Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

modesty
4. lis 2007

Holky, máte některá zkušenosti s ovulačníma testama. Asi je vyzkouším.
http://www.rodina.cz/clanek4909.htm

modesty
4. lis 2007

Nechci to brát, jako že mám plodný den a musíme na to hned vlítnout a když není tak nic a šetřit sperma 😨 spíš jako, že dneska by byla škoda lenošit a nezkusit to. Asi vám příjdu střelená po měsíci, když některým to nejde mnohem dýl, asi jsem, ale já vždycky beru všechno vážně.

modesty
4. lis 2007

Jo a taky jsem se chtěla zeptat, jestli jste zkoušely bylinky.

musilka
4. lis 2007

modesty snažíte se vážně hodně krátce 😉 co ti můžu z bylinek doporučit je kontryhelový čaj. Pokud nemáš žádné problémy tak asi není nutné užívat nic jiného 😉

modesty
4. lis 2007

Já vím, že zkoušíme jen chviličku, ale když čtu jak jsou holky nešťastné, když to nejde, tak chci udělat všechno pro to, aby to šlo a já se moc dlouho netrápila, že zase nic. A ten čajík zkusím, mi bylinky už na něco pomohly, takže tomu věřím. 🙂

musilka
4. lis 2007

modesty zkus a ještě můžeš maliník ten je výborný na plodný hlen v ovu 😉

evikk
5. lis 2007

Ahojte snazilky,tak jsem se rozhodla,ze se k Vám pridam a zaregistrovala jsem se.S pritelem se uz snazime 4mesice a porad nic,papam calibrum a cajik kontryhel taky piji a porad nic.Ve ctvrtek jdu k doktorce,oznamit ji,ze se snezime otehotnet,tak snad to neni pozde a nebude nadavat,ze jsem tam uz nedosla driv!Jinak jste vsechny skvele a drzim vsem palecky pri snazilkovani 😀

numerenka
5. lis 2007

Ahojky evikku,vítám tě mezi námi,jsem tu taky krátce.Zaregistrovala jsem se včera.S manželem se snažíme zatím 2měsíce. Já zase papám kyselinu listovou a taky calibrum. Snažím se jíst zdravě,ale někdy dostanu prostě chuť na nějakou tu čokoládku 😉

evikk
5. lis 2007

Dekuji za privitání 🙂 !Taky se snazim jist zdrave a delam si ovocne a zeleninove stavy,zatim,ale nevim,ktera by byla nejlepsi na otehotneni ☹ ,nemate s tim nekdo zkusenosti?

gabi78
5. lis 2007

Ahoj holky, já piji kontryhel a Femigard 🙂 Snažíme se rok a půl. 😠

evikk
5. lis 2007

A ten Femigard neni na predpis?O nem jsem jeste neslysela

modesty
5. lis 2007

Ahoj holky, tady jsou adresy, kde si můžete spočítat - přibližnou - dobu, kdy máte plodné dny. Není to tak přesné jako měření bazální teploty, ale mnohem jednodušší, spíš pro orientaci: http://zena.atlas.cz/kalkulacky/114568-menstrua... kalendář.
http://zena.atlas.cz/kalkulacky/114568-menstrua... kalendář.

A pro holky konryhelky, kterým to nezabírá, je spousta jiných bylinek. Mám výbornou bylinkářku, která mi doporučila směs: libečec, meduňka, hluchavka, šalvěj, kakost. Zatím mi její bylinky vždycky pomohly a prý už mají pěknou řádku miminek. 🙂 Tak uvidíme a držím všem palce.

evikk
5. lis 2007

Modesty,díky za tip ohledne vypoctu plodnych dnu!A bylinky taky vyzkousim. 😀

gabi78
5. lis 2007

Modesty, ten výpočet mi sedí 😀 uvidíme,no 😉

evikk
5. lis 2007

Ten vypocet ja vazne dobrej,ted jsem si ho delala a taky mi sedi,fakt moc diky za tip 😀

gabi78
5. lis 2007

Evikku, a můžu vědět, který den Ti vyšla Ovulace? Mně zítra 😀

evikk
5. lis 2007

To neni mozny,me taky na utery,to je nahoda 🙂 ,to musime hned vyuzit 😀

gabi78
5. lis 2007

jééé, to je super 😀 však já už plánuji na zítra romantický večer, svíčky, vínečko 😎 minulý měsíc jsem mého chudáčka málem znásilňovala, tak ať z toho nemá trauma 😀

evikk
5. lis 2007

😀 ,tak to Ti budu zitra drzet palecky at to vyjde 🙂 ,taky zitra pripravim nejakou romantiku a veceri na posilneni,aby jsme vydrzeli celou noc 😀

gabi78
5. lis 2007

evikku 😀 😀 😀
taky budu držet palečky, ať se vám to mimi povede 🙂

evikk
5. lis 2007

jo jo,diky moc,urcite to vyjde,musie verit a hlavne na to nemyslet 😉

sah
5. lis 2007

Holky, jen se zeptám. Beru Duphaston, berete ho některá? Beru ho druhý měsíc, ale minule jsem dostala MS už 20 DC. No dnes jsem 24 DC, vzala jsem dnes poslední a mám bolesti v podbřišku, fakt dost velký, chvílema vzpomínám na začátek porodu 😒 a bolí mě prsa. Hlavně bradavky, ta hmota kolem jen trochu. Zaráží mě to, páč na prsa vůbec netrpím, ani před MS. Vím že to může znamenat před MS nebo těhu, ale i tak. Asi zítra nevydržím a půjdu koupit test. Je to fakt divný. A o tom, že bych pořád spala ani nemluvím, ale to může být tím počasím. Taky jsem tento cyklus zkoušela tu prstovou metodu, tak čekám, ale ten podbřišek je fakt děs.

evikk
5. lis 2007

Ja ho sice neberu,ale myslim,ze nejlepsi bude,kdyz si udelas test,protoze ty prsa,to je divny,kdyz na to netrpis!takze drzim pesticky 😀

gabi78
5. lis 2007

Evikku, jasně, nemyslet na to, já ani nemám čas 😀 A věřím stále 😉
Sah, nevím, může se jednat o těhu, ale také o nějaký zánět třeba, nechci strašit, ale pokud máš velké bolesti, pak zajdi radši k dr. a uvidíš. A měříš si bt? Pokud jsou teploty vysoké, pak jde pravděpodobně o těhu, zkus si ten test 😉 Držím ti palečky, abys tam našla // 🙂

sah
5. lis 2007

Ó díky 😀 . No uvidíme. Na zánět to snad není. Já mám vždy před MS bolení v podbřišku, ale teď je to cítit prostě víc. Na prsa fakt netrpím, je to divný. Ale taky si říkám, jestli to není tím Duphastonem, přece to jen jsou nějaké hormony. Ale posledně mě neboleli. Uvidíme, zítra si půjdu pro ten test a zkusím.

sah
5. lis 2007

Gabi, teplotu si neměřím. S malým rarachem jako máme doma jsem bez šance 😖

evikk
5. lis 2007

Tak dej potom vedet,jak ti dopadl,drzim pesticky 😀

sah
5. lis 2007

Jasný, písnu. Ale si říkám, jestli není brzy, když jsem dnes 24 DC. Ale je fakt, že u mě těžko říct. Poté, co jsem přestala brát HA, tak jsem to nedostala, což je normální, já to bez HA prostě nedostávám. Tak provokačka, Duphaston. Pak MS po 20 dnech a dnes zatím nic. No magorie. Takže ani nevím, kdy bych mohla testovat. Zkusím a uvidím 😉

gabi78
5. lis 2007

No, testovat se má v den vynechání ms, tak uvidíš, některé testy jsou citlivé a ukáží i 10.DPO 😉

sah
5. lis 2007

Gabi, já vím, že v den vynechané MS, jenže když nevím, kdy mi má přijít 😀 . Uvidíme, nakoupím si zásobu a zkusím to. Ale divila bych se, kdyby to dopadlo tak brzy. Mě většinou nic nevychází tak jak bych chtěla. Uvidím, nechám to koňovi 😀