 a můžu tě dát k těhulím? jiNAK JÁ TO VOLALA VŠEM HNED JAK JSEM POČŮRALA PAPÍREK. Žádný tajení do 3. měsíce :D

@jane_s a kdo byl ta první těhule?

@antana123 ahooooooooooooooj

jane_s
11. črc 2012

@airinka83 jasne..ze si Te tady nechame. s nama si to zacala tak se nas jen tak nezbavis😀 tedime se na foto briska😉 jinak stejne to pak nevydrzis a reknes to😀 ale pockala bych do odpoledne😉 at se to nejdriv mota kolem svatby😉

jane_s
11. črc 2012

@luckamb ona je v jinem foru asi..ma v nicku Maruska😉

ddanda
11. črc 2012

@airinka83 No jak myslíš, já bych to nechtěla říkat tak moc brzy, ale záleží an tobě. Já bych si určitě nějaký alkohol i dala, ještě to jakože nevíš 😉 Tak se vymluv, že chceš vydržet na svatební noc 😀 a můžeš si snimi připíjet jednou skleničkou vína třeba. Ale to je čistě jen na tobě. Ale je fakt, že svatba je nejlepší příležitost. Manželovi jsi to mohla sdělit na svatbě, to by bylo romantický, ale chápu tě, že jsi za ním běžela hned s testem 😀

antana123
11. črc 2012

@jane_s snažíme se od ledna 2011 😀 ted jsme měli pauzu na 4měsíce tak ted je to první cyklus
@luckamb čuuus jaké chceš údaje???Aneta 28 1cyklus kontryhel a ferticare a dneska jsem 35DC a ducha na testu mám 😀

luckamb
11. črc 2012

@antana123 Anetko o stránku dřív je dnešní tabulka, tak se tam loupni.

airinka83
11. črc 2012

@luckamb tak asi můžeš! 😀 jinak termín porodu mi ukazuje 17.3.2013 (hehe, 14.3 má narozky moje segra a můj děda, tak to bude dáreček)

@jane_s asi to tak dopadne 🙂

luckamb
11. črc 2012

@airinka83 jdu na tooooo

antana123
11. črc 2012

@luckamb ok 😉

airinka83
11. črc 2012

@ddanda to byl takovej zkrat, že jsem nepřemýšlela a hned mu to ukázala. Ale on stejně čeká na potvrzení od doktora, takže asi napíšu nějakej milostnej dopis a na konci bude, že bude táta. Zase na druhou stranu, říct mu až na svatbě by na něj chudáka bylo už možná moc, takhle má nervy v kýblu a co ještě tohle. Pak by se mi samou radostí opil do němoty..což bude ale asi stejně 😀

luckamb
11. črc 2012

Těhulky
airinka83 (Bára).............TP 17.3.13........// 10.7.12....... 4. cyklus.....................kyselina listová plus

Snažilky
petramarie........................3 DC............. .....3. cyklus....................kyselina listova
jane_s...............................3 DC...................5. cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda..............................3 DC.................11. cyklus....................kyselina listová
terezet................................6 DC...................4. cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb............................8 DC.................11. cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................20 DC...................1. cyklus.....................nic
flasinka...........................20 DC...................4. cyklus.....................nic
inde..................................21 DC.................. 1. cyklus.....................nic
kkjanicka.........................28 DC.................. 4. cyklus.....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
antana123.......................35 DC..................1. cyklus......................kontryhel, farticare