Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

musilka
8. lis 2007

rezet nevim no. Když to totiž do vánoc nepřijde tak mě čeká v lednu laparka a popkud se nezadaří do roka tj. do dubna tak nás čekají vyšetření v CARu.

rezetka
8. lis 2007

Jaktože jsou ty laparoskopie vždycky tak brzy po začátku snažení? Preventivně?

zuzanic
8. lis 2007

musil a ty teď bere jen tan femigard? já fakt dost uvažuju nad tím, že clostil a duphík vyhodím a zkusím femigard a kontryhel. ale bo jsem snědla zatím jen jeden měsíc (mám prášky na tři), tak začnu s měřením BT ať vím jestli to pomáhá, sbaštím prášky na další měsíc a pak bych zkusila femigard. jak se to vůbec všechno užívá??? femigard i ten čaj? já někde četla, že čaj se pije jen půl cyklu, ale nevím jak přesně a kolikrát denně, jestli před-po jídle nebo jak. už ho mám doma, ale zatím jsem ho nevařila, bo nevím co kdy kde jak :D

musilka
8. lis 2007

rezetka protože mám polycystický ovaria takže už od začátku mi nedávaj bez laparky moc šancí přirozeně otěhotnět. Mám všude velký množství cyst malý i velký ☹

zuza já beru femigard a piju ten čajík zárověň ptala jsem se lékárnice a prej se to nemá vynechávat. Prostě to přestat brát když zjistíš že jsi těhu ale žádný vynechávání nedoporučuje

zuzanic
8. lis 2007

jako u těch prášků myslíš? nebo u femigardu a kontryhelu??

rezetka
8. lis 2007

Jéje 😒

musilka
8. lis 2007

zuzanic já už žádný prášky neberu mě to dělalo akorát zle než aby mi to pomohlo. Už jsem jen na bylinkách. 3x denně lžička femigardu a litr čaje z konteryhele

rezetka
8. lis 2007

Holky je normální, že mě už třetí den /včera jsem měla ovu/ děsně bolí v podbřišku, jak před MS?

musilka
8. lis 2007

rezetka no já nevim mě bolí břicho skoro pořád kv.li těm pitomejm cystám

rezetka
8. lis 2007

Toho se taky bojím, já už taky měla cystu /nevím kolikrát, ale řekla mi o ní jen jednou/ a prý mám i nějaký cosi na děložním čípku, no...
Ale to břicho mě fakt bolí dost. Na gyndu mě objednali až 11.12. 😠

jitulka1985
9. lis 2007

Holky já vím, že už jsem se na to jednou ptala, ale zkusím se zeptat znovu: 🙂 Myslíte si, že je opravdu možné otěhotnět jen v plodných dnech?

evikk
9. lis 2007

Holk,chtela jsem se zeptat,co Vam doktorka po ctyrech mesicich doporucovala?Ja tamm vcera byla a mela absolutni nezajem,jen se me zeptala jestli jim nejaky vitaminy ☹

mucosin
9. lis 2007

Ahoj všem 🙂

jitulka: tak tohle by mě taky zajímalo. Podle mně je to individuální. Stát se asi může cokoliv, kdykoliv. Je mi ale jasné, že tohle moudro tě jako odpověď moc neuspokojí¨ 🙂
Pokud má někdo nějakou rozumnou odpověď, budu za ní taky ráda 😉

evule
9. lis 2007

to evikk: Nevím, co jsi všechno už podstoupila. Ale já jsem na tom taky tak, snažíme se asi 4 měsíce, nemám ovulaci, takže jsem teď dostala prášky na ovulaci a beru prášky na úpravu cyklu. Manžel byl na spermiogram. A pokud nebude nějaký výsledek do 3 měsíců, tak budou další vyšetření, laparoskopie a tak. A taky jsem si koupila kontryhel a zkouším 😉

rezetka
9. lis 2007

Jitulko, myslím, že jde otěhotnět v podstatě kdykoli, ale plodné dny to zaručují větší měrou.

evikk
9. lis 2007

evule:praveze jsem nepodstoupila nic,vis!Byla jsem poprve u doktorky od snazilkovani,vis ☹

evule
9. lis 2007

evikk: a ptala se pouze na ty vitamíny? Tak to bude patřit asi k těm doktorům, co čekají rok a pak začnou něco řešit. Moje doktorka to začala řešit hned asi po měsíci. Každý měsíc mi dělá ultrazvuk jestli vůbec probíhá ovulace, to zjistila že ne, tak to už řešíme léky. Tak jí zkus říct, jestli by ti nemohla udělat ultrazvuk a pokud řekne, že je brzy, tak bych přemýšlela nad změnou doktorky.

evikk
9. lis 2007

evule:uz jsem si zaridila jinyho,protoze se fakt ptala jen na ty vitaminy!je to krava 😀

evule
9. lis 2007

TAk to je dobře, kdyžtak hned jak tam půjdeš, tak řekni, že by si to chtěla řešit a ne čekat. A potom uvidíš 🙂 Držím palce

evikk
9. lis 2007

Jo diky,ja mu to reknu hned na zacatku,at mam klid

jitulka1985
10. lis 2007

Já nevím, ale není 4 měsíce ještě krátká doba?Vím, že na vyšetření a tak se posílá většinou až po roce snažení.Ale tak každopádně tím nic nezkazíš.Držím palce

evikk
10. lis 2007

jitulka:No ja vim,ze je to brzy,ale nektery holky tady uz taky chodej na vysetreni po ctyrech mesicich!

rezetka
10. lis 2007

Myslím, že tady někdo psal, že po třech měsících byla na laparoskopii a manžel na spermiogramu 😉
Ale asi záleží na věku a doktorovi.

evikk
10. lis 2007

To je fakt,asi jsem jeste moc mlada na nejaky vysetreni po tak kratke dobe.

jitulka1985
11. lis 2007

Já nevím evikku.je fakt že vyšetřením určitě nic nezkazíš, ale zas aby to nebylo zbytečné.Já být tebou tak ještě chvilinku počkám.4 měsíce je opravdu krátká doba.Já takhle co znám, tak většinou otěhotněly tak po půl roce, někdy i za rok a bez vyšetření.Ach jo, je to práce co?

evikk
11. lis 2007

No ,je to prace,ale nesmime si to tak brat,ja uvidim,co mi rekne ten novy doktor a pak teda budu cekat 🙂

jitulka1985
11. lis 2007

Pak dej evikku určitě vědět, co ti řekl.Zatím papa 😎

evikk
11. lis 2007

Jasan,dam vedet,jdu tam ve ctvrtek 😉 ,pekny vikend 😀

jitulka1985
11. lis 2007

Děkuji,tobě také pěknou neděli přeji 🙂

nikolkasvatkova
11. lis 2007

Holky myslíte si, že nevadí, když bych užívala navzájem Calibrum babyplane, kontryhelový čaj a k tomu ještě Femigard?Aby to nemělo nějaké nežádoucí účinky když budu tohle všechno užívat současně nebo aby to mělo vůbec nějaké účinky.Nemáte někdo s tímto zkušenosti?Děkuju moc.