Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

jane_s
6. črc 2012

@oezde Jj taky plánuju testování nejdříve v pondělí ráno když se nedostaví, ale myslím si, že ano..začaly mě bolet prsa včera a to je znamení že asi dojde:-/ tak hodně štěstí a dej vědět ju? Máš nějaké příznaky?

jane_s
6. črc 2012

@veru324 Přeju hodně štěstí, nic není nemožné😉 tak třebat o vyšlo, dej vědět😉

airinka83
8. črc 2012

tak já hlásím stav, že zatím nic... 😲 čekala jsem to včera, v 6 večer jsem nervozně počurala mamatest, výsledek negativní. Další očekávání dnes ráno, ale zase nic, břicho teda bolí jako že to přijde každou chvíli, takže to čekám během dne. A párkrát za den mě pořádně píchne pod pupíkem, tak nevím, to nemívám.. prosím prosím jestli to má přijít tak ať dnes, já to nechci mít na svatbě.. 😕

jane_s
8. črc 2012

@airinka83 Tak tfuj tfuj, ať přijde co nejdříve, nebo a´t už vůbec nechodí😉 taky jí dnes čekám😀 tak jsem zvědavá, jak to dopadne..chci testnou zítra ráno když nedorazí, tak jsem zvědavá, ale při mém "štěstí" je za dveřmi potvora ☹ Prostě klasika, no co se dá dělat že? Tak pak dej vědět 😉

petramarie
8. črc 2012

@jane_s
@airinka83 holky nebojte, treba neprijde. 🙂 Uz by to chtelo zase nejakou tehulku 🙂

jane_s
8. črc 2012

@petramarie Tak už mě asi špatný☹ už mám klasické příznaky, silné bolesti břicha a hlava, do rána je tady, chjoooo☹ jdu koukat na TV a zítra napíšu jak to dopadlo☹ dobrou noc.

petramarie
8. črc 2012

@jane_s drzim pesti, treba je to na opak. Dobrou noc

airinka83
9. črc 2012

Dobré ráno! Tak já začnu trošku ze široka...včera opět stresy se šatama, švadlena mi je přešila blbě, takže ježdění tam a zpátky.V 10 večer jsme se dokodrcali domu, já zvládla jen sprchu a totální únavou padla do postele se silnýma menstruačníma bolestma. Aha, takže do rána je to tu. Jakmile jsem lehla, tak mě břicho bolet přestalo a do rána klid. V 6 budíček, příšernej pocit hladu a menses nikde.. šla jsem rychle udělat test, čistím si zuby a vidím jasně jednu čárku. Hm..jdu ho vyhodit, ale najednou je tam malej sotva zřetelnej duch...holky, já na duchy nevěřím, duchy jsem objevila až tady na webech, takže jen díky tomu jsem ho zaregistrovala. 🙂 Ano, je tam, snad si to nevsugerovávám.. teď to tady v práci datluju do počítače a zvedá se mi silně žaludek z kolegovo voňavky, kterej si nade mnou čte noviny..fuj, uplně mám sladko v puse. Holky co myslíte? Dnes jsem 31 DC, poslední menses 9.6. Mám se radovat nebo radši nedoufat? Od rána co jsem vzhůru mám pořád jakoby menstr. bolesti, vždycky tak 3 minuty a pak na chvíli klid... 😕 😕

kkjanicka
autor
9. črc 2012

ahoj holky, @jane_s to mě moc mrzí.. ale ten správný čas přijde, uvidíš 🙂
@petramarie tak to máš pravdu, už by to nějakou chtělo..
@airinka83 tak to držím pěstě, ať sílí čárečky 🙂 krásný 🙂..

já zatím "čekám" na pátek ☹.. snad nedojde.. raději bych tedy i později, mám v so svatbu 🙂.. tak uvidíme.. krásný den, všem snažilkám 🙂

ddanda
9. črc 2012

@airinka83 Ahojky, to jsme na tom skoro stejně, já měla poslední ms 8.6. a dneska e mi taky zle, ale já včera slavila narozky 😀 Ale ráno jsem taky nevěděla co sežrat a taky mám takový jako menstr. bolesti chvilkový. Čekám, že asi přijde zítra. Ale já včera na testu neměla ani toho ducha, takže soudím že u mně je to kocovina a u tebe možné těhotenství. Zkus testnout ještě zítra nebo za 2 dny a uvidíš, jak duch sílí 😉

jane_s
9. črc 2012

@airinka83 to vypada hodne nadejne..testuj zase zitra a dalsi dny..at to siliiiii o sto sest..ja dnes rano ani ducha chjoooooo☹ tak Tobe at to vyjde..tfuj tfuj kocko😉 dej vedet!

jane_s
9. črc 2012

@kkjanicka dekuji moc..bylo to trosku zklamani dnes rano..ale zivot jde dal..tak se budeme snazit a uvidime..a jak ty?😉

luckamb
9. črc 2012

TAk jak holky po víkendu, koukám, že nějakej duch se tu našel!!! Tak držím pěstí a jen tak dál. Holky co si sem pro přehled udělat takovou tabulku.
Těhulky
přezdívka........nalezení //..................TP.............kolik cyklů se snažila...................vitamíny

Snažilky
přezdívka...........DC....................kolikátý cyklus se snaží.................vitamíny

Je to jen návrh, ale měly bychom přehled. 😉

airinka83
9. črc 2012

děkuju holky za podporu! Pokud ms nepřijde, zkusím znovu zítra a ideálně do pátku k doktorovi, abych v sobotu věděla, jestli se vdávám s kinder vajíčkem nebo ne... 🙂 uf, snad to dopadne

kkjanicka
autor
9. črc 2012

@jane_s já zatím čekám.. tajně doufám.. tak uvidíme..

kkjanicka
autor
9. črc 2012

@luckamb za mě snažilka kkjanicka, snažíme se 4.cyklus,mamavit, přítel má selen/zinek, je to snaženíčko o druhé miminko, doma máme Sebastianka 3 roky, nečekám ms 14.7.

inde
9. črc 2012

ahoj holky, to čekání je nekonečný a vidím, jak nás pěkně napíná 😠 , proč to nejde rychleji?

luckamb
9. črc 2012

Těhulky

Snažilky
luckamb............6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
kkjanicka............ DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)

luckamb
9. črc 2012

@kkjanicka ještě DC

inde
9. črc 2012

@luckamb co znamená zkatak DC?

airinka83
9. črc 2012

@luckamb Bára( Airinka je můj pes 😎 ) .......31 DC........4 cyklus...Kyselina listová plus

kkjanicka
autor
9. črc 2012

@luckamb a co přesně to má být 🙂, měl by to být den cyklu, že? ale nevím, co přesně za číslo vlastně mám poslat 🙂

luckamb
9. črc 2012

@kkjanicka jj, den cyklu............to 1DC je ten den co si to dostala tak si to musíš spočítat :D 😉

inde
9. črc 2012

@luckamb snažilka inde.....19DC.........1 cyklus............žádné doplňky

luckamb
9. črc 2012

Těhulky

Snažilky
luckamb...........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
kkjanicka........................... DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
airinka83 (Bára)...........31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus

kkjanicka
autor
9. črc 2012

@luckamb mám asi hrozně debilní otázky, ale ještě musím vše vyzjistit... a když zatím čekám? minulý byl 32DC

luckamb
9. črc 2012

@kkjanicka to nevadí že čekáš, ale takhle budem mít přehled kdo už by pomalu mohl testovat a tak víš. TAk proto tam chci aktuální DC 😉

ddanda
9. črc 2012

@luckamb jsem pro 😉
ddanda..................1DC..........................11 cyklus........................kyselina listová

luckamb
9. črc 2012

Snažilky
ddanda............................1DC................11 cyklus...................kyselina listová
luckamb...........................6DC...............11cyklus....................Clostilbegyt
inde.................................19DC............... 1cyklus...................nic
kkjanicka........................... DC............... 4cyklus....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
airinka83 (Bára)...........31DC............... 4cyklus....................kyselina listová plus

luckamb
9. črc 2012

holky, tak už jen vždycky zkopírujte tabulku a dopište se tam ju. Seřadíme to od nejnižšího DC po nejvyšší. 😉 🙂