Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

musilka
1. říj 2007

janitchka tohle neplánuj to se ti vymstí leda tim že mrcha přijde a budeš bez dárku fakt. Ale je to k posr..í já vim. Já chci taky strašně moc // ale taky zatim nic. A teď zpožďo 3-tí den tak nevim jestli to ještě zkusit nebo jít na vyvolávačku 😒

janitchka
1. říj 2007

Jo jo,já vím no.Já to tak nějak tušila 🙂 Já jsem nikdy na vyvolávačce nebyla ale chystám se ve středu objednat k doktorce na prohlídku 😒 Minulej tjden jsem promarodila a byla jsem celé dny sama doma,tak jsem si tak pofňukávala, ale nejvíc mi vadilo,že jsem neměla internet,ten máme na noťasu a manža si ho ráno odvezl a v noci zas přivezl,bylo to fakt krušný si nemoct tady počíst a zvednout si náladu. 🙂

musilka
1. říj 2007

janitchka tak test negativní. Nevydržela jsem 😠 ach jo já se z toho zcvoknu fakt.

janitchka
1. říj 2007

Hmmm,tak to jsme dvě 🙂

olca5
1. říj 2007

musilka, tak to mě mrzí 😠 ale třeba je ještě brzy na ten testík 😉 Jestli nepřijde mrška, tak zkus testík ještě za pár dní 🙂

musilka
1. říj 2007

holky já nevim to je dost divný mít i po 3 dnech zpožďa negativní test ne.... zkusim zítra ráno... 😒

kacka.va
1. říj 2007

já to měla taky tak, pak jsme teprve zjistili, že jsem otěhotněla až o týden později, než jsme si mysleli 😉

musilka
1. říj 2007

kacka.va děkuju za trochu naděje takže myslíš že když byla poslední MS 27.8. doteď jsem jí nedostala a testy jsou negativní že to může být i tak těhu?

pudlyna
1. říj 2007

Holky už se tady někomu stalo, že ji to přišlo uplně normálně bez toho, aby to bylo slabší a byla jste těhotná?

kacka.va
1. říj 2007

musilko, já myslím, že to je úplně v pohodě možné. pokud jsi fakt otěhotněla o pár dní později nebo se to vajíčko uhnízdilo později, tak bych zkusila test třeba až za týden. 😉 Držím palečky.

musilka
1. říj 2007

kacka.va díky moc tady na koníkovi vždycky najdu nějakou dobrou duši co mi dodá naději 🙂 zkusím týden počkat buď mrcha přijde nebo ne a pak zkusim test. Mrcho zůstaň tam kde jsi 😠 😀 😀 😀

kacka.va
1. říj 2007

no, já jsem si taky myslela, že jsme neotěhotněli a kór když mě začalo bolet břicho, jako by měla přijít MS, ale zůstalo jen u bolení a nic se nekonalo. Mně vyšel pozitivní test, až skoro po 6ti týdnech od poslední MS.

musilka
1. říj 2007

fakt? tak to znamená že můžu být klidně taky fakt těhu. Nevim jestli si nevsugerovávám příznaky. Ale bolí mě prsa a mám už dva dny takovou bolest břicha jako při mrše, a jsem hroooozně ospalá 😔 uvidíme jak to dopadne. Musím se nějak odreagovat tak jdu se psem sprintit 🤐

kacka.va
1. říj 2007

jo, tak ospalá jsem byla taky dost, každý den, když jsem přišla z práce, tak jsem musela jít spát.

musilka
1. říj 2007

no budu doufat 😉 že mrcha nedorazí a že se brzo ukáže ta druhá/ 😉

olca5
2. říj 2007

ahoj holky, musilka já si taky mylsím, že není ještě nic rozhodnutu. Opravdu ještě pár dní počkej a zkus znovu testík 😉

pudlyna, mám kamarádku, které mrška normálně přišla dvákrát a přesto nakonec zjistila, že je těhu 😉 🙂 Takže šance tu jsou 😉

janitchka
2. říj 2007

Ahoj holky,moje kámoška to dostala normálně třikrát po sobě,přesně a neměla žádný příznaky těhu a až když šla na preventivní prohlídku tak jí doktorka řekla že je už na začátku čtvrtýho měsíce!!! 😲 Ona totiž nešílela s testama jako já,prostě když to dostala,tak si řekla že těhu není a hotovo.To jí závidim,ten klid,Já pořád si píšu do diářku kdy ovu,kdy test atd.To mě se stát prostě nemůže.Jo a ještě jsem včera chtěla odepsat grej,ale byla jsem v práci a zrovna jsem byla nepostradatelná 😠 😠 Já to taky nechápu že některý holky k tomu přijdou ani nevědí jak.Já hned jak jsem to snad už poprvý v životě dostala, tak jsem od tý doby přesně věděla, co se mnou děje a je fakt že to dostávám už léta skoro na hodinu přesně ale v hlavě mám za fixovaný už měsíc dopředu,když se něco plánuje,dovča,výlety,kontroly u doktorky,atd,tak přesně vím,kdy to dostanu a nemyslet na to je u mě fakt nemožný.Jo a včera večer jak jsme měli tu oslavu,tak jsem řekla kámošce,že si tady s váma píšu a ona se nejdřív smála(jsem na ní zvědavá,až bude taky chtít mimi 😠 a ona si myslí,že se akorát tím víc trápím a nemůže to pochopit,že se mětady líbí a že se sem těši.juj to jsem se rozkecala 😕 😕 pardonek 🤐

musilka
2. říj 2007

holky nakoupila jsem si testů plnou tašku 😀 a budu se tetit každej den 😠

musilka
2. říj 2007

ne tetit ale testit samozřejmě. no je to 6 dní od předpokládanýho příchodu mrchy 😒 a te
ď testík negat. 😠

grej
2. říj 2007

Musilko - 6 dní před mrchou je fakt brzy...

Opravdu nemá smysl testovat takhle brzy... za prvé utratíš móře peněz za testy a za druhé, což je mnohem horší, mohl by ti vyjít falešně pozitivní test a ty bys byla akorát zklamaná... Stává se poměrně často, že se vajíčko sice oplodní, tobě se ukáží ještě před plánovanou MS na testu //, jenže pak se vajíčko třeba pořádně neuchytí a normálně odejde s MS v termínu nebo pár dní po termínu... Dle doktorů takhle "končí" prý až 20 % oplodněných vajíček...

Takže nejlepší je opravdu čekat na zpoždění, nejlépe na zpoždění několik dnů...

A taky pokud neměříš BT nebo si nezkoušíš ovu testy, tak vlastně nevíš přesně kdy byla ovu, která se ti může klíďo o dost posunout...

Vím, že je to těžký, že je člověk zvědavej a moc by chtěl, ale myslím, že za to zklamání to nestojí...

janitchka
2. říj 2007

Já jdu taky koupit testy.a koupim si jich taky víc, ať nemusím furt lítat do lékáren jako blázen 😠 😠

dolda
2. říj 2007

Ahoj děvčata, přidávám se mezi snažilky. HA jsem vysadila v prosinci loňského roku, ale nedáváme si pozor asi týden. Cykluv mám po vysazení HA nepravidelný a asi třikrát mi ho museli vyvolavat injekcí, tak jsem zvědavá.

dolda
2. říj 2007

Chci se zeptat, když sperma po styku vyteče ven, tak neotěhotním?

grej
2. říj 2007

Neboj Dolda... I když ti něco vyteče, tak spousta tam toho ještě zůstane... Hlavně už jen ten první "výstřik" dostane spermijky dostatečně daleko a blízko k čípku, takže tam určitě nějaká vleze ještě dřív než stačí zase vytéct ven🙂

musilka
2. říj 2007

dgrej ale já už zpoždění mám!!! 6 dní a pořád nic tak přemýšlím o vyvolávačce 😠

grej
2. říj 2007

No to by asi bylo nejlepší řešení, musilka... Říct MUDr že máš zpoždění, které obvykle nemíváš. Ona by tě měla poslat na krev nebo píchnout tu vyvolávačku.
A neboj, kdybys náhodou těhu byla, tak vyvolávačka tomu nijak neublíží. Říká se, že spíš naopak 😉

musilka
2. říj 2007

zavolám tam příští pondělí. To to bude 12. den a uvidim co mi doktor řekne. Jak myslíš to naopak při vyvolávačce? 😅

grej
2. říj 2007

No někde jsem slyšela nebo četla, že když ti píchnou vyvolávačku a ty jsi těhu, tak to naopak kladně působí na udržení plodu. Ale nevím jak to funguje a jestli je to fakt pravda. To se spíš zeptej doktora. Ale já když jsem uvažovala o vyvolávačce, tak mi doktorka jen potvrdila, že by to případnému těhu neublížilo.

musilka
2. říj 2007

tak to se poptám ale moc tomu těhu už nevěřim. Skoro tejden po a na testu pořád nic.... 😒 spíš to vidim jako nějakej blázinec co mám zas v těle. Ach jo tak asi zas nic. Snad příští měsíc. Potřebovala bych nějak pořádně vysadit a myslet na jiný věci..... 😖

x.j.x.
4. říj 2007

Ahoj holky, mohly byste mi poradit, jak vlastně testovat? ta druhá/ se tam ukáže hned, jak to nasává? nebo jak to je?