Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@jane_s 😀 😀 😀 ti chlapi jsou úžasní a roztomilý, když na to přijde.. přítel na mě minule hrozně vyjeveně koukal, když jsem mu říkala, že pokud není ovu nemůže se udělat mimi, že je to jen krásnej trénink 🙂.. jsem to nechtěla tuten měsíc hrotit, tak jsem mu to řekla "na poslední" chvíli a přemlouval mě, abych přijela dřív domů z práce, že zaděláme 🙂.. a když jsem přišla, Sebíček zůstal venku s dětmi, tak na mě vlítnul a držel mi nohy, strašně mě překvapil 🙂 😀 a potěšil. není z těch co moc něco projevují či prožívají (já to bohatě zvládnu za 2 🙂).. Jojo, už by jsme s tím měli něco dělat 🙂 🙂.. Je prostě skvělej, oba jsou úžasní 🙂.. Jsem ráda, že je mám.. jsou středem mého vesmíru 🙂 a dle toho vypadá i naše svatba 🙂, máme připraveno loutkové divadlo, skákací hrad, pána s tvarovatelnými balonky, pouštění lampionků štěstí na vodu .-) a DJ jsem domluvená, že pro dětičky taky bude 🙂.. MS mám dostat příští víkend, na svatební den nejhorší den z ms ☹.. ale snažím se to brát pozitivně, prostě když dojde, taky fajn, jsem v pořádku, nemusím na vyvolávání, ovu taky je, tak vlastně vše OK 🙂.. jen asi začnu měřit, jsem taky zvědavá, jak to funguje 🙂..

jane_s
4. črc 2012

@kkjanicka Já už jsem se právě bála, že je to ztracený, když zas tak žádné příznaky nemám..hodně holek totiž popisuje, jak už od 6DPO mají příznaky, tak jsem si říkala, že je opět po všem..tak snad naděje opravdu umírá jako poslední😉 No budeme se informovat jak jsme dopadly holčičky😉

jane_s
4. črc 2012

@luckamb Faaaakt?☹ jééé tak potvora došla jo? Chjoooooo....

@aguaverde Tak to je dobře, tak fakt počkám až do MS, a když nedorazí, tak testnu a uvidím..nebudu se tím stresovat..neděle je daleko tak si nebudu dělat křeče do břicha nervama🙂))

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@jane_s určitě budeme, moc vám to všem přeju 🙂 i tobě 🙂.. a určitě ne.. taky jsem byla zklamaná, když mě hned nebolela prsa atd.. tak jsem musela zavzpomínat a vlastně to není nic zvláštního 🙂.. občas je lepší to nečíst, pak pořád hledám ty příznaky a nic.. a přitom vím, že každý to má jinak 🙂.. ale občas - když se to týká mimi/těhu jsem jako bez mozku ☹

aguaverde
4. črc 2012

@jane_s třeba u těhu co nedopadlo 😔 sem neměla žádný příznaky...prostě mi bylo ok, žádné citlivé prsa, žádné bolení, žádná únava 😕 takže ono je každé těhu jiné ...nejde se spolíhat na to co napíše máňa od vedle 😀 😀 😀 každá sme jiná

jane_s
4. črc 2012

@kkjanicka Jj jasně, já myslela právě že už tento víkend..ale ono příští víkend🙂 tak to na Tebe budu moc myslet🙂 jj BT měřit, to jsem ještě nezkoušela a zatím to asi ani nebudu zkoušet..to až třeba od listopadu, kdyby to do té doby nedopadlo..jééé svatba, to je super, asi se už moc těšíš vid? Musíš si svůj velký den moc užít a budu se těšit na fotečky😉 Tak třeba už to dopadlo, když se přítel takhle moc snažil a dával i nožky nahoru😀DD

jane_s
4. črc 2012

@aguaverde Jj to je taky pravda..každý organismus je jiný..takže prostě počkám a nějak to dopadne..a Tobě to nevyšlo jednou? 😒 No nebudeme se stresovat😉 buď to vyjde nebo ne..nic horšího se stát nemůže!

jane_s
4. črc 2012

@kkjanicka jj přesně tak, člověk si přečte ty příznaky co holky mají už pár dní po OVU a hned se cítí divně, že to taky nemá, ale asi to nemá cenu řešit, stejně si pak akorát ty příznaky člověk přivolává psychicky..takže se nechám překvapit, počkám do MS a když nepřijde, uděláme testííík a bude to.. taky Tobě Jani a všem holkám to tady moooc přeju!!!!! 😵

aguaverde
4. črc 2012

@jane_s naštěstí jen jednou 😔 víckrát bych to asi nepřežila 😔

tak ono jednou se to povede že jo.... 😀 😀 😀 😀 holt ty děti si vybírají nás ne my je 😀 😵

airinka83
4. črc 2012

@kkjanicka podle serveru slunecno tečka cézet má být příští sobotu 17 stupňů, teda aspoň u nás na jihu :D to je teda gol, já se bála třicítek a ona bude ještě kosa! 😀 😀 jinak co jsem četla, že máš nízkej tlak, já nedávno bežela k obvodní na poliklinice 3 patra po schodech a když jsem tam celá ufuněná doběhla, sestrička šla do mdlob, páč já měla 90 na 60 😀 😀

kkjanicka
autor
4. črc 2012

😀 😀 uvidíme, jaký je šikula 🙂.. BT jsem prozatím taky nezkoušela, tak popř. vyzkoušíme př.cyklus 🙂.. no.. těším se až to bude za mnou 🙂 a na dětičky 🙂.. Určitě pak nějaké fotečky dám 🙂, snad se vydaří 🙂.. děkuji, jsi hodná 🙂 😀

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@airinka83 děkuji za info.. tak s tím tlakem parádní 😀 taky mám něco pro zasmátí🙂, chtěla jsem darovat krev, soused mě vzal s sebou. jeho rada byla dát si turka,a by mi naběhl tlak a lépe to pak teklo.. tak jsem si ho dala a chvíli po tom mi ho měřili, 105/60 🙂 😀 a když jsem došla na kontrolu k Dr. tak mi řekl, že ať tam do smrti nechodím, že mě nevezme, protože určitě nemám 50kg a určitě jsem už omdlela víc jak2x 🙂 😀 .. jsem darovat asi nikdy nebudu (mám 0+), tak jsem chtěla dát, ale asi mi to nevyjde 🙂
@aguaverde máš pravdu vybírají si ony nás 🙂 😀

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@airinka83 a to počasí .. jsem asi raději za chladno než vedro 🙂.. to ani neomdlím 🙂 😀

aguaverde
4. črc 2012

@kkjanicka 😕 s tou krví taky to mám stejně nechtějí mě protože nemám 50kg 🙄 přitom mám 0- což znamená vhodná pro všechny a i tak neudělají vyjímku i když by ji moc potřebovali 🙄 😠

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@aguaverde přesně tak 🙂, já tedy mám 52kg 😀 takže jsem nad hranicí 🙂.. na druhou stranu je to asi lepší.. hned jak jsem dojela do práce, tak jsem měla motání jako kdybych byla na mol.. prostě mazec.. a to jsem i snídala 🙂.. a zvedal se mi žaludek .. třebas se poštěstí věkem 🙂 😀

ddanda
4. črc 2012

kolik propána holky vážíte? 50kg jsem měla v prváku na střední 😀 Ale co bych za to dala, kdybych tolik měla zas. Ne, stačilo by mi 55kg 🙂

aguaverde
4. črc 2012

@ddanda já mám 47kg už od 15let 😕 den po porodu sem měla 46kg 😀 a to sem nabrala 15kg a Chár měla 2,5kg 😕 😕 😀

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@ddanda tak já mám jak jsem psala 52kg, ale taky mám jen 162cm 🙂.. a při první těhu jsem nabrala 20kg, Sebík měl 3,76kg, když se narodil a v jeho půl roce jsem měla 47kg a to jsem sežrala vše na co jsem přišla.. ale malej mě "vysával" 🙂.. tuto je má původní váha před těhu.. takže dobrý.. jen prsa mám menší a že byly malý i před 🙂 😀

luckamb
4. črc 2012

@jane_s jj, dorazila. NO a od pátku budu brát zase Clostil, tak uvidíme jeslti na podruhé pomůže :D

luckamb
4. črc 2012

Jinak já vážím mezi 50 - 55´kg a měřím 178 cm :D :D Ale já jsem chroust už od malinka. :D Všude jsem byla nejhubenější a největší :D Ani nevíte jaký jsem z toho měla deprese, než jsem přišla na to ž se toho dá využívat :D :D
Já v těhu přibrala 16 kilo a karolínka měla 2,90, ale ani ne za dva měsíce bylo všechno pryč.

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@luckamb tak to je mi líto, ale to brzy vyjde a budou //.. Tak to si pěkný "tintítko" 🙂..

kkjanicka
autor
4. črc 2012

jsem chtěla napsat, určitě to brzy vyjde!
@luckamb

luckamb
4. črc 2012

@kkjanicka uvidíme......první rok je za náma a startujeme durhej no a u Karolínky to vyšlo až když jsem odstartovali třetí rok snažení :D :D Dva roky a měsíc :D :D

luckamb
4. črc 2012

@kkjanicka jj, jsem tintíko já vím, ale jsem taková fakt od malinka a mám tu kliku, že můžu žrát co chci a stejně budu tintítko. 😉

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@luckamb to máš pravdu.. a zas je to lepší než mít těžkou nadváhu 🙂 🙂.. a třebas se povede dříve 🙂,a le to ukáže čas 🙂

ddanda
4. črc 2012

Tak to vám závidím, že jste neměli problémy se shazováním kil po porodu 😉 Ale samozřejmě "závidím" jen jako slovní obrat. Nejsem taky žádnej tlusťoch, ale hlavně že jsem zdravé. 😉

kkjanicka
autor
4. črc 2012

@ddanda přesně, hlavně to zdraví.. a nemůžeme vědět, co bude po druhém dítku 🙂

luckamb
4. črc 2012

jj, holky, základ je aby byl člověk zdravej a spokojenej sám se sebou.
@kkjanicka tak já doufám, že tentokárt se zadaří dřív. Uvidíme.... necháme se překvapit. 😉

luckamb
4. črc 2012

NO holky, za chvíli razím na oběd a pro malinkou k babičce a budu až v pondělí. Tak doufám, že do pondělka se tu objeví nějaký //
Užijte si víkend a papa.

ddanda
4. črc 2012

@luckamb pěkný prodloužený víkend 😉