Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

ddanda
9. črc 2012

@luckamb promiň, nedošlo mi hned jak to udělat. Dík za doplnění do tabulky 😉

kkjanicka
autor
9. črc 2012

@luckamb takže dnes 26DC a děkuji za odpověď 🙂

luckamb
9. črc 2012

Těhulky
přezdívka........nalezení //..................TP.............kolik cyklů se snažila...................vitamíny

Snažilky
ddanda............................1DC................11 cyklus...................kyselina listová
luckamb...........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
kkjanicka........................26DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
airinka83 (Bára)............31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus

luckamb
9. črc 2012

@kkjanicka nemáš vůbec za co 😉

jane_s
9. črc 2012

ddanda............................1DC................11 cyklus...................kyselina listová
luckamb...........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
kkjanicka........................... DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
airinka83 (Bára)...........31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus
jane_s...............................29DC..............5cyklus...................kyselina listová, vitamin B
@luckamb

jane_s
9. črc 2012

Tak můžete pokračovat další holčičky🙂)))) doufám, že se ze snažilek stanou těhulky co nejdříve😉 ale já jí budu dnes přepisovat☹ budu totiž 1DC!

luckamb
9. črc 2012

Těhulky
přezdívka........nalezení //..................TP.............kolik cyklů se snažila...................vitamíny

Snažilky
ddanda............................1DC................11 cyklus...................kyselina listová
luckamb...........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
kkjanicka........................26DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
jane_s............................29DC.................5cyklus....................kyselina listová, vitamin B
airinka83 (Bára)............31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus

luckamb
9. črc 2012

@jane_s akorát jsem tě přehodila na správné místo tabulky :D

airinka83
9. črc 2012

@jane_s hele to už jsi říkala včera a taky nic, tak nevěš hlavu 😉 😉 ..třeba z toho mýho duchu taky ještě nic nedopadne, bolesti mám pořád stejný, ale dokud nepřijde, tak hlavu vzhůru!

jane_s
9. črc 2012

@airinka83 NO jo, ale já tam mám sněho bílo, podle mě už bych taky měla ducha víš? Takže naděje si nedávám už žádný.. prostě klasika no..co se dá dělat🙂 ale tak aspoň že někomu to vyšlo, moc Ti to přeju😉

luckamb
9. črc 2012

@airinka83 duch zesílí, uvidíš

@jane_s neboj, však ono to vyjde
Já jdu holky v pátek na utz, aby jsem zjistili jak zabral Clostil. TAk uvidíme.

petramarie
9. črc 2012

Snažilky
ddanda............................1DC................11 cyklus...................kyselina listová
luckamb...........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
petramarie.......................21DC................2 cyklus...................kyselina listova
kkjanicka........................26DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
jane_s............................29DC.................5cyklus....................kyselina listová, vitamin B
airinka83 (Bára)............31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus

terezet
9. črc 2012

Snažilky
ddanda............................1DC................11 cyklus...................kyselina listová
luckamb...........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
petramarie.......................21DC................2 cyklus...................kyselina listova
kkjanicka........................26DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
jane_s............................29DC.................5cyklus....................kyselina listová, vitamin B
airinka83 (Bára)............31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus
terezet.............................4DC...................4cyklus....................kontryhelový čaj

petramarie
9. črc 2012

@jane_s nestresuj kočko, sama jsi několikrát psala, že bílo se může ukazovat i několik dní a přitom můžeš být těhulka. Hlavní je, že MS nedorazila. 🙂
@airinka83 mooooooooooc gratuluju k dušíkovi, hlavně ať sílí a je vše v pořádku.

Jinak já mám 21. DC minimálního ducha na ovu testech 3. den, ale to je jakože nic. MS mívám 26. DC. Takže tomu fakt nerozumím. Minulý cyklus jsem měla 3 dny zpoždění, takže se mi to asi natáhlo.. ale sumasumárum jsem bez OVU, kterou testuju od 10. DC do dneška 21. DC. Takže buďte rády kočičky, kterým vychází // aspoň na ovu testech. 🙂

petramarie
9. črc 2012

@terezet moja, zařadit podle DC 😉
ddanda............................1DC................11 cyklus...................kyselina listová
terezet.............................4DC...................4cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb...........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
petramarie.......................21DC................2 cyklus...................kyselina listova
kkjanicka........................26DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
jane_s............................29DC.................5cyklus....................kyselina listová, vitamin B
airinka83 (Bára)............31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus

terezet
9. črc 2012

@petramarie aha, díky🙂

luckamb
9. črc 2012

krásně nám ta tabulka roste :D
@petramarie a nemohla být ovu ještě před tím 10DC?

petramarie
9. črc 2012

@luckamb já ti nevím čoveče, vždycky jsem měla všechno jak hodinky..... jebne mi z toho. 🙂 OVU mohla být před 10. DC, ale teď poslední 3 dny (19. 20. 21. DC) mám na testech miniduchy.....

jane_s
9. črc 2012

@petramarie No jo, pořád na ní čekám, břicho bolí tak zvláštně dole, ale MS zatím nikde, tak si na ní počkám😉 ach jo, to čekání je věčné že? Jsem zvědavá, jak Ti to dopadne, dej vědět..držím Ti pěstičky!

luckamb
9. črc 2012

@petramarie tak třeba tenhle cyklus bude dlouhej a ovu teprve dorazí. Uvidíš.
@jane_s a tys test už zkoušela?

petramarie
9. črc 2012

@jane_s uvidíš, že to bude dobrý. Mně nemá co dopadnout ...já nemám ovu 😅

jane_s
9. črc 2012

@luckamb Ano zkoušela jsem ho dnes ráno a sněho bílo ani žádný duch☹ takže fakt nejsem těhu:-/ nedá se nic dělat, počkáme na další pokus no!

jane_s
9. črc 2012

@petramarie Ale mááááš, jen testy to nějak nepobraly, ale máš, uvidíš!!!!

luckamb
9. črc 2012

@petramarie hele tak na ovu stačí Clostil a dorazí ... takže i kdyby nebyla dá se tomu lehce pomoct 😉
@jane_s ale tak i ty pokusy jsou hezký, ne? :D

krevetaci
9. črc 2012

@jane_s ale ještě pořád ti MS nedorazila, takže šance je!!!!!!

airinka83
9. črc 2012

@jane_s mojí kamarádce se loni ukázal duch 39 DC a 2 čárky až 43 DC! 🙂 Teď jsem byla u švadleny pro svatební šaty a ona: " zatáhněte břicho! " no a já, že mi to moc nejde, pochopila a říkala, že když čekala svoje druhý dítě v 36 letech, tak si byla jistá, že je těhotná, v pátým týdnu šla k MuDr., ten jí poslal domů s tím že není a potvrdil to až v 7 týdnu.. takže příroda je mocná a dokud není MS, není ztraceno nic

@petramarie děkuju, teď mu dopřávám k obědu 3 kuřecí řízky, tak ještě aby nesílil! 🙂

jane_s
9. črc 2012

@krevetaci No sama jsem na to zvědavá, jak to dopadne, břicho teď bolí teda fest, ale to už bolelo večer a nic nepřišlo☹ Mám pocit, že ale přijde co by dup!
A jak ty?😉

@airinka83 No kéž bych měla takové štěstí, ale moc tomu nevěřím🙂 to by u mě ani nebylo možný, že by to dopadlo dobře🙂)) Tak ale počkám na tu zatracenou MS😀 jsem mívala cykly 27 nebo 28DC a teď už to bude 30DC a ona nikde, bůh ví kde se touhlá..😉 dám vědět jakmile dorazí potvůrka🙂

ddanda
9. črc 2012

@luckamb Já už chci do uplně horního řádečku naší tabulky ☹ 😀

veru324
9. črc 2012

Snažilky🙂

ddanda............................1DC................11 cyklus...................kyselina listová
terezet............................. 4DC...................4cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb..........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................18DC................1cyklus....................nic
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
petramarie......................21DC................2 cyklus...................kyselina listova
kkjanicka........................26DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
jane_s............................29DC.................5cyklus....................kyselina listová, vitamin B
airinka83 (Bára)............31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus

krevetaci
9. črc 2012

@jane_s
já jí čekám zítra, tak držím palce, kdy budeš zase testovat?