Kdy chodíte na vyšetření, když se snažíte o mimi?

pegitka
5. bře 2013

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat? Kdy chodíte na nějaké vyšetření na gyndu, když se snažíte o mimi? My se snažíme od října a nevím jestli to už řešit nebo ne. Všude ja napsáno až po roce. Mám předpovězený jeden neprůchodný vejcovod, kvůli operaci myomu. Tak bych to chtěla řešit, navíc už se na to fakt cítím.

jaja01k
5. bře 2013

My se snažíme od července a zatím jsem na žádném vyšetření nebyla. Ale jestli víš, že máš nějaký problém, asi není na co čekat. Přeju, ať se co nejdřív zadaří 🙂

sarkad2856
5. bře 2013

@pegitka Ahoj,po 6-9 měsících snažení posílá na vyšetření gyndařka.Taky hodně záleží na doktorce někoho pošle už po půl roce a někoho až víc jak těch 9 měsíců

alyssa.anna
5. bře 2013

Záleží na doktorovi. Co gyndr to jiný názor a postup. Jeden tě pošle na vyšetření a odběry po 4 měsících a jiný po roce a půl.

pegitka
autor
5. bře 2013

@sarkad2856 jaja01k alyssa.anna
Díky moc za info. no uvidíme. ještě to nechám tak do léta být a uvidíme. Nechci to zbytečně hrotit, ale zase nechci už čekat.

natalie77
5. bře 2013

@pegitka četla jsem článek, kde se psalo, že do 35 let jsou vhodná vyšetření po roce snažení, od 35 let po půl roce snažení. Stačí hormonální profil, spermiogram, kontrola, zda dochází k ovulaci.
Pokud víte, že máte nějaké potíže, tak bych si nechala vyšetření dělat už nyní.Někdy jde jen o banalitu😉 .
Hodně štěstí.

sarkad2856
5. bře 2013

@pegitka já jsem si o tom s gyndařkou promluvila a tak něják mi nastínila co a jak,mám celkem pohodovou když něco chci vyjde mi vstříc.Pokud si s ní můžeš otevřeně promluvit a poradí,tak bych to s ní probrala a třeba ti řekne že za 2-3 měsíce máš přijít na vyšetření a pak by tě někam poslala.Nemusíte to řešit hned ted,ale už aby věděla

9luca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
5. bře 2013

@9luca Ahoj,tak at vše dobře dopadne 😉

pegitka
autor
6. bře 2013

@natalie77 Jojo, něco takovýho jsem taky četla. No práce asi potíže nemáme nebo nevím o nich. Ale díky

pegitka
autor
6. bře 2013

@9luca
@sarkad2856
Jojo díky holky, ještě asi chvíli posečkám a pak tam vlítnu. Tak jste mě nějak nakopli, že bych tam zajít třeba i mohla.

pegitka
autor
6. bře 2013

@9luca Prosím tě, vím že to zní blbě. Ale jak se dá poznat zánět, měla bych nějaké bolesti, svědění či něco takového ne a výtoky, barevné. Díky