Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

jane_s
10. črc 2012

@luckamb
@ddanda
@petramarie Ano ano😀 opičíme se, že holky?
Už jsme tři co máme 2DC😀 tak to by bylo aby nebylo, teď to někomu musí vyjít v dalším cyklu😉
Taky přeji dobré ránko😉

luckamb
10. črc 2012

@jane_s no uvidíme, budeme si držet palce.
Ty jo venku je krásně. A já si budu muset dneska poklidit v kanclu. A vůbec se mi nechce. RAdši bych se s malou válela u bazénku.

jane_s
10. črc 2012

@luckamb Jj je tam krásně a ani ne takové vedro, fakt příjemně🙂 Tak šup poklidit a pak váleníčko😉

luckamb
10. črc 2012

@jane_s no to neklapne, jsem v práci až do 4 ☹

ddanda
10. črc 2012

@luckamb copak nejsi ma MD? 😉

luckamb
10. črc 2012

@ddanda chodím do práce už od března. Nejdřív jen občas, pak trochu víc a teď už každy den. Ale tak na 3/4 úvazku.

luckamb
10. črc 2012

Mě ta práce začla hrozně brzo chybět :D Malá je u mamky, takže je maximálně spokejná. Kdybych jí musela dát do jeslí, tak bych si to asi taky rozmyslela s tou prací, ale takhle nebylo co řešit. Navíc nám odešla holčina co tu byla po dobu mojí MD místo mě, tak to tak nějak vyšlo. Stejně jsme si rodičák dala akorát na dva roky a to bude teď v srpnu. Tak jsem šla holt o půl roku dřív. Původní plán byl, že navážu z jedný mateřský na druhou a že budu mít děti dva roky od sebe. No tak tenhle plán nevyšel, takže tak.

ddanda
10. črc 2012

@luckamb to je právě risk, taky bych si dala mateřskou ráda na 2 roky, ale když vidím jak se mažeme s prvním těhotenstvím, tak už mám teď obavu o to druhé 🙂 Tak to je fajn, taky bych byla ráda, když bych mohla chodit do práce občas při mateřské, ale moje mamka už není nejmladší a moje děti nebudou její jediná vnoučata, tak bych ji nemohla tak zatěžovat. Ale ty to máš fajn. Ale to jsou jen mé plány něčeho, co ještě zdaleka nemám 🙂

luckamb
10. črc 2012

@ddanda jj, plánovat nemá cenu. Ono to nakonec vyplyne ze situace. 😉 Mě právě dr. tenkrát řekla, že druhé už bude na to tata, takže mám být v klidu :D

jane_s
10. črc 2012

@luckamb To se někdo má, že to bude na to tata😀DD Já chci takyyyyyy... 😉

luckamb
10. črc 2012

@jane_s no ono na to tata trvá už od loňského června, takže to je malinko jiný na totatata než jsem si představovala :D

petramarie
10. črc 2012

Dobré ráááááno národe! 😎 Venku pěkně, já kašlu jak za nároďák - antibiotika ňááák nezabíraj, takže půjdu na poradu k doktovi.

@luckamb ahojky, 🙂 já vím, že se to může občas stát, ale nejvíc mě štve to, že když jsem byla před necelým rokem na nějaké prohlídce, nastupovala ovulace normálně, ještě mi ty vaječníky doktor vyfotil, bylo to kolem půlky cyklu a teď?? 10.-21. DC na ovu testech nic a pak 3 dny duch a večer MS, která přišla o týden dřív. Asi zajdu na kontrolu nebo co.

@jane_s normální silné kramoše.. ☹ Tak to teď máme stejně i s ddandou, holky 🙂

luckamb
10. črc 2012

@petramarie jj, zkus skočit k dr. ať mrkne jeslti ovu je nebo ne a budeš mít klid a jistotu.

jane_s
10. črc 2012

@petramarie 😀 jj máme to na den stejné...tak snad dopadne už i ta OVU pořádná a klapne to nám všem😉 musíííííííííííííííííí!!!

luckamb
10. črc 2012

@jane_s
@petramarie
@ddanda tak to by byla pecka kdyby jste našli všechny tři //......si domluvte den D kdy budte testovat on-line spolu :D :D :D Jo a chci u toho bejt taky on-line :D

jane_s
10. črc 2012

@luckamb
@petramarie
@ddanda Jasnýýýý, všechny Tři sedneme na mísu, počůráme testy😀 a pak to vyhodnotíme on-line tak jooo😀DD ale kéž by to vyšlo všem třem..nejhorší pak je když 2 ano a jedné ne..při mém "štěstí" vím kdo by ten zhýralec byl😀DDD

airinka83
10. črc 2012

Holky já to v práci do 14 hodin nevydržím jak se mi chce brutálně spát...utrpení svatého Jeremiáše 🙄 🙄

jane_s
10. črc 2012

@airinka83 To znám někdy a po obědě to je pak vůbec průšvih😀 a jako těhu to musí bejt totální utrpení😀

airinka83
10. črc 2012

😀 já myslím, že to bude jen nízkej tlak, teď začalo lejt, práce žádná není, takže jen tupě koukám do PC..no nic, jdu si udělat další kafe nebo fakt neudržím víčka 😖

ddanda
10. črc 2012

@airinka83 tak já ti nějakou práci pošlu. Tím že furt čučím na koníka, tak se mi to tu kupí 😀 Ne, nic spěchavýho, na ty si čas najdu.

ddanda
10. črc 2012

@jane_s @luckamb @petramarie Takže za měsíc budeme spolu čůrat online 😉 Už se těšííím 😀

jane_s
10. črc 2012

@ddanda Práce počká, konik je koník Dani😀DD

ddanda
10. črc 2012

@jane_s tak já to přepošlu šéfovi, jo? 😀

jane_s
10. črc 2012

@ddanda 😀 jasný a pozdravuj ho😀 bysme třeba koukali, jak by se šéf zasekl na koníkovi😀DD

ddanda
10. črc 2012

@jane_s myslíš že by se tu ještě něco přičil? 🙂

jane_s
10. črc 2012

@ddanda Kolik, že mu je let?🙂))

ddanda
10. črc 2012

@jane_s dost, ten už má odpracováno, má 3 děti 😉

luckamb
10. črc 2012

@airinka83 zkoušela si ještě nějakej další test? Nebo jen ten v noci?

@jane_s zhýralec prej :D I kdyby to vyšlo jen jedné je to úspěch. Ale držím vám palce všem třem holčiny.

luckamb
10. črc 2012

vidím to vaše hromadné testování na 8.8. to je takové magické datum :D

jane_s
10. črc 2012

@luckamb 8.8. jasný, beru😀 dobrý datum na to bejt šťastná nebo si pobulet😀DD tak jooo, tak jsme domluvený..8.8. v 8 hod lulání😀DD