Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

antana123
11. črc 2012

@luckamb ano budu ale sehnala jsem jen papírkový mamatest tak uvidíme tak i tak chci jít příští týden na gyndu at mám ms

luckamb
11. črc 2012

@antana123 no tak budu napnutá do rána :D

flasinka
11. črc 2012

@jane_s To je jasné, že to dokážeme. 😉 🙂 Bude to náročný úkol,tak doufám,že ho zvládnu. Šéfovou máme na operaci,tak se budu muset snažit já. 😠

ddanda
12. črc 2012

@veru324 přeju hodně štěstíčka 😉

ddanda
12. črc 2012

@flasinka @jane_s Taky se na to snažím nemyslet, ale fakt to jde hodně těžko. Ale mažela se tím snažím nezatěžovat, aby alespoň jeden z nás byl v pohodě. Jenže jak zjišťuju, tak to řeší taky. Ani by mně nikdy nenapadlo, že to chlap bude tak moc chtít 🙂

ddanda
12. črc 2012

@antana123 já jsem vysadila HA na začátku září 2011, takže to ještě není ani rok.

ddanda
12. črc 2012

@flasinka Takže budeš teďka šéfová, jo? 😀

antana123
12. črc 2012

Přeju dobré ránko 🙂
tak dnešní test papírkový mamatest je negativ tak včera to byl asi vadný test
@ddanda tak oni považují snažení do roku jako normální my 1,5 děs ☹

ddanda
12. črc 2012

@antana123 no právě proto to ještě zatím necháváme osudu.... 😉

jane_s
12. črc 2012

@ddanda Mě taky už manžel smutně řekl, že asi chyba v něm..tak mu říkám ať neblázní, že to prostě nejde všechno hned, že on i já jsme určitě v pořádku🙂)) má strach no..ale ono to dobře dopadne že jo?😉

jane_s
12. črc 2012

@antana123 Tak hrozně moc štěstíčka, ono to už vyjde uvidíš😉 držím pěstičky..
No jako rok je fakt dlouhá doba na to aby člověk byl pořád klidný☹ to se snad jako nedá..

luckamb
12. črc 2012

Dobré ráno holky.
mrkněte na tohle. je to dlouhý ale pekca
http://crazycafe.centrum.cz/vtipna-videa/2012/4...
@antana123 to mě mrzí anet.

luckamb
12. črc 2012

Těhulky
airinka83 (Bára).............TP 17.3.13........// 10.7.12....... 4. cyklus.....................kyselina listová plus

Snažilky
petramarie........................4 DC............. .....3. cyklus....................kyselina listova
jane_s...............................4 DC...................5. cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda..............................4 DC.................11. cyklus....................kyselina listová
terezet................................7 DC...................4. cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb............................9 DC.................11. cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................21 DC...................1. cyklus.....................nic
flasinka...........................21 DC...................4. cyklus.....................nic
inde..................................22 DC.................. 1. cyklus.....................nic
kkjanicka.........................29 DC.................. 4. cyklus.....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
antana123.......................36 DC..................1. cyklus......................kontryhel, farticare

luckamb
12. črc 2012

Teda holky, kde zase jste všechny?? :D
@ddanda
@jane_s
@ddanda
@antana123
@flasinka

flasinka
12. črc 2012

@ddanda Přesně tak,je to hodně těžké na to nemyslet. 😒 Chvílu si říkám,že už na to kašlu,že to nebudu tak hrotit a najednou se přistihnu jak na to myslím. 😠 Ten můj je zatím naprosto klidný,ale to on vždy a za všech situací,pořádně mě říká ať na to nemyslím a neřeším to. 😉 🙂 Má pravdu,jenže kdyby to bylo tak jednoduché ja se řekne. 😉 Šéfová ze mě teď nebude,ani bych nechtěla,spíš to vidím na menší anarchii v práci. 😀 😀 Jen jsem dostala úkol přímo od ředitele a ten se musí tak během měsíce až dvou udělat. 😠

luckamb
12. črc 2012

Holky,
jak u vás je?
TAdy svítí sluníčko, ale jako úplně vedro tam není.

ddanda
12. črc 2012

@flasinka no týýjo, tak to buď ráda, že máš takovou důvěru 😉

ddanda
12. črc 2012

@luckamb u nás je zataženo a chladno

ddanda
12. črc 2012

@luckamb copak, zase nechodí lidi? 😉

luckamb
12. črc 2012

@ddanda no vidíš, tak tady taeda zatím sluníčko svítí. Ale dneska jsem v práci do 4 takže mi to vlastně můžue být jedno. Teda až na to že mám šaty a žabky :D

ddanda
12. črc 2012

@luckamb to já se dneska trochu už přioblékla ráno 🙂

luckamb
12. črc 2012

@ddanda když já ráno nestíhám. Než ze sebe udělám člověka, pak obléknout malou, odvézt ji k našim, ještě že manžel vyvenčil psy jinka jsem šla asi ve spodním prádle.
Jinak holky, zítra v 9 jedu na gyndu na UTZ, tak ně mě myslete, ať tam ty folici josu pěkně uzrálý po tom Clostilu.

flasinka
12. črc 2012

@luckamb Ahoj, u nás na jižní Moravě vykukuje sluníčko a konečně tady máme celkem chladno po tech šílených vedrech. 😉 🙂

luckamb
12. črc 2012

@flasinka já bych radši ta vedra. Já to totiž miluju :D :D Jéé ty bydlíš na jižní Moravě?? My byli koncem června na dovče na Pálavě. Jezdíme tam pravidelně. Je tam božsky.

flasinka
12. črc 2012

@ddanda To jsem ráda,že mám v práci důvěru,ale jestli to spíš není i zkouška. 😉 Na podzim se má vracet holka z mateřské místo které tam jsem,tak doufám že si mě tam nechají a nebudu muset ještě hledat něco jinýho. 😠

flasinka
12. črc 2012

@luckamb My už jsme si těch veder tady užili až až. Máme podkrovní byt a měli jsme tady i 31stupňů takže jsem teď ráda,že se konečně trochu ochladilo. 😉

ddanda
12. črc 2012

@luckamb jj, budem držet pěsti

luckamb
12. črc 2012

aaaa už se zatahuje i tady
a za chvíli oběd.
Mam hlad jak vlk.

jane_s
12. črc 2012

@luckamb Já jsem tady, byla jsem kvůli práci pryč🙂)) a teď zase makačka doma a u toho koníííík, jupííí, jééé tabulka zase aktualizována😉 super.. už abych tam měla aspoň 15DC😀DD Hola hola OVU potom voláááá🙂)) už aby tady byla a pak zase čekat na MS😀 nesnáším čekání... co děláš ty kočko?

jane_s
12. črc 2012

@flasinka Neboj se, to přijde raz dva😉 nejsme přece žádný béčka, hold někomu to jde na první skok a my si počkáme😀 podle mě o to víc pak z toho budeme paf..já až uvidím //, tak to se mnou rovnou praští o zem😀 😀 😀