Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

gabi78
5. lis 2007

jo, zvláště na modrém koňovi 😀 😀 😀 jdu do sprchy, tak se loučím, papa a držím palečky 😉

sah
5. lis 2007

Tak ahojda, ozvu se 😉

evikk
6. lis 2007

Haloo,je tady nekdo? 😀

jitulka1985
6. lis 2007

Ahoj holky.Tak opět nic 😨 Už jsem si začala myslet že bych mohla být těhotná,protože jsem měla zpoždění, ale dostala jsem dnes MS.Pomohly vám někomu k otěhotnění vitamíny Calibrum babyplane?Začnu je asi brát. Už mám vyzkoušeno snad vše, ale přijde mi, že nic nepomáhá ☹(Mějte se fajn.

modesty
6. lis 2007

Ahojky, no já pravděpodobně taky nic. Začalo mě bolet břicho a asi to do rána príjde. Ty multivitamíny - jakékoliv Spektrum, Calibrum apod. jsou spíš, abys měla všechny vitamíny a minerály a dobrou imunitu. Podle mě tam není nic co ti pomůže otěhotnět. spíš ať jsi v dobré kondici. Zkus ty bylinky co jsem tu psala. A nezoufej.

evikk
6. lis 2007

Nebo zkus Femigard 😀

modesty
6. lis 2007

A to je co?

modesty
6. lis 2007

Evikku a co romantický večer. Už máš nachystaný? Držím palce. 🙂

evikk
6. lis 2007

www.hemann.cz,tam najdes vse o Femigardu a rovnou si ho tam muzes i objednat,ja jsem si ho taky dnes objednala,kazdej ho doporucuje,je skvelej 😀

modesty
6. lis 2007

Jitko a ty vitamíny ber určitě. Je dobré je brát dopředu, je tam kyselina listová a berou se i v prvním trimestru. Mi doporučili Spektrum materna - jsou prý vyváženější. Ale taky dražší na měsíc stojí dvě stovky.

evikk
6. lis 2007

A taky kontryhel je dobrej!

modesty
6. lis 2007

Díky za tip. Hned jak doberu ty bylinky co jsem si včera koupila - je to tak na měsíc - ho kupuju. Vypadá to dobře a hlavně žádná chemie, čistě přírodní. 🙂

evikk
6. lis 2007

No prave,ze je to prirodni,to je super!Taky jsem zvedava,jaky to bude!

jitulka1985
7. lis 2007

Holky moc děkuji za tipy.Všechno vyzkouším 🙂 Snad už tomu něco konečně napomůže.Opravdu jsem si nikdy nemyslela, že to může být tak těžké.Mějte se hezky a všem držím palečky.

evikk
7. lis 2007

Urcite vyzkousej,od toho jsme tady,aby jsme si predavali rady a tipy 😉

sah
7. lis 2007

Holky, a ten kontryhel by se měl pít nějak jen do půlky cyklu, že?

evikk
7. lis 2007

Ne,ten muzes porad,je neskodnej!Jeden salek denne staci 🙂

jitulka1985
7. lis 2007

A ten kontryhelový čaj se dá koupit asi normálně v lékarně že?

zuzanic
7. lis 2007

ahoj holky.
jj jitu. já ho tam teď koupila. na netu jsem četla, že by se měl pít půlku cyklu- do ovulace. ale na krabičce to tak napsáno není. tak nevím...taky jsem na netu četla dost chválu na femigard. ale v lékárně jsem ho nesehnala.na netu jsem ho našla.pročtěte co tam k tomů píšou ostatní. vypadá to naprosto zázračně, že bych ty svoje hormony hned vyhodila :D http://www.hemann.cz/?lang=cz&vyrobek=1

jitulka1985
8. lis 2007

to zuzanic: Ahoj Zuzi.Taky jsem o tom Femigardu četla a máš pravdu,vypadá to fakt zázračně.A je volně prodejný?Já jsem si dřív totiž myslela, že je na předpis.

rezetka
8. lis 2007

Holky, vážně je ten Kontryhel neškodnej? Já četla někde, že se moc nedoporučuje 😕

rezetka
8. lis 2007

Ale ten Femigard vypadá dobře, už s ním máte některá delší zkušenosti?

musilka
8. lis 2007

rezet já mám femigarda a je suprovej s tebou se tady dneska v diskuzích roztrhnul pytel 😀

rezetka
8. lis 2007

Musil, jsem držka nezavřená, no 😀
Takže je dobrej říkáš?OK a na plod třeba nemá vliv?

musilka
8. lis 2007

rezet to určitě nemá jsou to jen bylinky. Já jsem po vysazení antikoncepce vůbec nedostala MS musela jsem měsíc co měsíc na vyvolání a před měsícem jsem tkusila při dalším zpoždění brát femigard a mrcha doraila jak hodinky. Po půl roce mi dorazila i ovulace 😀

rezetka
8. lis 2007

Musil, tak to je super. 😉 A utekla si nám z diskuze 😅

musilka
8. lis 2007

rezet neutekla občas tam mrknu 😉

rezetka
8. lis 2007

No Musil a jak se daří? Mám v albu novou tabulku pro nás, co už snažilkujem 😀

musilka
8. lis 2007

rezet daří se tam nějak pořád stejně. Včera jsem byla darovat krev a nechala jsem si tam odebrat hcg kdyby náhodou... ale nic.Takže pro tehle měsíc zase bez úspěchu a v neděli dorazí mrcha

rezetka
8. lis 2007

Musil, neboj, neboj, však za chvilku určitě připluje 😉