Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

luckamb
12. črc 2012

@jane_s já sedím v práci a těším se na oběd :D

flasinka
12. črc 2012

@jane_s To je jasný žádný béčka nejsme. 😉 Já myslím,že se mnou to potom taky zrovna sekne. 😀 😀 😀 Až jednoho krásného dne najdu // tak štěstím asi zešílím. 😀 😀 😀

jane_s
12. črc 2012

@flasinka 😀 přesně, vůbec si to nedokážu představit, že je tam někdy objevím 😀 😀 a pak asi budu skákat radostí do stropu že se bouchnu do hlavy😀 a tep bude tak 220 za minutu😀

flasinka
12. črc 2012

@jane_s 😀 😀 😀 😀 😀 to je dobrý,věřím že se brzo dočkáme té šílené radosti. Já se radši budu snažit moc neskákat ,páč bych mohla skončit na střeše, máme podkrovní byteček. 😀 😀 😀 😀

jane_s
12. črc 2012

@flasinka 😀DD to jo teda, ještě bys pak spadla ze střechy rovnou dolů na znak a bylo by po všem 😀 😀 😀 takže prosím opravdu nikam neskákej, jen tak mírně si nadskoč jako 😀 😀 😀 no už aby to bylo..musíme se informovat pořádně 😉

flasinka
12. črc 2012

@jane_s 😀 😀 😀 😀 😀 Se teď tady pomalu válím pod stolem smíchy. 😀 😀 😀 😀 Neboj budu se krotit a jen si tak poskočím mírně. 😀 😀 😀 Jak říkáš, už aby to bylo. 😉 Informovat se musíme,to je jasný. 🙂

jane_s
12. črc 2012

@flasinka 😀 😀 😀 tak to jsem ráda, smích je nejlepší lék hlavně na psychiku..na duši, takže čím víc se budeme smát, tím rychleji budeme mít prcky v bříškách, ale zase pozor s mírou, pokud se člověk směje všemu, to už zase hraničí s tím, že si bude muset udělat výlet do Havlíčkova Brodu nebo Bohnic 😀 😀 😀 všeho moc škodí...

flasinka
12. črc 2012

@jane_s 😀 😀 😀 To jo,nerada bych , aby mě ještě zavřeli do blázince. To by potom bylo po snaženíčku. Jak mě zítra doktorka neukončí neschopenku tak mě ten smích přejde raz dva. Snad už mě pustí do práce, ale jelikož dneska opět průjem,tak nevím nevím. 😖 😒 Už abych byla úplně OK nebo mě trefí. 😉

jane_s
12. črc 2012

@flasinka 😀 😀 no nedovedu si to snažení přes klícku v blázinci představit😀DDD snad by měla aspoň nějaké otvory, že by nás v plodné dny přišli manželé navštívit😀 😀 😀 😀 Nééé smích Tě nesmí přejít, dopadne to dobře uvidíš, dej mi vědět ano?😉 Budeš už zdravá jako rybička a budete se dál snažit ano? Ty teď čekáš někdy MS?🙂

flasinka
12. črc 2012

@jane_s 😀 😀 😀 😀 Třeba by je k nám občas pustili až na pokoj, aby jsme ty plodné dny využily. 😀 😀 Určitě dám zítra vědět jak jsem dopadla,v to doufám,že už budu zdravá. Čekám ji někdy kolem 22.7, takže ještě má několik dní čas mrška. 😉 😎

jane_s
12. črc 2012

Holčičky, Mám do seznamu další snažilku trefulku, co se k nám ráda připojí:
Snažilky
petramarie........................4 DC............. .....3. cyklus....................kyselina listova
jane_s...............................4 DC...................5. cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda..............................4 DC.................11. cyklus....................kyselina listová
terezet................................7 DC...................4. cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb............................9 DC.................11. cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................21 DC...................1. cyklus.....................nic
flasinka...........................21 DC...................4. cyklus.....................nic
inde..................................22 DC.................. 1. cyklus.....................nic
kkjanicka.........................29 DC.................. 4. cyklus.....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
trefulka............................30 DC...................12.cyklus..................mamavit
antana123.......................36 DC..................1. cyklus......................kontryhel, farticare

jane_s
12. črc 2012

@flasinka No jestli už jsi fit, tak šup snaženíčko, třeba to dopadne, teď bys měla mít někdy OVU hm?😉

flasinka
12. črc 2012

@jane_s Nevím kdy mám přesně OVU, pokud by to teď ještě nedopadlo,tak chci příští cyklus určitě vyzkoušet ovutestíky,abych věděla jestli ji mám a kdy. 😉 Třeba bude i snaženíčko, dneska když mě můj volal,tak mi říkal,že už abych byla zdravá,že už má chutě. 😀 😀

jane_s
12. črc 2012

@flasinka 😀 Tak to bude mít zásobu miminek dost velkou, tak na něj dneska ještě skoč a třeba budeš koukat a MS už nikdy nedorazí hm?😉

antana123
12. črc 2012

Ahoj holky byla jsem na gyndě dneska a dopadlo to takto:
dle UTZ to na těhu nevypadá(pro sichr mi vzala krev zítra budou výsledky)
ale domluvili jsme se ted jak to dostanu na HP a hned mě objedná na laparo nejdřív půjdu v srpnu

jane_s
12. črc 2012

@antana123 TAk uvidíš zítra z té krve, tfuj tfuj, nikdy není nic ztracené! Držím pěstičky, aby to všechno dobře dopadlo!

antana123
12. črc 2012

@jane_s díky jsi zlatá ale moc tomu nedávám,ale jsme ráda za HP a tu laparku třeba u mě konečně něco najdou 🙂

jane_s
12. črc 2012

@antana123 To víš že jo, je dobré, že to řešíš a vyhledáváš pomoc, pak to dobře dopadne uvidíš😉 jsme tady na tom všichni stejně, budeme se podporovat a to vám holky říkám, že to všechny v tomhle roce dokážeme jasan?😉

antana123
12. črc 2012

@jane_s jasan 😀

ddanda
12. črc 2012

@antana123 proč na laparo?

flasinka
12. črc 2012

@jane_s Zkusím se na něj vrhnout 😀 😀 a třeba to klapne. 😉

antana123
12. črc 2012

@ddanda hele snažíme se 1,5 roku muž spermio ok já byůla 6 cyklů na clostilu a pořád nic a v centru doporučují IUI tak mě i proto posílá at je jistota že jsou průchodné a já to i chtěla

luckamb
12. črc 2012

Těhulky
airinka83 (Bára).............TP 17.3.13........// 10.7.12....... 4. cyklus.....................kyselina listová plus

Snažilky
petramarie........................4 DC............. .....3. cyklus....................kyselina listova
jane_s...............................4 DC...................5. cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda..............................4 DC.................11. cyklus....................kyselina listová
terezet................................7 DC...................4. cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb............................9 DC.................11. cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................21 DC...................1. cyklus.....................nic
flasinka...........................21 DC...................4. cyklus.....................nic
inde..................................22 DC.................. 1. cyklus.....................nic
kkjanicka.........................29 DC.................. 4. cyklus.....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
trefulka............................30 DC...................12.cyklus....................mamavit
antana123.......................36 DC..................1. cyklus......................kontryhel, farticare

luckamb
12. črc 2012

@jane_s vypadla nám tam těhulka :D a to by byla škoda

jane_s
12. črc 2012

@luckamb Nebooooj, s tou počítám😀 do zítřejší tabulky by tam byla raz dva😀 nechtěla jsem se tady tak roztahovat😀DD ale myslím na ní, to je jasný jako facka Luciiiii😉

luckamb
12. črc 2012

@jane_s a kde je @trefulka ????

trefulka
12. črc 2012

@luckamb Tady jsem 😎

luckamb
12. črc 2012

@trefulka já myslela, že zůstaneš v utajení :D

luckamb
12. črc 2012

@trefulka heleee, Mladá Boleslav :D

trefulka
12. črc 2012

@luckamb Svět je ale malej :D