Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

luckamb
4. črc 2012

@ddanda tobě taky.

oezde
4. črc 2012

Tak ja cekam o vikendu.

Ovu byla nejspis 22.6. Dost me boli bricho, zada v krizi, prsa, zravka.... no tak uvidime. Testovat budu az pri zpozdeni MS.

krevetaci
4. črc 2012

Tý jo takový hubeňouři tady, to abych si snad našla někde mojí 60kg kategorii. Né že bych byla silnější, měřím 170 cm a když jsem přestala brát HA tak jsem kilo přibrala, které se nedá a nedá shodit ☹. Jinak já čekám/nečekám MS v úterý, bylo to naše první opravdové snaženíčko...

mendie
4. črc 2012

Přišla dneska mrcha, jak já to nenávidím ☹

oezde
4. črc 2012

nase to bylo taky prvni snazeni, tak uvidim...

ddanda
4. črc 2012

@krevetaci Tak já se k tobě hlásím do kategorie, ms taky "nečekám" v úterý 🙂

krevetaci
4. črc 2012

@ddanda super, tak budeme nečekat dvě, držím palce 🙂

jane_s
4. črc 2012

@oezde Jééé tak hodně štěstí, co vypadá nadějně..to já zatím nemám žádné příznaky, tak asi vím jak to opět dopadlo..ale nevadí🙂 to je život..tak ať to vyjde😉

jane_s
4. črc 2012

@mendie Jééé to je ale mrcha, mě to čeká v neděli nebo v pondělí☹ taky se na ní netěším..tak neboj, příště to vyjde už třeba😉

jane_s
4. črc 2012

@luckamb Jasný jasný, držím pěstičky, snad pomůže a už to bude fakt //😉 no jo, není to fakt jako jednoduchý..

oezde
4. črc 2012

Hm, tak ja si jdu dat asi druhy obed dneska... dostala jsem hroznou chut na smazeny syr.... aaaachjo....takhle mi tehotensky bricho vyroste i bez mimina, nechtejte vedet, co vsechno jsem uz zezrala...

oezde
4. črc 2012

jinak me uz tyden picha na vajecnicich, jsem trochu vystresla, jestli to neni nejaky jiny problem.....

ddanda
4. črc 2012

@oezde já měla tayk smažák k obědu, ale ani jsem ho nesnědla 😒

jane_s
4. črc 2012

@oezde Jestli to nebolí při doteku šíleně, tak to bude OK, mě tam teď taky píchá.. 😉 asi to bude v pohodě, uvidíš!

jane_s
4. črc 2012

@ddanda
@krevetaci Holky, moc vám oběma přeju, aby už nedorazila😉 držím pěstičky.. a kdyby náhodou tak si dáte další kolo krásného snaženíčka milovanými muži😉

ddanda
4. črc 2012

@jane_s však tobě to taky přejem!!!!!! 🙂

oezde
4. črc 2012

@jane_s nene, neboli to silene, jen picha. horsi jsou ty zada a prsa, moc se kvuli tomu nevyspim...

jane_s
4. črc 2012

@oezde No tak to nasvědčuje tomu, že bys mohla být v tom😉 budeš si dělat testík?😉

aguaverde
5. črc 2012

Dobré ráno...
tak já stále bez MS 😕 přitom měla dojít včera max dnes 😕 😕 😨 tož netuším kde se loudá fakt se mi nehodí aby přišla později 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

jane_s
5. črc 2012

@aguaverde no ale to je dobra zprava ne?😉 tak zkus otestovat a uvidis😉 drzim pesticky a dej vedet..tfuj tfuj🙂

aguaverde
5. črc 2012

@jane_s no kdyby nedošla bylo by to fajn 😉 ale já sem si jistá že dojde jenže bohužel se jak naschvál opozdí a budu to mít i přes svatbu 🙄 🙄 🙄
a pro test sem ráno vyslala pana J. dovezl mi koblížky, koláček, croasany a na test zapomněl 😀 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jane_s
5. črc 2012

@aguaverde 😀😀 tak hlavne ze jsou koblihy..to je dulezitejsi se poradne nadlabnout😀 tak tfuj tfuj at uz nedojde😉 drzim pesticky..to ja cekam do pondeliiiii..chjooo..jeste 4 dny!😀

aguaverde
5. črc 2012

@jane_s no jasně nacpanej pupek je mega důležitej 😀 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😕 no uvidíme ....ráda bych aby došla dneska... nebo vůbec tož uvidíme 😕

jane_s
5. črc 2012

@aguaverde Tak dej vedet jak si dopadla ju? Me uz zacinaji bolet prsa..MS se blizi. chjoooo..no co se da delat ze?😉

oezde
5. črc 2012

Jane / treba to neni ms!
ja testovat budu nejdriv v pondeli, nechci se tim stresovat.

oezde
5. črc 2012

tak ke vsem radostem mi vyskakaly jebaky, co dost bolej... 😠 😠 😠

veru324
5. črc 2012

Ahoj, tak já doufám, že koncem měsíce už nepřijde, ale tenhle měsíc se snažíme prvně, tak tomu moc nevěřím:D Bylo by to hezké.

hanicinka
5. črc 2012

@veru324 ahoj moje spolužačka otěhotněla též první měsíc po vysazení antikoncepce, nic není nemožné, třeba to dobře dopadne 😉

veru324
5. črc 2012

@hanicinka jj, taky mám okolo sebe několik takových kamarádek. Já tedy neberu už od listopadu, ale dlouho se mi rovnal cyklus, tak uvidíme, co příroda🙂

jane_s
6. črc 2012

@mendie Nedivím se..taky mě to čeká a bojím se, že zase dorazí..tak ať už ji máš pryč a může být další snaženíčko😉