Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

luckamb
11. črc 2012

@airinka83 včera si našla // žre jo???

luckamb
11. črc 2012

@antana123 už jsem tě tam loupla.

airinka83
11. črc 2012

@luckamb tenhle test je z dneška, duch byl v pondělí. Ale můžeš to nechat takhle 🙂

luckamb
11. črc 2012

@airinka83 OK :D Tak si oficiálně první :D

antana123
11. črc 2012

@airinka83 tak gratuluju a kdy půjdeš k dr???

airinka83
11. črc 2012

@antana123 vzhledem k tomu, že už tam volám od rána asi po šestý a nikdo nezvedá, tak nevim 😒 😒

antana123
11. črc 2012

@airinka83 ale není kam spěchat né???čím pozdějc budeš tím větší bublinka bude na UTZ 😉

ddanda
11. črc 2012

@airinka83 nemají dovču?

antana123
11. črc 2012

@airinka83 já se objednám na příští týden ráda bych aby se na mě podívala

petramarie
11. črc 2012

@airinka83 juchajdááááááááááá!! Mooooc gratuluju! Nejšikovnější. 🙂 Z tabulky jsme tě vyhodily, teď si prdíkuj sama v té druhééééé. 😀 Dr. má určo dovču. A ddanda to psala dobře s tím pitím na svatbě.. alkoholu trochu můžeš, ale zrýpat do němoty by ses asi neměla, to je pravda. 🙂 S tím sdělením na svatbě nebo ne, já bych počkala, moje malé tajemnství.. až se vše potvrdí a bude v pořádku, pak bych sdělovala... ale je ale můj názor,v tomhle bych byla zdrženlivější kvuli sobě.

petramarie
11. črc 2012

@luckamb
@ddanda
@jane_s
na příští týden jsem objednaná na gyndu... jsem nějaká rozhozená (bez ovu, MS brzy atd.), tak se s ním půjdu poradit, vyšetřit.. když chceme otěhotnět. No néééé?? Za co si je platíme? 😀

jane_s
11. črc 2012

Jsem z novejsiho konika zmatena jak lesniiiii ffffčela😀

airinka83
11. črc 2012

zkusim jetě odpoledne, teď mají mít těhot. poradnu a podle webovek měl dovču minulý týden

@petramarie hehe, já už se ptala o dovolení s váma zůstat a věřim, že nebudu nahoře dlouho sama. Jinak to asi řeknu jen v pátek našim když u nich budu spát a zbytku to oznámíme až s poděkováním. I když kruciš ta svatba zase láká, když tam budou všichni pohromadě.. a stejně máme dost velkou partu kamarádů, kteří už plánují na příští sobotu oslavu kamarádovo narozenin, pak další víkend svatba kamarádů, pak jet na vodu atd., takže o stejně dlouho neutajím.
Holky, o prodlouženým víkendu jsme byli na Moravě pro vína a degustovali co se dalo. Nejlepší Pálavu asi 3 lahve ve 4 lidech. Takže fazole je zalitá dostatečně 😀 😀

jane_s
11. črc 2012

@petramarie tak to vsechno zjisti a pak nas musis informovat😀😉 Zjisti nejake cenne rady😉 keeez by nam to uz holky dopadlo ze?🙂

flasinka
11. črc 2012

Ahoj holky,tak já jsem z nového koníka jelen. 😨 😀 😀
@airinka83 Jůůůů, moooc gratluju. 😉 🙂
@jane_s Jak říkáš, už by nám to všem tady mohlo dopadnout. 😉 🙂

jane_s
11. črc 2012

@flasinka Ano ano😉 přesně tak! Už bychom si to celkem i zasloužily že?🙂

airinka83
11. črc 2012

Holky! Tak teď jsem se dovolala a sestřička mi sdělila, že vyšetření z krve nedělají, že pozitivní test rovná se těhotná jsem a první vyšetření v 8. týdnu, tedy 3.8. Mám brát kys. listovou a být v klidu a v případě, že bych začala krvácet mám ihned přijít. Fííha, takže to si počkám 😕

flasinka
11. črc 2012

@jane_s Tak tak,už bysme si to i zasloužily. 🙂 😎 Já si teď stejně musím počkat na MS a další snaženíčko až příští měsíc. Aspoň že už jsem OK a už nelítám na záchod každou chvilku. 😀 😀 😀

ddanda
11. črc 2012

@airinka83 tak to je zvláštní...... 😖

jane_s
11. črc 2012

@airinka83 No, tak to je teda dobrý, to jsem neslyšela tohle..tak to necháš být?😉

jane_s
11. črc 2012

@flasinka Hlavní je, že jsi OK, to je prostě super a pak to vypukne, nové snaženíčko.. bavila jsem se dneska s kamarádkou a říkala mi, že je to fakt o psychice, nemá cenu si to přát a toužit až moc, protože to pak nedopadne..ona prý vysadila prášky a říkala, že chce tak za rok, že nemají dořešené bydlení..šup a na potřetí v tom..asi to fakt já osobně moc hrotím..

veru324
11. črc 2012

Tak dnes jsem dělala asi 3 den OVU test a čárka je konečně důkladněji vidět🙂 jsem překvapená, vypadá to, že to sedí i s výpočty na netu. Na to, že mám cyklus 32 nebo 36 ted 2xnaposledy dobrý. Tož jdeme na to:D :D

jane_s
11. črc 2012

@veru324 Tak ať to dobře vyjde a dej pak vědět kdy proběhla ju?🙂 Držím pěstičky a přeju příííjemný snaženíčko😉

flasinka
11. črc 2012

@jane_s Já to asi taky až moc hrotím a moc si to přeju. Určitě to bude hlavně o psychice,to už bylo řečeno tolikrát,že je to především psychikou. Ale stejně si kolikrát říkám jak je to nefér,někomu se podaří hned a druhý na to čeká jakou dobu. Např. sestra mého přítele, mají dvě děti,rozhodli se pro třetí a povedlo se jim to hned na poprvé. Takže když ji vidím s tím pěkně rostoucím bříškem je těžké na to nemyslet. ☹ No holt musíme být trpělivé a snažit se moc to nehrotit. 😉 🙂 Prostě až to bude mít přijít tak to příjde. 😉 🙂

jane_s
11. črc 2012

@flasinka Ano ano přesně tak..dneska jsem mluvila s jednou paní o tom.. a taky jsme řešily, že nemáme dělat sex pro dítě jako stroje, ale užívat si to jako vždycky, navodit atmosféru, né frk frk, šup tam..nohy nahoru, umejt se a nazdar, čekat na MS..to mi přijde fakt blbý..ta psychika je fakt mazec vid? Co dokáže..nebo spíš nedokáže.. prej nemám ani řešit jestli MS přijde, protože pak zákonitě přijde..asi to chce se nějak zabavit.. a ono to prostě přijde.. Jsme ve spojení jasan?😉

flasinka
11. črc 2012

@jane_s Jj,psychika je fakt mazec. Člověk na něco pořád myslí,moc něco chce a ono to prostě nejde. Ne nadarmo se říká že čím víc se chce,tím mín to jde. Tak to mi taky přijde hodně blbý,dělat to jako stroje. Ale musím se přiznat že jednu dobu jsem při tom snažení myslela hlavně na to,aby se to už podařilo a neužívala jsem si to tak. Ale teď jsem to tak něja přestala řešit a snaženíčko jsem si začala pořádně užívat. 😉 Jak říkáš,chce se to asi nějak zabavit a nemyslet jen na miminko. 😉 🙂 Mě teď dokonale zabaví úkol v práci. 😠 😎 Věřím,že až to budeme nejmíň čekat,tak se nám to podaří. 😉 🙂 🙂 Jasan,budeme ve spojení. 😉

jane_s
11. črc 2012

@flasinka My to dokážeme, jen se neboj, než se nadějeme, bude to tady😉 Tak to je dobře, že máš teď úkol, aspoň na to nebudeš tak myslet a ono se to povede raz dva😉 fandím Ti kočko a určitě se budeme informovat😉

antana123
11. črc 2012

@airinka83 ale pak bude podíváníčko 😵
@veru324 tak šup na to 😉
holky měříte při ovu testu i BT ???vřela doporučuju pro přesnější určení ovu ty testy jsou někdy nepřesné
tohle je můj dnešní ranní testík
a můj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/379075

antana123
11. črc 2012

a jak dlouho se už snažíte holky???

luckamb
11. črc 2012

@antana123 budeš testovat i ráno?

@airinka83 alespoň už uvidíš pořádný mímo :D Ale to čekání je hrozný no :D