Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

kkjanicka
2. črc 2012

ahoj holky, já nečekám 13.7... doufám, že nepřijde..

flasinka
2. črc 2012

@kkjanicka Ahojky, nas ted ceka to prijemne snazenicko.🙂 Jinak ocekavam MS kolem 20.7.,ale doufam ze uz nedorazi potvora. 😉

jane_s
2. črc 2012

Ahojky holky, můžu se přidat? Já jsem dneska 6DPO a doufám, že potvora MS už nepřijde🙂 ale zároveň se radši smiřuji s tím, že přijde, protože pak to zklamání je velké..🙂 Vám ostatním přeji hodně štěstíčka😉

kkjanicka
autor
2. črc 2012

@flasinka
@jane_s držím vám pěstě, aby nedorazila.. zase na druhou stranu je dobré, že vše funguje tak jak má 🙂..

jane_s
2. črc 2012

@kkjanicka Jj taky si právě říkám..lepší jí aspoň mít, než chodit na nějaké vyvolávačky že,🙂 Jak dlouho se pokoušíte vy?😉

flasinka
2. črc 2012

@kkjanicka Díky 🙂 😎 ,taky mooc přeju aby ti ta potvora už nedorazila. 😉

@jane_s To zklamání potom je opravdu veliké,stalo se mi to minulý měsíc,myslela jsem si,že už nepříjde a nakonec přišla,dokonce jsem to obrečela 😒 Teď už se to snažím brát s klidem a moc to neřešit. 😉 Tobě taky hodně štěstíčka,aby už nedorazila. 😉

tercie
2. črc 2012

Taky jí nečekáím cca příští týden 🙂 Holky všem hodně štěstí a brzo // na testu 😵

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@jane_s vysadila jsem v půlce února, vím, že jsou na tom někteří daleko hůř, že to ještě ani není to správné snažení, ale vzhledem k tomu, že synek byl "hned", tak je to takové no.. šílené.. jsem hrozně netrpělivá 🙂,a le to jsme asi všechny, že? ☹.. taky jsem minulý měsíc byla hodně zklamaná.. MS chodí pravidelně, nemám zpoždění a najednou přišlo, tak už jsem si dělala naději, zpoždění bylo 5 dní, začala jsem špinit. a pak se ta mrcha rozjela, ale jen na 1,5 dne ☹.. Jsem z toho zmatená, protože takovéhle bláznění neznám.. Ale co se dá dělat, už to tak je.. hlavně že je vše v pořádku.. přeji všem brzké // 🙂

ddanda
3. črc 2012

Mně by měla nedorazit kolem 10.7. Ale když přece jen dorazí, tak se budem snažit dál, nic jiného nám nezbyde. Ale už bychom to moc chtěli oba ☹

inde
3. črc 2012

já se na ni rozhodně netěším 19.7., ale zatím se snažíme krátce, takže jsem naladěna optimisticky 😉

jane_s
3. črc 2012

@flasinka jj dekuji..taky hodne stesticka a nrecet nesmime..ono to prijde..ja to minule uz taky trochu obrecela..ono to ale vyjde brzy uvidis? Tak dej vedet😉

jane_s
3. črc 2012

@flasinka jj dekuji..taky hodne stesticka a nrecet nesmime..ono to prijde..ja to minule uz taky trochu obrecela..ono to ale vyjde brzy uvidis? Tak dej vedet😉

@ddanda snad uz nedorazi potvurka jedna😉 myslim na Tebe Dani..drzim Ti pesticky na maximum..vis prece ze jsme na tom stejne😉

jane_s
3. črc 2012

@inde tak to je jedine dobre😉 tak hooooodne stesticka preji.🙂

jane_s
3. črc 2012

@kkjanicka Presne tak..to prijde coby dup uvidis..nesmime se hlavne stresovat a trapit..jsme zdravy holky..vo vic si prat😉 ja uz se ale fakt nemuzu dockat..ale na to ze to mam v nedeli dostat tak nemam vubec zadne priznaky..zadna zmena na tele. chjooooo☹ no uvidime😉 hoooodne stesticka..

jane_s
3. črc 2012

@tercie I Tobe hodne stesticka..tfuj tfuj a at jsou brzy // na TT😉 DEJ vedet..

ddanda
3. črc 2012

@jane_s Jasný, jsem na to m uplně stejně 😉 Dobré ránko přeji
Teď jsem na jedné diskuzi narazila na holku, která je těhu, ale asi si to nechá vzít. Takový bych ..... 😠

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@ddanda
@jane_s holky, určitě se nám to povede, věřím tomu.. A je škoda, že jsou občas špatné situace a musí se to přerušit.. Já osobně bych do toho tedy, pokud by to nebylo kvůli zdravotním potížím, nešla.. A je mi to taky líto, že to tak občas asi musí být.. Jsem ráda, že mě to nepotkalo a ani snad nepotká..

inde
3. črc 2012

jane_s: děkuji za přání 🙂
holky, ať máme všechny co nejdříve radost ze dvou čárek 😉

jane_s
3. črc 2012

@ddanda No to si jako děláš srandu☹ to je hrozný Dani, my tady děláme psííí kusy, aby to dopadlo a pak se dozvíš tohle, to je fakt smutný že?☹ jinak taky u vás tak lilo ráno, tady bouřka jako prase:-/

jane_s
3. črc 2012

@kkjanicka Snad nepotká🙂 věřím, že nám to všem dobře dopadne a už co nejdříve se budeme společně dělit o radost z bříšek, nemůžu se dočkat holky..ale nějak mi začínají spíš už příznaky MS, tak hold teď spíš budu počítat s tím, že už je za dveřma a prostě se budeme snažit dál..jen to čekání je hrozné že?:-/

inde
3. črc 2012

no nevím, co k tomu tu holku vede,ale vše se dá přece řešit, je to smutný ☹

jane_s
3. črc 2012

@ddanda jak jsem teď psala pro kkjanicka, tak to bylo i pro Tebe Danulko😉

ddanda
3. črc 2012

@jane_s ne, tay začíná bouřka až teď, lítají blesky a boří, pořád se to točí dokola, ale zatím neprší.

jane_s
3. črc 2012

@inde Hm, ale je mi to líto, co my bychom za to dali jako☹

@ddanda Tak to to jde asi od nás, tady to byl masakr, jsem se bála snad víc jak v noci😀DD

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@jane_s máš pravdu, to čekání je strašné.. já na to vždycky chvíli zapomenu, než přijde týden MS a čekám, přijde, nepřijde? Hrůza.. Tak tohle mi asi chybět opravdu nebude 🙂.. Jojo, ono i to snažení,t edy spíš trénink má co do sebe, né? 🙂..
@inde máš pravdu, je to smutné.. třeba je to něco moc zásadního.. Já jsem trošku posera ohledně tutěch záležitostí a naštěstí mám i skvělou mamku, která mi říkala i když mi bylo 16, že by mi nikdy nedovolila jít na potrat, bála se, že by to pak nešlo.. že by raději vychovala i to mé dítko 🙂 🙂.. a já k tomu přistupuji vlastně stejně.. vše se dá nějak udělat.. Ale každý to hodnotí hold jinak..

Holky, pro mě červenec takový krásný a šťastný měsíc, tak vám všem přeji, abychom se v hojném počtu přesunuly do "těhulek" 🙂.. Krásný den 🙂

ddanda
3. črc 2012

Píše tam něco o tom, že tatínek se k tomu nějak nemá. Nevím ani kolik jí je, nebo v jaké je situaci, ale píše jak ji to mrzí, ... Takový chlap by mi za to teda nestál. Chtěla jsem ji napsat, ať se koukne do diskuzí snažilek, jaký to je když to nejde......
@kkjanicka máš pravdu, i to snažení je příjemný 😉

inde
3. črc 2012

kkjanicka: to máš opravdu skvělou mámu, já kdybych se dostala do té situace být těhostná jako teenager, taky bych se bála po potratu, že by to nešlo, nidky nevíš a když jsou skvělí rodiče jako podpora, tak by to nebyl problém,ale ty příprady, kdy se rodiče zbavují dětí mě dokážou tak naštvat...

inde
3. črc 2012

holky, podle čeho se snažíte a víte, že je zrovna nejlepší čas na oplození, používáte testíky nebo podle kalkulačky na internetu nebo to necháváte náhodě?

jane_s
3. črc 2012

@kkjanicka 😀 To jo teda, ale tak dá se i při mimi, tak to pak určitě budeme taky trénovat😀DD ale už by to fakt mohlo dopadnout..chjo..kdyby to aspoň vždycky netrvalo tak dlouho, než přijde MS, ovulace atd🙂)) kdyby ty intervaly byly kratší😀

kkjanicka
autor
3. črc 2012

@jane_s tak to s tebou souhlasím.. taky mi to přijde jako věčnost 🙂

@inde jak to sleduji od toho února a minule dělala ovu testy, tak mám opravdu ovu 14dní od ms a tak trochu mě píchá v podbřišku jakoby někde u vaječníků.. a je hodně vlhka 🙂.. tehnle měsíc jsem se na to vyprdla.. máme za 10 dní svatbu, tak jsem si říkala, že uvidíme.. (zrovínka na termín svatby mi vychází MS).. a po sexu jen dělám "svíčku", piju čaj pro lepší otěhotnění, nejdřív jsem měla kontryhelový a teď přímo nějaký.. přítel má vitamínky selen/zinek a já mám mamavit 🙂.. Tak uvidíme.. 🙂

inde
3. črc 2012

@kkjanicka děkuji ti, tím, že se snažíme jen první měsíc, tak to necháváme tak,ale když se nebude dařit, tak určitě využiju něco z toho, co jsi napsala a blahopřeji ke svatbě 🙂